مدیریت دارایی PJ از سهامداران شرکت برق و ماشین آلات TECO ، آموزشی ویبولیتین (1504 TT) خواست تا حمایت کامل از پیشنهاد PJAM را در AGM در تاریخ 11 مه 2020 نشان دهند

مدیریت دارایی PJ از سهامداران شرکت برق و ماشین آلات TECO ، آموزشی ویبولیتین (1504 TT) خواست تا حمایت کامل از پیشنهاد PJAM را در AGM در تاریخ 11 مه 2020 نشان دهند

نسخه انگلیسی مربوطه در زیر ارائه شده است:

به همه سهامداران TECO ،

PJAM نامه ای را صادر کرد 7 آوریل 2020، از سرمایه گذاران همکار درخواست می کند “به” پیشنهاد “TECO” برای صدور سهام مشترک / سهام برگزیده از طریق قرار دادن خصوصی “رأی دهند”. در یک حرکت لحظه آخری ، TECO سپس دو پیشنهاد را پس گرفت 10 آوریل 2020 با اصلاح اطلاعیه های عمومی مربوطه در مورد سیستم ارسال بازار مشاهده (MOPS) و جایگزینی اطلاعیه قبلی AGM که از طریق نامه به سهامداران تحویل داده شده است. برای PJAM و سایر سرمایه گذاران بازار ، این تغییر هم ناگهانی و غیرمعمول بود. ما راضی بودیم که پاسخ TECO را در برداشت معقول آن از مقابله مشاهده کنیم ، فقط با درج یک بند جدید در اصلاحیه پیشنهادی AOI ، وی را محافظت می کند.

PJAM همچنان به همه سرمایه گذاران یادآوری می کند که TECO در حال حاضر دارای یک موقعیت سرمایه قوی با وجوه نقد فراوان است ، بنابراین هر گونه افزایش سرمایه بیشتر در ارزش فعلی کاهش یافته ، نه تنها به عدم سرمایه گذاری در رشد نمی پردازد بلکه درک بد از تخصیص سرمایه را نشان می دهد. علاوه بر این ، هیچ سرمایه گذاری قابل توجهی در آینده قابل پیش بینی در اطلاعیه های عمومی TECO وجود ندارد.

اگر TECO بخواهد برای پشتیبانی از اهداف مختلف توسعه مشاغل خود ، پول نقد جمع کند ، باید این کار را با ضربه زدن به خطوط اعتباری بانکی ، اندازه مناسب سرمایه در گردش خالص خود و فروش سرمایه گذاری های غیرمستقیم انجام دهد – نه با رقیق سهام عدالت در ارزیابی افسرده شده. با قضاوت در مورد اطلاعات مالی منتشر شده TECO ، آن اعلام شد 5 میلیارد TWD برنامه صدور اوراق قرضه شرکت های ناامن و رتبه بندی اعتباری قوی آن ، شرکت در جمع آوری پول نقد اضافی در سطح بسیار ارزانتر و جلوگیری از هرگونه تأثیر بر ROE افسرده خود مشکلی ندارد.

مطلب مرتبط  مجموعه روندهای رنگی خودروی 2020-2021 BASF خوش بینی و خلق و خوی مثبت را معرفی می کند

PJAM هشت صفحه را با دقت مطالعه کرده است که شامل حقوق ، تعهدات و سایر شرایط مهم صدور سهام ترجیحی کلاس A ، B و C می شود. ما شک و تردید معقولی داریم که اصلاحیه پیشنهادی به قرص سمی تبدیل می شود. نگرانی های ما مبتنی بر نکات زیر است:

1 دور زدن پیشنهاد افزایش سرمایه

با افزودن مقررات در AOI فعلی خود برای صدور سهام کلاس A ، B و C در سرمایه مجاز مجاز موجود TWD30 میلیارد، TECO به هیئت مدیره خود چک خالی اعطا می کند تا سرمایه های فراوان شرکت را در آینده به حداکثر برساند 10 میلیارد TWD سرمایه سهم (معادل با 26 میلیارد TWD، یا اطراف آن 866 میلیون دلار، به صورت نقدی در هر سهم @ 26.00) از طریق قرار دادن خصوصی یا پیشنهاد عمومی ، و با یا بدون تأیید کلیه سهامداران. در حقیقت ، TECO از هدف خود برای جمع آوری سرمایه های خصوصی صرف نظر نکرده است. در عوض ، قصد دارد رویکرد عادی را با استفاده از اصلاحیه AOI دور کند تا از نظارت عمومی جلوگیری کند. قرار دادن صدور سهام در AOI آستانه تصویب ماده را در AGM پایین می آورد ، در حالی که تصویب قرار دادن خصوصی منوط به قانون اکثریت عالی سختگیرتر است.

