محصولات هوایی ، ACWA Power و NEOM قراردادی 5 میلیارد دلاری برای واحد تولید انرژی تجدید پذیر NEOM برای تولید و صادرات هیدروژن سبز به بازارهای جهانی امضاء کرده اند برزیل – Português español فارسی English English انگلیسی انگلیسی آمریکای لاتین – español

محصولات هوایی ، ACWA Power و NEOM قراردادی 5 میلیارد دلاری برای واحد تولید انرژی تجدید پذیر NEOM برای تولید و صادرات هیدروژن سبز به بازارهای جهانی امضاء کرده اند برزیل – Português español فارسی English English انگلیسی انگلیسی آمریکای لاتین – español

ولی لالی، پنسیلوانیا ، 7 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – محصولات هوایی ، با همکاری ACWA و NEOM ، امضای یک 5 دلار میلیاردی برای یک واحد تولید آمونیاک جهانی مبتنی بر هیدروژن که از انرژی تجدید پذیر برخوردار است. این پروژه که توسط سه شریک نیز کنترل خواهد شد ، در NEOM ، الگوی جدیدی از زندگی پایدار ، واقع در شمال غربی پادشاهی عربستان سعودی واقع شده و آمونیاک سبز را برای صادرات به بازارهای جهانی تولید می کند.

پروژه سرمایه گذاری مشترک نمایانگر اولین همکاری NEOM با شرکای برجسته بین المللی و ملی در زمینه انرژی های تجدید پذیر است و سنگ بنای راهبرد آن برای تبدیل شدن به یک بازیگر مهم در بازار جهانی هیدروژن خواهد بود. این مبتنی بر فناوری اثبات شده در سطح جهانی است و شامل ادغام نوآورانه بیش از چهار گیگاوات انرژی تجدید پذیر از انرژی خورشیدی ، باد و ذخیره سازی ، تولید 650 تن در روز هیدروژن توسط الکترولیز ، با استفاده از فن آوری از hyssenkrupp ، تولید نیتروژن با جداسازی هوا ، با استفاده از فناوری Air Products و تولید 1.2 میلیون تن در سال آمونیاک سبز با استفاده از فناوری Haldor Topsoe. پیش بینی می شود این پروژه از سال 2025 آغاز شود.

محصولات هوایی خریدار انحصاری آمونیاک سبز خواهد بود ، که قصد دارد در سراسر جهان حمل و نقل شود تا تجزیه شود تا هیدروژن سبز را برای بازار حمل و نقل تجزیه کند.

رئیس جمهور ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکت گفت: “ما افتخار و افتخار داریم که با ACWA Power و NEOM همکاری می کنیم و می توانیم از فناوریهای اثبات شده استفاده کنیم تا 100٪ انرژی سبز جهان را به واقعیت تبدیل کنیم.” سیفی قاسمی. “با بهره گیری از مشخصات منحصر به فرد خورشید و باد NEOM برای تبدیل آب به هیدروژن ، این پروژه یک منبع انرژی کاملاً تمیز را در مقیاس وسیع به همراه خواهد داشت و سالانه سه میلیون تن از انتشار CO2 را صرفه جویی می کند و انتشار گازهای گلخانه ای را از بین می برد. دود و مه و سایر آلاینده ها ناشی از معادل بیش از 700000 خودرو “.

رئیس ACWA Power ، محمد ا. ابونایان، گفت: “با تکیه بر اعتقاد ما به ویژن 2030 و آرمانهای آن عالیجناب شما ولیعهد محمد بن سلمان در مورد تبدیل شدن به پیشگام جهانی زندگی پایدار ، هیئت مدیره و مدیریت ACWA Power مفتخر است که بخشی از این سرمایه گذاری بی نظیر و انقلابی در جهان است. ACWA Power سابقه ای اثبات شده از فن آوری های تجدید پذیر پیشگام پیشگام برای تأمین انرژی کم کربن کم هزینه دارد. با تجربه جهانی ما اطمینان داریم که همکاری ما با یک رهبر صنعت مانند محصولات هوایی فرصت های قابل توجهی را برای تولید هیدروژن سبز ایجاد می کند و تحقق هدف ما از کمک به کشورها در دستیابی به اهداف انرژی پاک خود را تسهیل می کند. مزایای چشمگیر اقتصادی و اجتماعی را رها کنید. این سرمایه گذاری با استناد به کنگلومره صنعتی NEOM و با استفاده از دستورالعمل منحصر به فرد ، فناوری های برش را ادغام و پیدا خواهد کرد ، که از انرژی خورشیدی و باد برای تولید انرژی سبز پایدار و در سطح جهان در دسترس خواهد بود. ”

