مدیر عامل بنیاد ترمیم آب و هوا و رئیس دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد تعهد کنگره برای حذف کربن را در بسته محرک جدید 900 میلیارد دلاری تحسین می کنند

مدیر عامل بنیاد ترمیم آب و هوا و رئیس دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد تعهد کنگره برای حذف کربن را در بسته محرک جدید 900 میلیارد دلاری تحسین می کنند

واشنگتن، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 900 میلیارد دلار بسته امدادرسانی به ویروس کرونا ، که به طور قانونی به امضا رسیده است ، از خانواده ها در سراسر کشور پشتیبانی حیاتی می کند و این کمک هزینه های انرژی های تجدید پذیر ، تنظیم انتشار گازهای گلخانه ای و از همه مهمتر “مقدار دی اکسید کربن اضافی” را که قبلاً در جو ما وجود دارد ، برطرف می کند. این کربن اضافی که به آن “CO2 قدیمی” می گویند ، باید تثبیت شود و به طور دائمی ذخیره شود تا آب و هوا تثبیت شود.

ریک پرنل، رئیس و مدیرعامل بنیاد ترمیم آب و هوا و دکتر. سانجیف خرم، مدیرکل و رئیس دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد در دانشگاه ایالتی آریزونا – هر دو بنیانگذار گروه ویژه حذف کربن جهانی – از این تعهد دو جانبه جسورانه به مقیاس چشمگیر حذف CO2 میراث ، ستون سوم حیاتی تحول آب و هوا در کنار کاهش و سازگاری ، خوشحال هستند. این واقعیت که دموکرات ها و جمهوری خواهان برای حمایت از این اقدامات گرد هم آمده اند ، نشان دهنده این است که حذف دی اکسید کربن یکی از اجزای اساسی استراتژی ملی آب و هوا است.

مطلب مرتبط  منابع صعود یوتیکا هولدینگ ، LLC اعلام کرد که بسته شدن 300 میلیون دلار پیشنهاد 8.250٪ یادداشت های ارشد سررسید 2028

میزان تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر تنها 5٪ از تغییرات دی اکسیدکربن را نشان می دهد که باعث تغییر اوضاع می شود. 95 درصد دیگر از تریلیون تن کربن اضافی موجود در جو ما است که از زمان انقلاب صنعتی جمع شده است. اگر می خواهیم آب و هوا را به حالت قابل ترمیم برگردانیم ، باید این کربن اضافی را با خیال راحت و به طور دائمی حذف کنیم. این قانون ما را یک گام به بازیابی شرایط آب و هوایی برای نسل های آینده نزدیک می کند.

“این لایحه شامل اقدامات مهمی است که به حذف دی اکسید کربن و همچنین بسیاری از جنبه های دیگر انتقال انرژی پاک کمک می کند.” استیو اولدهام، مدیر عامل ، مهندسی کربن. “ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با قانونگذاران در سال آینده برای تقویت بیشتر بازار انرژی پاک و حذف کربن هستیم.”

این قانون شامل می شود 35 میلیارد دلار در هزینه های انرژی پاک و به ایالات متحده نیاز دارد تا استفاده از هیدروفلوروکربن ها (HFC) ، یک گاز گلخانه ای صدها برابر قوی تر از دی اکسید کربن را حذف کند. در کنار تعهدات مستقیم هزینه ، مجوز مجدد و تمدید اعتبارات مالیاتی برای انرژی باد و خورشید است. هیجان انگیزترین – و امیدوار کننده ترین – عنصر در قانون ، تعهد به آن است 6 میلیارد دلار به فن آوری های ترمیمی ، مانند جذب و ذخیره مستقیم کربن. این بودجه توسعه راه حل های طراحی شده برای حذف کربن قدیمی را تسریع می کند و ما را به سطوح ایمن و پیش صنعتی باز می گرداند ، و یک سیاره قابل سکونت را برای نسل های آینده تضمین می کند.

مطلب مرتبط  SOCMA از USITC خواستار افزایش همکاری با شرکای تجاری برای کاهش موانع تجاری است

در باره ریک پرنل و بنیاد ترمیم آب و هوا:

ریک پرنل رئیس و مدیرعامل بنیاد ترمیم آب و هوا (F4CR) است ، یک سازمان غیر انتفاعی است که به بازیابی آب و هوا برای تضمین یک سیاره قابل سکونت برای نسل های آینده اختصاص دارد. ترمیم آب و هوا ، که باید همراه با سازگاری و کاهش آن انجام شود ، حذف بی خطر و دائمی تریلیون تن CO اضافی است2 از جو ما F4CR با کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، شرکت ها ، دانشمندان ، رهبران ایمان ، دولت ها ، سازمان های غیردولتی و شهروندان از سراسر جهان برای پیشبرد استفاده از راه حل های طبیعی و فن آوری برای حذف دائمی کربن همکاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.f4cr.org.

مطلب مرتبط  همکاری جهانی مستقیم / مستقیم و GCL هوشمند انرژی راه اندازی مستقیم میدوست غربی جهانی برای پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط

در باره دین سانجیف خرم و دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد

دکتر. سانجیف خرم یک متخصص مشهور در جهان در زمینه رهبری جهانی ، اقتصاد سیاسی بین الملل ، توسعه پایدار و انقلاب داده است. خگرام مدیر کل و رئیس دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد ، یک واحد از دانشگاه ایالتی آریزونا Enterprise ، استاد رهبری جهانی بنیاد ASU و عضو هیئت مدیره جهانی موسسه پایداری ASU. برای 75 سال ، تاندربرد پیشتاز مدیریت جهانی و آموزش رهبری بوده و با آموزش رهبران جهانی آماده برای آینده قادر به مقابله با بزرگترین چالشهای جهان ، رفاه فراگیر و پایداری را در سراسر جهان ایجاد کرده است. استاد مدیریت جهانی Thunderbird در سال 2019 توسط وال استریت ژورنال / Times Higher Education در رتبه 1 جهان قرار گرفت. ASU به مدت شش سال متوالی در رتبه بندی شماره 1 “نوآورترین مدرسه” در کشور قرار دارد.

مخاطبین رسانه ای:
الکساندرا پونی
[email protected]
250.858.0656

جاناتان وارد
[email protected]
480.490.9773
480.354.6770

SOURCE بنیاد ترمیم آب و هوا

پاسخی بگذارید