مطلب مرتبط  استان کوهستان به روزرسانی های اکتشافی را در Gahcho Kué و Kennady North ارائه می دهد

2 شرایط مطلوب بی سابقه برای سهام ترجیحی

رتبه برتر و معتبر بلند مدت اعتبار دو ساله + TECO به این شرکت اجازه می دهد بودجه ارزان قیمت را در حدود 1٪ برای 5 تا 7 سال بدست آورد. بنابراین ، پرداخت بالاتر از 5٪ در مورد دارندگان سهام ترجیحی 3 ساله یک تصمیم مشکوک توسط هیئت TECO است. شرایط صدور سهام از ترجیحات کلاس A ، B و C نیز بی سابقه است زیرا آنها به این سهامداران حق رأی برابر با سهامداران سهام عادی اعطا می کنند. در شیوه های کلی بازار ، این اصطلاحات فرومایه در شرکتهایی که دچار اضطراب هستند ، دیده می شود. اگر دقت نكنیم ، پس از تصویب ، این پیشنهاد كاملاً بی اعتبار اعتبار معتبر TECO را بر طرف می كند و منافع همه سهامداران را تضعیف می كند. جدول زیر ویژگی های اصلی شرایط صدور پیشنهادی کلاس های A ، B و C را که توسط کتابخانه AGM TECO ترجیح داده شده است نشان می دهد.

اشتراکات دلخواه

کلاس A

کلاس B

کلاس C

عملکرد سود

V

(= <5٪)

V

(= <5٪)

V

(5٪؟) *

سود سهام انباشته شده است

ایکس

ایکس

V

حق رای دادن

V

V

V

به عنوان مدیر هیئت انتخاب شد

ایکس(؟)*

V

V

تبدیل به سهام مشترک **

ایکس

V

V

رستگاری زودهنگام پس از 5 سالگرد

V

V

V

* TECO پیامهای متناقض بین نسخه های انگلیسی و چینی کتابچه خود AGM را ارسال کرد ، که ممکن است تفسیرها را بین سرمایه گذاران گمراه کند.

** P / S ممکن است ظرف سه سال از تاریخ صدور تبدیل نشود.

3 تأثیر مالی جدی بر سهامداران مشترک

صدور سهام ترجیحی باعث تضعیف سرمایه سرمایه TECO و ROE آن می شود. اولویت توزیع سود سهامداران سهام ترجیحی در اختیار سهامداران سهام عادی قرار می گیرد که بدون شک از پرداخت سود سهام آینده به سهامداران مشترک کاسته خواهد شد.

مطلب مرتبط  برنامه XD Plastics برنامه درآمد سه ماهه سوم 2020 منتشر می شود

بنابراین ، ما به شدت از همه سهامداران می خواهیم که در این موارد اصلی به شرح زیر رأی دهند:

رای

پیشنهاد شده توسط

مورد بحث

نه

TECO

اصلاح در “مقالات مربوط به اختلاط” (موارد بحث ، پیشنهاد 3)

آره

PJAM

پیشنهاد کاهش سرمایه با بازگشت وجه نقد به سهامداران (موارد بحث ، پیشنهاد 4)

در کل ، اقدامات اخیر TECO ، که اواخر شب صورت گرفته است ، نشانگر راهکارهای ناکارآمد هیئت مدیره و روند تصمیم گیری بی پروا است. ناامید کننده تر این است که عدم توانایی شرکت در ارائه توضیحات معنی دار در مورد تغییر ناگهانی در اقدامات ، در حالی که نگرانی های اساسی را با کاهش بیشتر بازده سرمایه در شرایط ROE و احتمالاً کاهش سود سهام سود سهامداران مشترک داشته است.

در حدی که شما می توانید برنامه های ضمنی TECO را درک کنید ، نمودارهای زیر نشان می دهد که چگونه یک TECO کارآمد تر از پیشنهاد 10٪ کاهش سرمایه PJAM به نظر می رسد.

در PJAM ، ما از همه حقوق و مزایای سهامداران گرامی می داریم و از همه سرمایه گذاران همکار می خواهیم به درستی از حق توانمندی شما استفاده کنند. ما معتقدیم که تصمیم رای گیری فوق در AGM در مورد 11 مه سال 2020، برای بهترین قضاوت شما و محافظت از تمام مزایای سهامداران بسیار مهم خواهد بود.

با احترام،

شرکت مدیریت دارایی PJ ، آموزشی ویبولیتین

SOURCE PJ مدیریت دارایی

پاسخی بگذارید