مبادله بین ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین و ZHOU Qian ، کارشناس مشهور چینی در برقراری ارتباط برق

مبادله بین ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین و ZHOU Qian ، کارشناس مشهور چینی در برقراری ارتباط برق

پکن، 30 اکتبر ، 2020 / PRNewswire / – ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، اخیراً خانم ZHOU Qian ، متخصص مشهور چینی در برقراری ارتباط برق را صمیمانه دعوت کرده است تا گفتگوی عمیقی در مورد روند توسعه انرژی الکتریکی در آینده انجام دهد.

که در اکتبر 2020، خانم ZHOU به عضو موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) تبدیل شده است.

IEEE به عنوان بزرگترین انجمن فنی غیرانتفاعی حرفه ای در جهان در زمینه تحقیق و توسعه در زمینه های برق ، الکترونیک ، مهندسی کامپیوتر و علوم مرتبط فعالیت می کند. IEEE با تنظیم بیش از 900 استاندارد صنعتی از نظر هوا فضا ، فناوری اطلاعات ، نیروی الكتریكی و لوازم الكترونیكی مصرفی ، راهی برای تبدیل شدن به یك سازمان دانشگاهی بین المللی با نفوذ پیدا می كند.

خانم ZHOU Qian ، مهندس ارشد و با تجربه غنی در ارتباطات برق ، معتقد است که توسعه شبکه هوشمند را نمی توان از پشتیبانی شبکه ارتباط برق با کارایی بالا جدا کرد. در آینده ، توسعه ارتباطات باید به روزرسانی چارچوب فناوری اطلاعات ابری ، سرویس گرا و باز باشد. همچنین باید تولید ، جریان ، توزیع و مصرف صنعت انرژی را بر اساس پلت فرم ابر انعطاف پذیر و کشسان بالا متصل کند تا از عملکرد قابل اعتماد و ایمن برنامه های کاربردی شبکه و انواع مختلف سیستم عامل ها پشتیبانی کند و ارتباط و یکپارچه سازی با بستر اینترنت ملی صنعتی را تحقق بخشد.

علاوه بر این ، استفاده از فناوری اینترنت اشیا در شبکه هوشمند درک کلی از برنامه ریزی تولید برق را افزایش می دهد ، از عملکرد قابل اعتماد ، کارآمد و ایمن شبکه هوشمند پشتیبانی می کند ، از مدیریت عملیاتی بهره می برد و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و استفاده از هوش مصنوعی را امکان پذیر می کند. ساخت شبکه هوشمند متکی به توسعه شبکه ارتباطی است که دارای پهنای باند ، قابلیت اطمینان بالا ، تأخیر کم ، پوشش گسترده ، دسترسی ترمینال انعطاف پذیر و توانایی تعامل دو طرفه باشد.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی آتلانتیک انتخاب مدیران و نتایج نشست سالانه و ویژه سهامداران را اعلام کرد

سرانجام ، در چین برنامه پنج ساله بعدی ، تحول دیجیتال در سیستم قدرت ، تحقیقات و کاربرد فناوری های جدید ، از جمله رایانش ابری ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی ، برنامه تلفن همراه و ارتباطات 5G را تقویت می کند. در همین حال ، استاندارد بالاتری از شبکه برق را برای حفاظت از اطلاعات شبکه پیشنهاد می کند.

اماس. ZHOU گفت ، “عضویت در موسسه مهندسان برق و الکترونیک و دعوت به وبینار با افتخار بزرگی است ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، با مسئولیت محدود .. من امیدوارم که در آینده ارتباطات با شرکت کنندگان صنعت را تقویت کنم و به طور مشترک توسعه صنعت ارتباطات برق را ارتقا دهیم.

ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین در زمینه خدمات فناوری اطلاعات تخصص دارد. این شرکت خدمات حرفه ای را بر اساس خواسته های شخصی مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با تکیه بر تیم حرفه ای ، فناوری پیشرفته و خدمات برتر ، جایزه Jinzun – 10 مارک برتر ابتکاری از شرکت های خوب چینی را در سال 2019 برنده شد و راه را برای تبدیل شدن به یک شرکت معیار در این زمینه هموار کرد.

در باره ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین

ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین با ترکیب راه حل های حرفه ای در زمینه های ایمنی اطلاعات ، ارتباطات تعاونی و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات با سیستم های تلفیقی پیشرو ، مجازی سازی و فناوری های تعریف نرم افزار ، نسل جدید سفارشی راه حل های زیرساخت IT را به مشتریان ارائه می دهد.

به لطف سالها تجربه در ادغام سیستم و خدمات حرفه ای و همچنین مشتری گسترده در زمینه های مالی ، ارتباطات از راه دور ، تولید ، انرژی ، ترافیک ، تدارکات ، رسانه ها و مراقبت های بهداشتی ، این شرکت از یک شبکه تجاری و خدمات گسترده در سراسر کشور برخوردار است. سرزمین اصلی چین، و از زمان تأسیس به طور مداوم رشد سریع و ثابت کسب و کار را حفظ می کند.