مطلب مرتبط  MCRI یک ایستگاه بازرسی نوار رباتیک در انتظار ثبت اختراع را توسعه می دهد

نادمی النصر ، رئیس اجرایی NEOM، گفت: “این مشارکت نشان دهنده تعهد عمیق ما در جهت توسعه یك جامعه مثبت كربن است كه یك معیار برای زندگی پایدار و راه حلی برای بسیاری از چالش های زیست محیطی جهان خواهد بود. این نشان دهنده توانایی NEOM در تولید است. فرصت های قابل توجه همکاری با سرمایه گذاران بین المللی و داخلی ، که یک لحظه مهم برای توسعه NEOM و یک عنصر اساسی سعودی ویژن 2030 است ، که به استراتژی پادشاهی برای انرژی پاک و اقتصاد دایره ای کم کربن کمک می کند. بزرگترین پروژه هیدروژن تجدید پذیر در جهان ، هیئت مدیره NEOM ، به ریاست آن عالیجناب شما ولیعهد محمد بن سلمان و تیم اجرایی این شرکت خوشحال هستند که این نقطه عطف مهم را برای NEOM برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در تولید هیدروژن سبز و سوخت های سبز اعلام می کنند. ما همچنین از این واقعیت تشویق می شویم که دو سازمان در سطح جهانی ، Air Products و ACWA Power ، در توسعه این پروژه بزرگ به ما پیوستند ، اولین بار بسیاری از تحولات در این مقیاس ، که NEOM را در قلب یک جامعه جهانی جدید قرار می دهد. آینده”.

درباره محصولات هوا

محصولات هوایی (NYSE: APD) رهبر بازار جهانی در گازهای صنعتی است که تقریباً 80 سال در کار است. Air Products در حال حاضر بزرگترین تأمین کننده هیدروژن در جهان است. این شرکت با تمرکز بر خدمت به انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای اساسی صنعتی ، تجهیزات مرتبط و تخصص کاربرد را در بخش های مختلف از جمله پالایشگاه ، شیمی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید ، مواد غذایی و نوشیدنی به مشتریان ارائه می دهد. Air Products همچنین یک رهبر جهانی در تهیه فن آوری و تجهیزات برای پردازش گاز طبیعی مایع است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های تولید گاز صنعتی جهان را طراحی ، طراحی ، ساخت ، تملک و بهره برداری می کند ، از جمله پروژه های گازرسانی که به صورت پایدار ، منابع طبیعی فراوان را به گاز سنتز شده برای تولید انرژی ، سوخت و محصولات تبدیل می کنند. مواد شیمیایی با ارزش بالا

مطلب مرتبط  همکاری و نه تقسیم باعث پیشرفت علمی جهانی می شود

این شرکت در سال مالی 2019 فروش را انجام داد 8،9 دلار میلیاردها عملیات در 50 کشور جهان و سرمایه فعلی آن در حال انجام است 55 دلار بیلیون. بیشتر از 17000 کارمند مشتاق ، با استعداد و متعهد ، از پیشینه های متنوعی ، با هدف بالاترین هدف تولید محصولات Air ، ایجاد راه حل های نوآورانه به نفع محیط زیست ، افزایش پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان هستند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در لینکدین دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

برای بحث در مورد این پروژه از سرمایه گذاران محصولات هوایی دعوت شده است: 8:30 صبح نیویورک) در 7 ژوئیه 2020

* اطلاعات تماس با سرمایه گذار محصولات هوایی
محصولات هوایی روز سه شنبه 7 ژوئیه 2020 ساعت 8:30 صبح کنفرانسی برگزار می کنند نیویورک) برای بحث در مورد پروژه. تماس کنفرانس فقط برای گوش دادن به تلفن و پخش از طریق اینترنت برای عموم و رسانه ها آزاد خواهد بود.

تماس کنفرانس زنده: 323-994-2082
رمز عبور: 3757916
انتقال / اسلایدهای اینترنتی:
در صفحه جزئیات رویداد در وب سایت روابط سرمایه گذار محصولات هوا موجود است.

