محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

LEHIGH VALLEY ، PA.، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره محصولات هوایی (NYSE: APD) امروز سهم سه ماهه از $ 1.34 هر سهم از سهام مشترک. سود سهام قابل پرداخت است 10 آگوست 2020 به سهامداران ضبط در نزدیکی مشاغل در 1 ژوئیه سال 2020.

درباره محصولات هوا
محصولات هوایی (NYSE:APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که نزدیک به 80 سال در کار است. این شرکت با تمرکز بر روی خدمت به انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای ضروری صنعتی ، تجهیزات مرتبط و تخصص کاربردها را در ده ها صنعت از جمله پالایش ، مواد شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، ساخت و مواد غذایی و نوشیدنی در اختیار مشتریان قرار می دهد. Air Products همچنین رهبر جهانی در زمینه تولید تجهیزات و تجهیزات فرآیند گاز طبیعی مایع است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های تولید گاز صنعتی جهان را از جمله پروژه های گازرسانی که به طور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگ تبدیل می کند ، برای تولید نیروی با ارزش بالا ، سوخت و مواد شیمیایی ، توسعه ، مهندس ، ساخت ، مالک و اداره می کند.

مطلب مرتبط  CITGO گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

این شرکت فروش مالی سال 2019 را داشته است 8.9 میلیارد دلار از عملیات در 50 کشور جهان و دارای حدود سرمایه فعلی در بازار است 50 میلیارد دلار. بیش از 17000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از پیشینه های متنوعی با هدف بالاتر محصولات Air برای ایجاد راه حل های نوآورانه به نفع محیط زیست ، تقویت پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان هدایت می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در لینکدین دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

مطلب مرتبط  Kimbell Royalty Partners توزیع سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

SOURCE محصولات هوا

لینک های مربوطه

www.airproducts.com

پاسخی بگذارید