ماژول های خورشیدی Trina به قدرت خروجی 515.8W می رسند و دارای گواهینامه TÜV Rheinland هستند

ماژول های خورشیدی Trina به قدرت خروجی 515.8W می رسند و دارای گواهینامه TÜV Rheinland هستند

با تشکر از قدرت خروجی بسیار بالا ، ماژول Vertex استانداردهای جدیدی را در صنعت تعیین می کند.

CHANGZHOU، چین ، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Trina Solar با مسئولیت محدود (از این پس “Trina Solar“یا” Company “) امروز بر اساس نتایج تست های انجام شده توسط TÜV Rheinland به عنوان بخشی از ارزیابی مستقل اعلام کرد که ماژول Vertex آن می تواند به قدرت خروجی 515.8W برسد. Vertex در تاریخ 18 مارس و پس از ارسال اولین سفارش برای ماژول های Vertex در تاریخ 27 مارس.

Vertex یکی از اولین ماژول هایی است که دارای قدرت بسیار بالایی است و از موسسات صدور گواهینامه بین المللی گواهینامه هایی دریافت کرده است. این ماژول تست ماژول فتوولتائیک IEC TÜV Rheinland را پشت سر گذاشته است و بر این اساس گواهی های مربوط به مطابقت با استاندارد IEC 61215 PV برای عملکرد ماژول و استاندارد IEC 61730 PV برای ایمنی ماژول اعطا شده است.

“از آنجا که Trina Solar TÜV Rheinland در گفتگو با ما شرکت کرده و تجربه خود را در زمینه ایمنی و قابلیت اطمینان محصول به اشتراک می گذارد. ماژول ورتکس با بالاترین توان خروجی در صنعت که به 515.8W می رسد ، توسط این شرکت تولید می شود Trina Solar، آزمایش های جامع و کاملی را توسط TÜV Rheinland انجام داده است. این کاملاً مهارت های گروه تحقیق و توسعه خورشیدی Trina و پشتیبانی از زنجیره صنعتی انباشته شده طی سال ها را نشان می دهد. ما Trina Solar را به خاطر دستاوردهای باورنکردنی در دستیابی به یک مقام پیشرو در توسعه صنعت تبریک می گوییم و از نوآوری آن قدردانی می کنیم. “- وی گفت کریس زومعاون خدمات خورشیدی ، TÜV راینلند بزرگ چین.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار Hand Sanitizer با 405.31 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 رشد کند و در CAGR 62٪ طی دوره پیش بینی شود

“Vertex با ترکیب و معرفی محصولات جدید در تعدادی از فناوری ها مانند صفحات سیلیکونی 210 میلی متر ، چند بوبری ، 1/3 برش ، برش غیر مخرب ، تراکم قدرت بالا ، یک پلت فرم کاملاً جدید فناوری ایجاد کرده است ، در عین حال هیجان را که فرصتهای ما را به وجود می آورد ، برانگیخت و گفت: “یین رونگفانگ ، معاون مدیر کل و معاون رئیس جمهور Trina Solar.

در کنار توسعه و بهسازی زنجیره صنعتی ، به ویژه از نظر پتانسیل تأمین شیشه ، افزودن پنج ردیف بعدی به ردیف بعدی سلولها می تواند قدرت خروجی ماژول Vertex را به بیش از 600W افزایش دهد. علاوه بر این ، با توجه به بازده پردازش سلول PERC + که پیش بینی می شود بیش از 24٪ باشد ، در ترکیب با سایر فاکتورها از جمله بهینه سازی طراحی ماژول ، مقاومت در برابر بار و بهبود سیستم نصب ، قدرت خروجی ماژول های ورتکس افزایش می یابد. این مسیر و مسیر توسعه مداوم ماژول های PV را تضمین می کند که بر توسعه بیشتر تعادل سیستم (BOS) و میانگین هزینه برق (LCOE) در ماژول های فتوولتائیک تأثیر می گذارد. “

مطلب مرتبط  مواد جامد جدید کاربرد گسترده ای از گازهای پزشکی را فعال می کنند

پیوند عکس: https://www.trinasolar.com/sites/default/files/TUV_Test.png
شرح عکس: نتایج آزمایش برای ماژول های Vertex که توسط TÜV Rheinland انجام شده است

در Trina Solar

این شرکت در سال 1997 تأسیس شده است Trina Solar تامین کننده پیشرو جهانی ماژول های خورشیدی و راه حل های هوشمند انرژی است. این شرکت به تحقیق و توسعه ، تولید و فروش ماژول های فتوولتائیک ، توسعه پروژه های فتوولتائیک ، خدمات EPC ، سرویس و نگهداری (O&M) ، توسعه و فروش سیستم های میکرو شبکه هوشمند و سیستم های تکمیلی با بهره گیری از منابع مختلف انرژی و همچنین مدیریت سیستم عامل های انرژی در ابر می پردازد. در سال 2018 ، این شرکت با نام تجاری انرژی IoT ، اتحاد توسعه صنعت Trina Solar IoT را با مشورت با تولید کنندگان و موسسات تحقیقاتی پیشرو در چین و خارج از کشور ، تأسیس کرد و مرکز نوآوری صنعت جدید انرژی IoT را تاسیس کرد. در نتیجه ، این شرکت و شرکا ، اکوسیستم اینترنت اشیاء را برای بخش انرژی ایجاد می کنند و یک بستر تحقیقاتی نوآورانه برای نیازهای New Energy IoT ایجاد می کنند. این شرکت برای تبدیل شدن به یک رهبر بین المللی در بخش انرژی هوشمند تلاش می کند. اطلاعات اضافی را می توان در اینجا یافت www.trinasolar.com.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

SOURCE شرکت خورشیدی Trina ، با مسئولیت محدود

پاسخی بگذارید