مت ماهونی به Plug Smart برای پیشبرد رشد بازار پنسیلوانیا پیوست

مت ماهونی به Plug Smart برای پیشبرد رشد بازار پنسیلوانیا پیوست

پیتزبورگ، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Plug Smart ، یک شرکت طراحی و ساخت خدمات انرژی که مقر آن در آن است کلمبوس ، اوهایواستقبال می کند مت ماهونی به عنوان آن پنسیلوانیا غربیمبتنی بر توسعه دهنده ارشد پروژه

یک بومی پیتسبورگ و فارغ التحصیل پن ایالت برنامه کارشناسی ارشد سیستم های انرژی تجدیدپذیر و سیستم های پایداری ، Mahoney اشتیاق به راه حل های پیشرفته انرژی و دانش را دارد پنسیلوانیا برنامه های صرفه جویی در انرژی ، به ویژه انرژی پاک و ارزیابی شده توسط دارایی تجاری یا C-PACE.

ماهونی گفت: “من هیجان زده شده ام که بخشی از تیم Plug Smart هستم و تخصص خود را به بازارهای محلی می رسانم.” “من به دنبال کار با تیمی از متخصصان هستم که صدها پروژه موفق در زمینه صرفه جویی در انرژی را در سراسر کشور اجرا کرده اند ، مشتاقانه در حال توسعه پروژه های پس انداز انرژی در حیاط خلوت خود هستم.”

مطلب مرتبط  CITGO بازنشستگی شرکت کنترل خزانه های باری را اعلام کرد

کارهای اخیر ماهونی شامل مدیریت برنامه در پنسیلوانیا غربی برای اتحاد بهره وری انرژی کیستون (KEEA) ، الف پنسیلوانیاپایه تجارت اتحادیه تجارت برای صنعت بهره وری انرژی ، که Plug Smart عضو آن است. ماهونی حضور KEEA در سراسر منطقه را افزایش داد و مشاغل محلی ، صاحبان املاک ، دولت ها و انجمن ها را در مورد مزایای برنامه های بهره وری انرژی ، از جمله C-PACE ، آموزش داد.

مطلب مرتبط  Graybar نام تام تویتی را به عنوان معاون رئیس جمهور منطقه برای تجارت ققنوس و مناطق کالیفرنیا معرفی می کند

گفت: “مت یک حل مسئله است که کارها را انجام می دهد.” دیو زهالهرئیس جمهور Plug Smart. “این را با نزدیک بودن و درک او از ترکیب کنید پنسیلوانیا برنامه های پس انداز انرژی ، به ویژه C-PACE ، و خواهید دید که چرا همه ما از حضور او در تیم Plug Smart هیجان زده ایم. “

پنسیلوانیا تصویب قانون 30 در سال 2018 ، که اجازه ایجاد برنامه های C-PACE در مشترک المنافع را صادر کرد. پنسیلوانیا برنامه C-PACE تضمین می کند که خواص تجاری ، صنعتی و کشاورزی می توانند تأمین هزینه های بلند مدت و کم هزینه برای بهره وری انرژی ، حفاظت از آب و پروژه های انرژی تجدید پذیر را بدست آورند. افزونه هوشمند رهبر منطقه برای توسعه و اجرای پروژه های C-PACE است.

مطلب مرتبط  AZZ Inc تبلیغات مدیریت کلیدی و تغییر نام بخش انرژی را به راه حل های زیرساخت اعلام می کند

اطلاعات تماس:

مارک هیمل

مدیر بازاریابی ، افزونه هوشمند

[email protected]

مت ماهونی

توسعه دهنده ارشد پروژه ، افزونه هوشمند

(412) 365-5746

[email protected]

درباره افزونه هوشمند

Plug Smart یک پیمانکار عمومی 100٪ متعلق به کارمندان است که در زمینه توسعه انرژی خود تأمین مالی و پروژه های اتوماسیون ساختمان در بخش های تجاری ، صنعتی ، شهری ، آموزش عالی ، K-12 و بخش های بیمارستانی تخصص دارد.

SOURCE پلاگین هوشمند

پاسخی بگذارید