پخش تلفن: 888-203-1112 (تماس های داخلی) یا 719-457-0820 (بین المللی)
کلمه عبور: 3757916
از ساعت 12:30 بعد از ظهر موجود است نیویورک) از 7 ژوئیه 2020 در 12:30 بعد از ظهر نیویورک) از 14 ژوئیه سال 2020.
پخش اینترنت: در صفحه جزئیات رویداد در وب سایت روابط سرمایه گذار محصولات هوا موجود است.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است ، در داخل مقررات سلب مسئولیت قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 ، این بیانیه های آینده نگر براساس انتظارات و پیش فرض های مدیریتی تا به امروز است. این بیانیه مطبوعاتی و ضامنی برای عملکرد آینده نیست. اگرچه اظهارات آینده نگر با حسن نیت ساخته شده و بر اساس فرضیات ، انتظارات و پیش بینی هایی که مدیریت معتقد به آن معقول است ، بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر ، عملکرد واقعی و نتایج اقتصادی ممکن است با پیش بینی ها و برآوردهای بیان شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. به دلیل عوامل بسیاری ، از جمله ، اما محدود به آنها ، که در گزارش سالانه محصولات هوا در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 30 سپتامبر 2019 توضیح داده نشده است. به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، محصولات هوایی هیچگونه تعهدی و تعهدی را بر عهده نمی گیرند. به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر که در اینجا وجود دارد ، به منعکس کردن هرگونه تغییر در فرضیات ، عقاید یا انتظارات یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی که گفته های آینده نگر بر اساس آنها نیست.

مطلب مرتبط  ویتفورد با Eni S.p.A قرارداد 4 ساله امضا کرد.

درباره ACWA Power

ACWA Power یک توسعه دهنده ، سرمایه گذار و اپراتور تولید برق و نیروگاه های تولید آب نمک زدایی است. ACWA Power در سال 2004 در ریاض ، عربستان سعودی ثبت و تأسیس شده است و بیش از 3500 نفر را استخدام می کند و هم اکنون در 12 کشور در خاورمیانه ، آفریقا ، آسیای میانه و آسیای جنوب شرقی حضور دارد. نمونه کارها ACWA Power شامل 59 دارایی با ارزش سرمایه گذاری است 48.8 دلار میلیارد ، تولید 34 گیگاوات گرم انرژی و 5.9 میلیون متر مکعب در روز آب نمک زدایی ، توزیع شده در حجم ، برای پاسخگویی به نیازهای آب و برق دولتی و صنعت در بلند مدت ، قراردادهایی با خریداران برای برون سپاری خدمات آب و برق مدل های مشارکت عمومی و دولتی و خصوصی. مأموریت ACWA Power توزیع توزیع قابل اعتماد برق و آب نمک زدایی با هزینه کم است و از این طریق می تواند به طور مؤثر در توسعه پایدار اقتصادی اقتصادی جوامع و کشورها کمک کند. ACWA Power در فعالیت های خود در کلیه مناطق جغرافیایی متعهد به مقادیر ایمنی ، مردم و عملکرد است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.acwapower.com مراجعه کنید.

درباره NEOM

NEOM شتاب دهنده پیشرفت بشر است و چشم انداز آنچه آینده جدید می تواند باشد. این منطقه در شمال غربی عربستان سعودی ، در دریای سرخ است که از بالا به پایین مانند یک آزمایشگاه زنده ساخته می شود – مکانی است که کارآفرینی مسیر این آینده جدید را ترسیم می کند. این مقصد و خانه افرادی خواهد بود که بزرگ آرزو می کنند و می خواهند بخشی از ساختن الگوی جدیدی از سکونت استثنایی ، ایجاد شرکت های مرفه و مجدداً حفاظت از محیط زیست باشند.

NEOM خانه و محل کار برای بیش از یک میلیون ساکن در سراسر جهان است. این شهر دارای شهرها و شهرها ، مناطق بندری و تجاری ، مراکز تحقیقاتی ، اماکن ورزشی و سرگرمی و مقصد گردشگری خواهد بود. به عنوان مرکز نوآوری ، کارآفرینان ، رهبران مشاغل و شرکت ها به روش های آوانگارد به تحقیق ، جوجه کشی و تجاری سازی فناوری ها و بنگاه های جدید می پردازند. ساکنان NEOM اخلاق بین المللی را تجسم می کنند و فرهنگ استثمار ، ریسک پذیری و تنوع را در آغوش می گیرند – همگی با حمایت یک قانون مترقی ، سازگار با استانداردهای بین المللی و منجر به رشد اقتصادی هستند. برای اطلاعات بیشتر ، ایمیل را به پست الکترونیکی ارسال کنید:[email protected] یا از newsroom.neom.com و www.neom.com بازدید کنید.

SOURCE محصولات هوا

لینک های مربوطه

www.airproducts.com

SOURCE محصولات هوا

پاسخی بگذارید