مطلب مرتبط  روبرتو کارلوس به عنوان سفیر جهانی دوستی در فوتبال انتخاب شده است.


بیوگرافی ZHOU Qian

خانم ZHOU Qian از سال 1991 در مشارکت Guizhou Power Grid Corp مشغول به کار بوده است. بسیاری از پروژه های تحقیقاتی و مقالاتی که وی در آنها شرکت کرده است جوایز استانی و وزیری را دریافت کرده اند. مقالات وی در مجلات مهم ایالتی منتشر شده و جوایز مهم را به دست آورده است.

  • “بحث مختصری در مورد ایجاد سیستم اطلاعات مدیریت شرکت و اداره انرژی الکتریکی ، و توزیع مدیریت رایانه تلفنی گویژو.“منتشر شده در ضمیمه فناوری قدرت الکتریکی گوئیژو ، 1999
  • “بحث درمورد مرکز تماس و فن آوریهای مربوطه” ، منتشر شده در فناوری قدرت الکتریکی Guizhou شماره شماره 6 ، 2001. این مقاله جایزه اول 2000 مقاله ارزیابی ارتباطات شبکه برق گوئیژو را توسط دفتر ارتباطات و توزیع برق الکتریکی گوئیژو و انجمن مهندسی برق گوئیژو دریافت کرد و شامل 2000 مجموعه مهندسی برق گوئیژو مجموعه مقالات عالی.
  • “تجربه سازنده بستر شبکه توزیع و تبادل برق الکتریکی Guizhou.” منتشر شده در ارتباطات از راه دور برای سیستم برق شماره شماره 12 ، 2004.
  • “شبکه سوئیچینگ اداری و شبکه سوئیچینگ اعزامی – سیگنالینگ Q برای اتصال دو سیستم عامل سوئیچینگ استفاده می شود.” منتشر شده در فناوری قدرت الکتریکی Guizhou، شماره شماره 9 در سال 2006.
  • “تحقق بخشیدن به حفاظت اضطراری تلفن توزیع کننده برق الکتریکی گوئیژو هنگام فاجعه یخ.” منتشر شده در ضمیمه 1 از فناوری قدرت الکتریکی Guizhou در سال 2008 جایزه سوم انجمن فناوری ضد یخ و حفاظت از قدرت Guizhou Power Grid را که توسط انجمن مهندسی برق Guizhou صادر شده و در فهرست 2008 مقاله عالی ضد یخ و حفاظت از قدرت.
  • “بحث در مورد ساخت شبکه توزیع و تعویض برق الکتریکی گوئیژو پس از فاجعه یخ.” منتشر شده در فناوری قدرت الکتریکی Guizhou ضمیمه 2008. مقاله دومین جایزه مقاله ضد یخ و حفاظت از قدرت توسط شرکت ارتباطات برق Guizhou Electric Power Co. Ltd. را دریافت کرد و در مجموعه مقالات دهمین کنفرانس آکادمیک جوانان انجمن مهندسی برق چین.
  • “بحث در مورد اندیشه ساخت شبکه جدید شبکه سوئیچینگ اداره برق Guizhou” موفق به کسب جایزه دوم مقاله ضد یخ و حفاظت از انرژی توسط شرکت ارتباطات برق Guizhou Electric Power Co.، Ltd.
  • “VoIP in Guizhou Power Dispatch Communications in Construction” در مجموعه مقالات سالانه 2010 انجمن مهندسی برق چین قرار گرفت.
  • “به روز رسانی و بازسازی شبکه سوئیچینگ توزیع نیرو بر اساس VoIP.” منتشر شده در برق شماره شماره 8 ، 2011. در آن گنجانده شده بود مجموعه مقالات همایش اطلاعاتی سازمانی شرکت ملی برق سال 2011.
  • “کاربرد فناوری VoIP در شبکه ارتباطی توزیع نیرو” شامل شد مجموعه مقالات 2دوم اجلاس توسعه هوشمند توزیع شبکه برق چین.
مطلب مرتبط  Zoomlion در Bauma 2020 چین 9 خط تولید برتر را به نمایش می گذارد

در سال 2018 … خانم ZHOU دو مقاله EI ، یعنی “الگوریتم فیلتر کردن رفع انسداد موازی در GPU” (EC3010) و “یک ردیابی بلوک موزاییک فیلم در زمان واقعی بر اساس ترتیب شدت و ویژگی شکل” (EC3011) در دهمین کنفرانس بین المللی پردازش تصویر دیجیتال (ICDIP 2018) دوره 10806.

کتابی با عنوان تحقیق و کاربرد فناوری ارتباط برق (شابک 978-7-115-52167-5) ، منتشر شده در اکتبر 2019 شامل مقاله جدید خانم ZHOU است – “تحقیق در مورد استفاده از سیستم ارزیابی کیفیت خدمات در سیستم پشتیبانی ارتباطات ویدئویی قدرت”.

SOURCE ChantsWood (پکن) شرکت فناوری اطلاعات با مسئولیت محدود

پاسخی بگذارید