محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

LEHIGH VALLEY ، PA.، 16 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره محصولات هوایی (NYSE: APD) امروز سهم سه ماهه از $ 1.34 هر سهم از سهام مشترک. سود سهام قابل پرداخت است 9 نوامبر 2020 به سهامداران ضبط در نزدیکی مشاغل در 1 اکتبر 2020.

درباره محصولات هوا
محصولات هوایی (NYSE:APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که نزدیک به 80 سال در کار است. این شرکت با تمرکز بر روی خدمت به انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای صنعتی ضروری ، تجهیزات مرتبط و تخصص کاربردها را در ده ها صنعت از جمله پالایش ، مواد شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید و مواد غذایی و نوشیدنی در اختیار مشتریان قرار می دهد. Air Products همچنین رهبر جهانی در زمینه تولید تجهیزات و تجهیزات فرآیند گاز طبیعی مایع است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های گاز صنعتی جهان را از جمله پروژه های گازسوزی که به طور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگ تبدیل می کند ، برای تولید قدرت با ارزش بالا ، سوخت و مواد شیمیایی ، توسعه ، مهندس ، ساخت ، مالک و اداره می کند.

مطلب مرتبط  راسل فلز 73th سهام متوالی سه ماهه متوالی را اعلام کرد

این شرکت فروش مالی سال 2019 را داشته است 8.9 میلیارد دلار از 50 فعالیت در 50 کشور جهان و دارای بیش از سرمایه فعلی در بازار است 60 میلیارد دلار. بیش از 17000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از پیشینه های متنوعی با هدف بالاتر محصولات Air برای ایجاد راه حل های نوآورانه به نفع محیط زیست ، تقویت پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان هدایت می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در لینکدین دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

SOURCE محصولات هوا

لینک های مربوطه

http://www.airproducts.com

پاسخی بگذارید