مایکل بیکر بین المللی با سه تبلیغات منطقه غرب را تقویت می کند

مایکل بیکر بین المللی با سه تبلیغات منطقه غرب را تقویت می کند

سانتا آنا ، کالیفرنیا.، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مایکل بیکر اینترنشنال ، رهبر جهانی در زمینه مهندسی ، برنامه ریزی و خدمات مشاوره ای که 80 سال ایجاد تفاوت را جشن می گیرد ، امروز سه نفر تبلیغات را در منطقه غرب شرکت اعلام کرد. دارن ریگلر ، P.E. ، مدیر اجرایی منطقه ، تأثیر خود را در منطقه غرب گسترش داده است ، هم اکنون بر دفاتر نظارت در سانتا آنا، ساحل وسیع، کاماریلو و لس آنجلس. Tanya Bilezikjian ، P.E. ، دفتر اجرایی ، نظارت بر نظارت بر این شرکت را اضافه خواهد کرد تمکولا و کویر نخل دفاتر به مدیریت موجود خود را از انتاریو دفتر و تمرکز بر حمایت و رشد از مشاغل شرکت. باب شلسینگر ، P.E. ، به عنوان سرمربی منطقه ای فدرال نامگذاری شد و تلاش برای رشد را به عهده خواهد داشت مایکل بیکر رویه فدرال در منطقه غرب.

“دارن ، تانیا و باب رهبرانی فصلی هستند که برای کمک به آنها حیاتی هستند مایکل بیکر ارائه تعالی پروژه به مشتریان ما ” مایک کانابوی، مدیر منطقه ای غرب. وی ادامه داد: “آنها به عنوان مشاور قابل اعتماد برای مشتریان و همکاران به طور یکسان در نقش های گسترده خود خدمت می کنند و به رشد مداوم منطقه غرب ما کمک می کنند.”

  • دارن ریگلر، پلی اتیلن.، کمک قابل توجهی به مایکل بیکر در 17 سال گذشته ، از جمله نظارت بر عملکرد شرکت انتاریو، تمکولا، کویر نخل، سن دیگو، کارلسباد، ققنوس و لاس وگاس دفاتر قبل از پیوستن به تیم منطقه غرب ، وی مدیر اجرایی شرکت بود همیلتون ، نیوجرسی، دفتر. در طول زندگی حرفه ای خود به عنوان یک مدیر عملیات و یک مدیر ارشد پروژه ، وی تعداد زیادی پروژه زیرساخت حمل و نقل چند رشته ای پیچیده را در نیویورک و نیوجرسی. آقای ریگلر مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را از کالج باروخ که در نیویورک، نیویورک، و لیسانس علوم مهندسی عمران از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در پارک دانشگاه، پنسیلوانیا.
  • تانیا بیلزیکیجیان، پلی اتیلن.، دارای تجربه گسترده ای در زمینه رهبری و مدیریت رشد در مایکل بیکر انتاریو دفتر. در اوایل کار خود در این شرکت ، خانم بیلزیکیجیان مدیر بخش – آب بود ، جایی که او با موفقیت برنامه های بزرگی را مدیریت کرد ، قراردادهای چند میلیون دلاری و دستور کارها را برنامه ریزی و اجرا کرد و راه حل ها و پیشرفت های خاص سایت و سطح برنامه را شناسایی کرد چالش ها. وی مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران و لیسانس علوم مهندسی شیمی ، هر دو از این دانشگاه را کسب کرد دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین که در ایروین ، کالیفرنیا.
  • باب شلزینگر، پلی اتیلن.، از فعالیت تقریباً 30 ساله خود در سپاه مهندس عمران نیروی دریایی ایالات متحده در نقش جدید خود به عنوان سرمربی منطقه ای – فدرال استفاده خواهد کرد. او بوده است مایکل بیکر به مدت 11 سال ، اخیراً به عنوان مدیر منطقه نظارت بر دفاتر در سانتا آنا، ساحل وسیع، کاماریلو و لس آنجلس، و مدیریت عملیات و رشد تجارت شرکت. پیش از این ، آقای Schlesinger افسر فرماندهی فرماندهی مهندسی تأسیسات دریایی (NAVFAC) شمال غربی بود ، جایی که وی بیش از 1000 نظارت بر انطباق و بازسازی محیط زیست ، مدیریت تاسیسات ، مدیریت خدمات و املاک و مستغلات داشت نیروی دریایی ساختمانها و سازه ها. وی از دانشکده صنعتی نیروهای مسلح (اکنون بخشی از دانشگاه) مدرک کارشناسی ارشد علوم در استراتژی منابع ملی را کسب کرد دانشگاه دفاع ملی) که در ایالت واشنگتن، مدرک کارشناسی ارشد علوم مهندسی عمران / مدیریت ساخت و ساز از دانشگاه ایلینوی در اوربانا-شامپاین، ایلینوی، و لیسانس علوم مهندسی برق / مهندسی سیستم از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده که در آناپولیس ، مریلند.

درباره مایکل بیکر بین المللی
مایکل بیکر اینترنشنال ، با بزرگداشت 80 سال ایجاد تفاوت ، پیشرو در ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ، از جمله طراحی ، برنامه ریزی ، معماری ، محیط زیست ، ساخت و ساز و مدیریت برنامه است. این شرکت خدمات و راه حل های جامع خود را برای حمایت از دولت های فدرال ، ایالتی و شهری ایالات متحده ، دولت های متحد خارجی و طیف وسیعی از مشتریان تجاری ارائه می دهد. مایکل بیکر بیش از 3000 کارمند در نزدیک به 100 مکان متعهد به فرهنگ نوآوری ، همکاری و پیشرفت فناوری برای کمک به حل چالش های مشتریان و جوامع در سراسر کشور هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.mbakerintl.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود صنعت رزین های اکریلیک در سراسر جهان تا سال 2025 به 21.9 میلیارد دلار برسد

تماس: جولیا کاولی
[email protected]
(866) 293-4609

منبع مایکل بیکر بین المللی

لینک های مربوطه

https://www.mbakerintl.com

پاسخی بگذارید