محصولات هوایی و thyssenkrupp توافق نامه همکاری استراتژیک اختصاصی برای گیاهان الکترولیز مقیاس جهانی برای تولید هیدروژن سبز امضا می کنند

محصولات هوایی و thyssenkrupp توافق نامه همکاری استراتژیک اختصاصی برای گیاهان الکترولیز مقیاس جهانی برای تولید هیدروژن سبز امضا می کنند

thyssenkrupp فن آوری خود را ارائه می دهد و مهندسی ، تجهیزات و خدمات فنی خاصی را برای نیروگاه های الکترولیز آب ساخته می شود که توسط محصولات هوایی ساخته ، متعلق به آنها می باشد. این همکاری از فناوری Thyssenkrupp پشتیبانی می کند که از هیدروژن سبز هیدروژن سبز محصولات هوایی به عنوان حامل انرژی برای حمل و نقل پایدار ، مواد شیمیایی و تولید برق حمایت می کند.

“SCA با thyssenkrupp یک عنصر مهم از زنجیره ارزش ما در توسعه ، ساخت ، داشتن و بهره برداری از پروژه های در مقیاس جهانی و تأمین هیدروژن سبز برای تحرک ، انرژی و کاربردهای صنعتی است. ما مشتاقانه منتظر استفاده از نقاط قوت مکمل خود و ارائه مزایای قابل توجهی از پایداری هستیم. از طریق پروژه های هیدروژن سبز تحول آمیز ، “گفت: دکتر سمیر جی. سرهان، مدیر عامل اصلی محصولات هوایی.

“ما مفتخریم که با تولید محصولات هوایی در ساختن زنجیره های ارزش برای سوخت ها ، مواد شیمیایی و خوراک های صنعتی پایدار همکاری کنیم. الکترولیز در مقیاس بزرگ فن آوری کلیدی برای اتصال انرژی تجدید پذیر به بخش های مختلف تحرک و صنعت به عنوان رهبر بازار جهانی است. دنیای کروود گفت ، ما امروز قرار است یک گیگاوات برای نیروگاه های الکترولیز آب در سال تأمین کنیم و ما آماده هستیم تا ظرفیت را در این بازار که به سرعت در حال تحول است ، افزایش دهیم. مدیر عامل شرکت مهندسین کلر thyssenkrupp Uhde.

مطلب مرتبط  شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های تولید ، به سلول های سوخت هیدروژن نگاه می کنند

thyssenkrupp توسعه یافته است فن آوری الکترولیز آب قلیایی با راندمان بالا. Thyssenkrupp با بیش از 600 پروژه و کارخانه الکتروشیمیایی در سراسر جهان که دارای رتبه بندی بیش از 10 گیگاوات است ، دانش عمیق و گسترده ای در زمینه مهندسی ، تهیه و ساخت این گیاهان دارد.

مطابق با نیاز به CAPEX کم ، OPEX کم ، فناوری قابل اعتماد و اجرای پروژه جامد برای انجام پروژه های هیدروژن سبز در مقیاس جهانی ، محصولات هوایی و thyssenkrupp متعهد به استقرار گیاهان هیدروژن سبز سبز در اندازه گیگاوات هستند.

درباره محصولات هوا
محصولات هوایی (NYSE:APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که نزدیک به 80 سال در کار است. این شرکت با تمرکز بر روی خدمت به انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای اساسی صنعتی ، تجهیزات مرتبط و تخصص کاربردها را در ده ها صنعت از جمله پالایش ، مواد شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید و مواد غذایی و نوشیدنی در اختیار مشتریان قرار می دهد. Air Products همچنین رهبر جهانی در زمینه تولید تجهیزات و تجهیزات فرآیند گاز طبیعی مایع است. این شرکت برخی از مهمترین پروژه های تولید گاز صنعتی از جمله پروژه های گازرسانی را که بطور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگ ها برای تولید انرژی با ارزش بالا ، سوخت و مواد شیمیایی تبدیل می کند ، ایجاد می کند ، مهندس ، می سازد ، مالک و اداره می کند.

مطلب مرتبط  گزارش الکتریکی شانگهای 26٪ افزایش در تولید ناخالص در نتایج سالانه 2019

این شرکت فروش مالی سال 2019 را داشته است 8.9 میلیارد دلار از عملیات در 50 کشور جهان و دارای حدود سرمایه فعلی در بازار است 50 میلیارد دلار. بیش از 17000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از پیشینه های متنوعی با هدف بالاتر محصولات Air برای ایجاد راه حل های نوآورانه به نفع محیط زیست ، تقویت پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان هدایت می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در لینکدین دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

در باره تیزنسپراپ
thyssenkrupp یک گروه فناوری با قدرت در مواد است. بیش از 162،000 کارمند در 78 کشور جهان با اشتیاق و دانش فنی برای توسعه محصولات با کیفیت بالا و فرآیندهای هوشمند صنعتی و خدمات برای پیشرفت پایدار کار می کنند. مهارت و تعهد آنها اساس موفقیت ما است. در سال مالی 2018/2019 thyssenkrupp 42.0 میلیارد یورو فروش داشته است.

واحد تجاری شیمیایی و فرآیندهای فناوری ، تخصص فنی بی نظیری و چندین دهه تجربه جهانی در زمینه مهندسی ، تهیه ، ساخت و سرویس کارخانه های شیمیایی را در اختیار شما قرار داده است. ما فرایندها و محصولات جدیدی را برای آینده ای پایدار توسعه می دهیم و از این رو به موفقیت طولانی مدت مشتریان در تقریباً در تمام زمینه های صنعت شیمیایی کمک می کنیم. نمونه کارها ما شامل فن آوری های پیشرو برای تولید مواد شیمیایی اساسی ، کودها و پلیمرها و همچنین زنجیره های ارزش کامل برای هیدروژن سبز و مواد شیمیایی پایدار است.

مطلب مرتبط  توافق کشاورزی با بلاروس برای افزایش امنیت غذایی زیمبابوه

برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید: www.thyssenkrupp-industrial-solutions.com

توجه: اين نسخه ممكن است حاوي بيانيه هاي آينده نگر در بند بندهاي امن قانون اصلاح تقاضاي اوراق بهادار خصوصي در سال 1995 باشد. اين بيانيه هاي رو به جلو بر اساس انتظارات و فرض هاي معقول مديريت از تاريخ انتشار اين نسخه در مورد عوامل خطر مهم است. عملکرد واقعی و نتایج مالی ممکن است از لحاظ مادی با پیش بینی ها و برآوردهای بیان شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت داشته باشد زیرا عوامل زیادی که توسط مدیریت پیش بینی نشده است از جمله عوامل خطر توصیف شده در فرم 10K شرکت برای سال مالی خود به پایان رسیده است. 30 سپتامبر 2019.

SOURCE محصولات هوا

لینک های مربوطه

www.airproducts.com

پاسخی بگذارید