مدیر عامل شرکت PhosAgro آندری گوریف در میزگردی روسیه-24 و RDIF در مورد تجربه صنعت مبارزه با COVID-19 شرکت کرد

مدیر عامل شرکت PhosAgro آندری گوریف در میزگردی روسیه-24 و RDIF در مورد تجربه صنعت مبارزه با COVID-19 شرکت کرد

مسکو، 3 مه سال 2020 / PRNewswire / – مدیر عامل شرکت PhosAgro ، عضو هیئت مدیره اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه (RUIE) ، و رئیس انجمن تولید کنندگان کودهای کودکی آندری گوریف در یک میزگردی شرکت کردند که به طور مشترک توسط روسیهشبکه تلویزیونی -24 و صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF). این میزگرد به تجربیات صنایع در مبارزه با رمان کرمان ویروس اختصاص یافته است.

اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از COVID-19 و محافظت از سلامت کارمندان و ساکنان شهرهایی که شرکت ها فعالیت می کنند و همچنین فعالیت بی وقفه بنگاه های چرخه پیوسته در طول همه گیری ، از جمله مباحثی بود که مورد بحث قرار گرفت کریل دمیتریفمدیر عامل شرکت RDIF؛ آنا پوپووارئیس خدمات فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده (روسپوتربرنادور)؛ آندری چیبسفرماندار منطقه مورمانسک؛ الکسی تکسلر ، فرماندار منطقه چلیابینسک؛ دیمیتری کونوفرئیس هیئت مدیره هلدینگ PJSC SIBUR؛ پاول گراچفمدیر عامل شرکت PJSC Polyus؛ و سرگئی ایوانفمدیر عامل شرکت آلروسا.

به عنوان رئیس Rospotrebnadzor آنا پوپووا در سخنان خود اشاره کرد ، روسیه در حال حاضر فقط چندین مورد از بیماری های گروهی و عفونت در مراکز تولید وجود دارد ، که صحبت از عملکرد مثبتی است که در کشور دنبال می شود.

پوپووا تأکید کرد: “تمام تجهیزات تولیدی که این روند را به موقع و مناسب ترتیب داده اند و اجازه تخلف را نمی دهند ، به طور عادی کار می کنند و در مورد عفونت ها مشکلی ندارند.”

پوپووا معتقد است كه مجموعه اقدامات ضد اپيدمي موجود در تاسيسات توليد شامل دو عنصر كليدي است. اولین مورد شامل سازماندهی فرایند کار به شکلی است که خطر ابتلا به عفونت در بین افراد در محل کار را که با یکدیگر نزدیکی دارند از بین می برد. دوم شامل محدود کردن دسترسی به سایت کاربری برای افرادی که از نظر ویروس مثبت آزمایش کرده اند. اقدامات مهم ایمنی که با موفقیت در شرکت های صنعتی مستقر شده اند شامل استفاده از تجهیزات محافظ شخصی ، اندازه گیری دمای افراد در ورودی های محل کار ، برگزاری جلسات صوتی و تصویری و آزمایش است. با توجه به مورد دوم ، ظهور سیستم های تست سریع قابل اعتماد و حساس ، که توسط RDIF تأمین می شود ، هم به موقع و هم از اهمیت برخوردار است.

تشخیص بیماری می تواند به سرعت و در محل های تولید و همچنین در شهرک های مجاور که آزمایشگاه های خاصی ندارند انجام شود. ساختن این امکان ، فناوری تست سریع است که بطور مشترک توسط دانشمندان روسی و ژاپنی با پشتیبانی RDIF ساخته شده است که توسط مدیرعامل RDIF به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. کریل دمیتریف.

وی گفت: “به لطف شبکه ما از 18 صندوق مستقل پیشرو ، ما توانستیم در ژانویه تجزیه و تحلیل اوضاع را شروع کنیم و دیدیم که آزمایش یکی از عناصر اصلی برای کنترل وضعیت است. جداسازی افراد آلوده از غیر عفونی ، به خصوص در صنعتی. شرکت ها ، تا حد زیادی کلید موفقیت و ایمنی در شیفت های چرخشی ، در عملیات تولید و در پروژه های بزرگ سرمایه گذاری هستند. “

مطلب مرتبط  ادی گارزا نیروهای ویژه چرخش را شروع می کند

وی تصریح کرد: سرعت تشخیص – یکی از عناصر اصلی در مبارزه با ویروس – ویژگی بارز سیستم های تست است که توسط EMG با پشتیبانی RDIF تولید می شود. این سیستم های آزمایش امکان ایجاد اطمینان در طی 30 دقیقه امکان پذیر بودن فرد را فراهم می سازند.

آندری گوریف ، مدیرعامل PhosAgro و رئیس شورای هماهنگی RUIE برای مبارزه با Coronavirus، در مورد تجربه آزمایشی در استفاده از این تست های سریع صحبت کرد.

وی گفت: “هنگامی که بیمار مظنون به کروناویروس در 24 مارس در آپاتیت پیدا شد که تعداد قابل توجهی از کارمندان کارخانه معدن و فرآوری PhosAgro در آن زندگی می کنند ، تصمیم گرفتیم تست های سریع تولید شده توسط EMG با پشتیبانی RDIF را در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم. هواپیما را به کازان فرستاد و 100 تست اکسپرس را که در آن زمان در دسترس بود به Apatit آورده بود.

