مدیرعامل محصولات هوایی برای ارائه فرصت های رشد جهانی ارائه راه حل هایی برای چالش های انرژی و محیط زیست

مدیرعامل محصولات هوایی برای ارائه فرصت های رشد جهانی ارائه راه حل هایی برای چالش های انرژی و محیط زیست

دره LEHIGH ، پا.، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – محصولات هوایی (NYSE: APD) امروز اعلام کرد که رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی سیفی قاسمی در اعتبار مجازی اعتباری 33 ارائه می شودrd کنفرانس سالانه مواد اولیه در سه شنبه ، 15 سپتامبر 2020 در 7:45 صبح USET

قاسمی به این موضوع می پردازد که چگونه نیازهای روزافزون جهان به انرژی پاک تر و راه حل های زیست محیطی باعث ایجاد تجارت فعلی محصولات هوایی و فرصت های رشد آینده می شود. با سابقه شرکت در زمینه نوآوری در کنار مشتریان در ده ها صنعت برای بهبود عملکرد پایداری آنها ، قاسمی همچنین به فرصت های شتابان رشد برای حل چالش های زیست محیطی از طریق گازرسانی ، جذب کربن و هیدروژن برای تحرک اشاره خواهد کرد.

مطلب مرتبط  MPLX LP توزیع سه ماهه را اعلام می کند

قاسمی با تکیه بر سابقه خود در زمینه اجرا در برابر اهداف عملکردی خود ، تعهدات جدید پایداری را مطابق با هدف بالاتر این شرکت به اشتراک می گذارد: گردهم آوردن مردم برای همکاری و ابداع راه حل های مهمترین چالش های پایداری انرژی و زیست محیطی در جهان.

پخش وب در وب سایت جزئیات رویداد روابط سرمایه گذاران محصولات Air در دسترس خواهد بود.

درباره محصولات هوا
محصولات هوا (NYSE:APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که به مدت 80 سال فعالیت می کند. این شرکت با هدف تأمین انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای ضروری صنعتی ، تجهیزات و برنامه های کاربردی مرتبط را به مشتریان در ده ها صنعت از جمله پالایش ، مواد شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید و مواد غذایی و آشامیدنی ارائه می دهد. Air Products همچنین در تأمین فناوری و تجهیزات فرآیند گاز مایع رهبر جهانی است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های گاز صنعتی جهان را توسعه ، مهندسی ، ساخت ، مالک و اداره می کند ، از جمله پروژه های گازرسانی که به طور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگای تولید انرژی ، سوخت و مواد شیمیایی با ارزش بالا تبدیل می کند.

مطلب مرتبط  ژانگ جیانگانگ در شرق چین از طرح 61.5 میلیارد RMB در هفته اقتصاد و تجارت 2020 رونمایی می کند

این شرکت فروش مالی سال 2019 را داشته است 8.9 میلیارد دلار از فعالیت در 50 کشور و سرمایه فعلی بازار بیش از است 60 میلیارد دلار. بیش از 17000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از پیشینه های متنوعی با هدف بالاتر محصولات Air جهت ایجاد راه حل های نوآورانه به نفع محیط زیست ، تقویت پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان هدایت می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در LinkedIn دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

مطلب مرتبط  Galaxy Magnesium and Panoz Racing پیش نمایش فناوری منیزیم فشرده در مسابقه SRO در میلواکی

محصولات هوا SOURCE

لینک های مربوطه

www.airproducts.com

پاسخی بگذارید