محصولات نفتی Breaux و CITGO همکاری برای حمایت از بازیابی دریاچه چارلز را اعلام کردند

محصولات نفتی Breaux و CITGO همکاری برای حمایت از بازیابی دریاچه چارلز را اعلام کردند

دریاچه چارلز ، لا.، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Breaux Petroleum Products و CITGO همکاری خود را برای کارگران خط مقدم با کامیون روانکار Mystik Bar & Chain و روغن موتور سیکلت Mystik JT-4 Lawn & Garden 2 تأمین کرده اند که بخشی از تلاش آنها برای حمایت از امداد و نجات است. تلاش برای بازیابی از اثر طوفان لورا.

Breaux Petroleum با CITGO همکاری می کند تا به تلاش گسترده و مداوم پاکسازی در پی طوفان دسته 4 که به ساحل رسید ، کمک کند. 27 آگوست. Breaux Petroleum مواد روان کننده و روغن را به بخش های آتش نشانی محلی توزیع می کند دریاچه چارلز، وستلیک و گوگرد، و سایر سازمان های غیرانتفاعی غیرانتفاعی از جمله نیروی دریایی کاجون ، یک عملیات داوطلبانه از دارندگان قایق های خصوصی که در تلاش برای نجات و بازیابی در منطقه شرکت می کنند. روغن و روغن اضافی مخصوص تجهیزات مانند اره برقی ، موبر و دمنده است که شرکت های محلی و خدمات درختی برای تمیز کردن آوار و تسریع روند بازیابی از آن استفاده می کنند.

مطلب مرتبط  دوک انرژی با کمک 90000 دلار کمک هزینه به کالج های جامعه کارولینای شمالی فرصت های آموزش شغلی ایجاد می کند

وی گفت: “هدف ما تهیه محصولات مورد نیاز برای پاسخگویی به موارد اضطراری برای رفع و بهبودی طوفان لورا است.” بلیک بروکس، معاون اجرایی شرکت فرآورده های نفتی Breaux. “ما از این همکاری با CITGO که به ما امکان می دهد تجهیزات را بدون هیچ گونه هزینه ای توزیع کنیم و به جامعه ما کمک می کند تا با سرعت بیشتری روی پای خود بنشیند ، سپاسگزاریم.”

درباره محصولات نفتی Breaux

در سال 1922 در لاک پورت ، لوئیزیانا، Breaux Petroleum Products توزیع کننده مستقر سوخت و روان کننده های با کیفیت برای بخش های انرژی ، خودرو ، دریایی ، صنعتی و کشاورزی است. علاوه بر محصولات با کیفیت ، Breaux Petroleum خدمات بسیار متنوعی از جمله تحویل ، تجزیه و تحلیل روغن ، بهینه سازی و مدیریت روغن کاری ، فیلتراسیون ، کاهش لاک ، آمادگی در برابر طوفان و غیره را ارائه می دهد. شرکت Breaux Petroleum پس از طوفان های گذشته که به سواحل خلیج فارس برخورد کرده ، سوخت کارگران ضروری را تأمین کرده است لوئیزیانا.

درباره CITGO

مطلب مرتبط  جورجیا نیرو برای ادامه هفته دوم طوفانهای شدید احتمالی همزمان با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 آماده شده است

دفتر مرکزی آن در شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، CITGO Petroleum Corporation یک رهبر شناخته شده در صنعت پالایش با یک مارک شناخته شده است. CITGO سه پالایشگاه واقع در کورپوس کریستی ، تگزاس؛ دریاچه چارلز ، لا.؛ و لمونت ، بیماری، و به طور کامل و / یا مشترکاً دارای 42 ترمینال ، شش خط لوله و سه کارخانه ترکیب و بسته بندی روان کننده است. CITGO با حدود 3،400 کارمند و ظرفیت خام ترکیبی تقریبی 769،000 بشکه در روز (بشکه در روز) ، به عنوان ششمین بزرگترین و یکی از پیچیده ترین تصفیه های مستقل در ایالات متحده. CITGO حمل و نقل ، حمل و نقل مواد سوختی ، روان کننده ها ، پتروشیمی ها و سایر محصولات صنعتی را انجام می دهد و شبکه ای متشکل از تقریباً 4،600 فروشگاه خرده فروشی مارکدار متعلق به خود را که به صورت محلی اداره و اداره می شوند ، تأمین می کند. شرکت CITGO Petroleum متعلق به CITGO هولدینگ ، شرکت است.

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics اعلام کرد تغییر حسابرس و تصویب آیین نامه اصلاح و اصلاح شده ، از جمله مقررات اخطارهای پیشرفته

شرکت CITGO SOURCE

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید