محصولات استاندارد موتور برنامه به روز شده SMP® قطعات را راه اندازی می کند

علاوه بر ویژگی های جدید ، برنامه قطعات SMP® هنوز ابزارهای داخلی داخلی را از نسخه برنده جوایز 2.0 ارائه می دهد – Competitive UPC Scan ، SMP UPC Scan ، جستجوی پلاک صفحه و اسکن VIN. و همچنین جستجوی قسمت اصلی جستجو ، جستجوی متقاطع مرجع ، و جستجوی سال / ساخت / مدل.

با اظهار نظر در مورد به روزرسانی ها ، جک رمزیمعاون فروش و بازاریابی مدیریت موتور ، معاون رئیس جمهور ، SMP اظهار داشت ، “ما هیجان زده ایم تا ویژگی های جدیدی را به برنامه ابتکاری قطعات SMP® ما اضافه کنیم ، که پیدا کردن قطعات SMP و اطلاعات مرتبط با آنها را برای تکنسین ها حتی ساده تر می کند.”

مطلب مرتبط  SilverTek با ماسک های NanoFit در لیست FDA تحت درمان با Polygiene ViralOff ، برای طراحی ابتکاری ماسک ایالات متحده را هدایت می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قطعات قطعات جدید SMP rev ، به www.smpcorp.com/partsapp مراجعه کنید.

درباره SMP
با بیش از 100 سال فعالیت ، Standard Motor Products، Inc. یک تولید کننده و توزیع کننده برتر مستقل در زمینه جایگزینی خودروهای برتر است. SMP از تکنسینهای مستقل و حرفه ای مستقل و قطعات داخلی جایگزین با کیفیت بالا برای مدیریت موتور ، احتراق ، انتشار گازهای گلخانه ای ، سیستم های مرتبط با ایمنی و سوخت و همچنین محصولات کنترل دما برای خودروهای داخلی و وارداتی و کامیون های سبک استفاده می کند. محصولات SMP® از طریق کانال های توزیع سنتی و غیر سنتی در سراسر جهان به فروش می رسند. برای اطلاعات بیشتر ، برنامه قطعات SMP® را دانلود کرده یا به www.smpcorp.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Nippon Shokubai روند تولید پلیمر فوق جاذب رمان با سرعت بالا را خشک می کند

SOURCE Standard Motor Products، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.smpcorp.com

پاسخی بگذارید