مجموع استفاده از فناوری Honeywell UOP برای تولید سوخت جت و گازوئیل تجدید پذیر در سیستم عامل صفر خام در فرانسه

مجموع استفاده از فناوری Honeywell UOP برای تولید سوخت جت و گازوئیل تجدید پذیر در سیستم عامل صفر خام در فرانسه

DES PLAINES، III. ، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – عزیزم (NYSE: HON) امروز اعلام شد که توتال از سیستم پردازش Honeywell UOP Ecofining to برای تولید سوخت های تجدید پذیر ، در درجه اول برای صنعت هواپیمایی ، در سیستم عامل Grandpuits خود در Seine-et-Marne در شمال مرکزی استفاده خواهد کرد. فرانسه.

Honeywell UOP مجوزهای فن آوری ، مهندسی پایه ، تجهیزات ویژه و کاتالیزورهای پروژه را فراهم می کند. پس از اتمام ، پالایشگاه زیستی 400000 تن خوراک در سال را پردازش می کند ، تا 170،000 تن سوخت هواپیمایی پایدار ، 120،000 تن دیزل تجدید پذیر و 50،000 تن نفتای تجدید پذیر برای تولید پلاستیک های زیستی تولید می کند.

“توتال فرآیند اكوفینینگ UOP را برای افزایش تولید سوختهای جت تجدید پذیر در سال 2008 انتخاب كرد فرانسه، “گفت بن اونز، معاون اصلی و مدیر کل تجارت راه حل های فناوری پایدار هانیول. “فرآیند اكوفینینگ UOP به توتال كمك می كند تا پالایشگاه Grandpuits خود را به یك سكوی خام صفر تبدیل كند كه از برنامه های دولت برای توسعه جایگزین های سوخت فسیلی و دستیابی به بی طرفی كربن پشتیبانی می كند.”

مطلب مرتبط  گروه ساخت و ساز آلفا امگا برای ارائه سیستم های سقف خورشیدی خلاقانه GAF Energy

طبق گفته وزارت انتقال اکولوژیکی ، استفاده از سوخت های پایدار هواپیمایی یکی از اولویت های اصلی دولت فرانسه و بخشی از تعهد ملی گسترده تر آن برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است. اوایل امسال ، فرانسه اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2025 جایگزین 2٪ از سوخت جت های فسیلی خود با سوختهای پایدار هواپیمایی شود ، تا سال 2030 به 5٪ و تا 2050 به 50٪ افزایش یابد.

هانیول با فرآیند اکوفینینگ UOP خود پیشگام بازار سوخت پایدار هواپیمایی شد. Honeywell Green Jet Fuel ™ تولید شده توسط این فرآیند در مقیاس تجاری بصورت یکپارچه با سوخت جت بر پایه نفت مخلوط می شود. هنگامی که در مخلوط 50٪ با سوخت جت مستقر در روغن استفاده می شود ، سوخت جت سبز هانیول نیازی به هیچ تغییری در فناوری هواپیما ندارد و از تمام مشخصات مهم پرواز برخوردار است. در مورد فناوری های انرژی تجدیدپذیر UOP در www.uop.com/biofuels بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  دریافت سفارشات خرید برای سه ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن اضافی در کره

توتال یک شرکت گسترده انرژی فرانسوی است که سوخت ، گاز طبیعی و برق تولید و به بازار عرضه می کند. بر اساس پاریس، این شرکت در بیش از 130 کشور فعال است.

Honeywell UOP (www.uop.com) یک تامین کننده پیشرو بین المللی و مجوز فناوری فرآیند ، کاتالیزورها ، جاذب ها ، تجهیزات و خدمات مشاوره ای برای صنایع پالایش نفت ، پتروشیمی و صنایع فرآوری گاز است. Honeywell UOP بخشی از گروه تجاری استراتژیک Honeywell’s Performance Materials and Technologies است که شامل Honeywell Process Solutions (www.honeywellprocess.com) ، پیشگام در کنترل اتوماسیون ، ابزار دقیق و خدمات برای نفت و گاز ، پالایش ، پتروشیمی ، شیمی و سایر موارد است. صنایع

مطلب مرتبط  Avino توافقنامه گزینه املاک مکزیک را به Gray Rock Resources Ltd. اعطا می کند.

هانیول (www.honeywell.com) یک شرکت فناوری Fortune 100 است که راه حل های خاص صنعت را شامل محصولات و خدمات هوافضا ارائه می دهد. فن آوری های کنترل ساختمان و صنعت. و مواد عملکردی در سطح جهانی. فن آوری های ما کمک می کند تا از هواپیما ، ساختمان ، کارخانه تولید ، زنجیره تأمین و کارگران ارتباط بیشتری برقرار کنند تا دنیای ما هوشمندتر ، ایمن تر و پایدارتر شود. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد هانیول ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید www.honeywell.com/newsroom.

مخاطب:

تماس رسانه ای ایالات متحده:
تهانی مانوچیو
(973) 216-0684
[email protected]

تماس رسانه ای اروپا:
مارتین اورساگ
+4 2024 244 2279
[email protected]

منبع عزیزم

لینک های مربوطه

http://www.honeywell.com

پاسخی بگذارید