وی ادامه داد: “آنها به ما كمك كردند كه در طی سه ساعت حلقه‌های اول و دوم افرادی كه با بیمار مورد نظر صفر تماس داشتند و همچنین پرسنل پزشکی را بررسی كنیم. این راه حل سریع و مؤثر باعث شده تا بتوانیم گروه آلوده را جدا كنیم و قرار دهیم. سدی برای جلوگیری از شیوع عفونت وجود دارد. “

مدیر عامل شرکت فوساگرو خاطرنشان كرد: این شركت با ایجاد سریع دستورالعمل برای اقدام همه گیر بر اساس پروتكلهای كنترل اپیدمی روسی و اتحاد جماهیر شوروی و تجربه خارجی مربوط به شركتهای همكار مستقر در اروپا و چین.

وی ادامه داد: “من یقین دارم كه اقدامات انجام شده توسط شركتها ، مسئولان ، شهرداریها و فرمانداران بسیار مؤثر بوده است. از بسیاری جهات ، كلید این امر به اشتراک گذاردن بهترین شیوه ها در مبارزه با بیماری همه گیر هم بین مراكز فرماندهی منطقه ای و هم بین شركت های بزرگ است. به اشتراک گذاری با کار شورای هماهنگی RUIE برای مبارزه با Coronavirus تکمیل می شود ، که ترکیبی از بهترین شیوه های روسی و خارجی برای اجرای پروتکل های عملیاتی در طی یک بیماری همه گیر است.اطلاعات در مورد این تجربه در وب سایت RUIE به عنوان مجموعه ای از بهترین شیوه های کسب و کار و گوریف گفت: “

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

وی با تأکید بر اینکه بنگاه های چرخه پیوسته قادر نخواهند بود بدون هماهنگی نزدیک با راسپوتبرن نادور و مسئولان منطقه ای ، با رعایت نقش مسئولان مناطقی که این شرکت در آن فعالیت می کند ، بطور مداوم فعالیت کنند.

مطابق با فرماندار منطقه مورمانسک آندری چیبس، تجربه مبارزه با بیماری همه گیر بار دیگر نشان داده است: “چقدر مهم و مناسب است که دولت و مشاغل بزرگ برای دستیابی به امنیت مردم ، دست به دست هم دهند.”

وی با اظهارنظر درباره اقدامات برای مقابله با شیوع تاجی ویروس در آپاتیت ، خاطرنشان کرد: کار واضح و هماهنگ مراکز فرماندهی ، روسپوتربنادورز و فوسآگور به ما امکان می دهد تا به سرعت حلقه ای از مخاطبین را شناسایی کنیم ، سریع آزمایش کنیم و بومی سازی کنیم. این تجربه به ما کمک کرد تا بسیار پیش برویم. “

Chibis با اشاره به عنوان نمونه کمک PhosAgro در استفاده از ظرفیت اضافی در پزشکی ، گفت: “اساساً مهم است كه شركتهای بزرگ نه تنها به آزمایش كمك كنند ، بلكه رژیمهای پیشگیری لازم را نیز در محلهای كار خود ارائه كنند و به ما در استقرار تخت های اضافی برای معالجه بیماران مبتلا به COVID كمك كنند.” موسساتی در شهرهایی که فعالیت می کند.

Chibis به طور خلاصه گفت: “من به عنوان فرماندار ، من واقعاً احساس خوبی دارم که چقدر صریح و هماهنگ توانسته ایم با مشاغل بزرگ همکاری کنیم.”

موافقت با او بود الکسی تکسلر ، فرماندار منطقه چلیابینسکوی خاطرنشان کرد: پیروی از الزامات بهداشتی و اپیدمیولوژیک عمومی و همچنین همکاری با شرکتهای بزرگ صنعتی ، چیزی است که امروزه برای حفظ کنترل بر اوضاع در کل مناطق مورد نیاز است.

مطلب مرتبط  USW از آخرین کمک COVID پشتیبانی می کند ، خواستار ادامه اقدامات دو طرفه است

تکسلر گفت: “به نظر می رسد فعالیت های انجام شده امروز به ما امکان می دهد تا استانداردهای احتیاطی را حفظ کنیم ، زیرا کارمندان تحت نظارت و برخورد مناسب قرار می گیرند و افراد در حالی که در مناطق شرکت هستند دائماً تحت نظارت قرار می گیرند. این بسیار مهم است.”

مدیر عامل شرکت RDIF کریل دمیتریف با تأكید بر اینكه شركتهای روسی اقدامات بسیار سریع و فعال را برای مقابله با تاج انجام می دهند نتیجه گرفت:

“ما معتقدیم که از بسیاری جهات شرکتهای روسی نسبت به بسیاری از شرکتها در کشورهای دیگر بهتر آماده شده اند. کار بسیج سریع که در PhosAgro ، Polyus ، Alrosa ، Sibur و سایر شرکت ها می بینیم نتیجه می دهد.”

درباره شرکت

PhosAgro (www.phosagro.com) یکی از تولید کنندگان برتر کودهای شیمیایی با محوریت فسفات در جهان است که از نظر حجم تولید کودهای مبتنی بر فسفات و سنگ فسفات با درجه بالا و دارای محتوای P2O5 39٪ و بالاتر است. کودهای سازگار با محیط زیست PhosAgro به دلیل راندمان بالای خود ، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و منجر به آلودگی خاکها با فلزات سنگین نمی شوند.

این شرکت بزرگترین تولیدکننده کود فسفات مستقر در کشور است اروپا (با کل ظرفیت ترکیبی برای DAP / MAP / NP / NPK / NPS) ، بزرگترین تولید کننده سنگ فسفات درجه بالا با محتوای P2O5 با 39٪ و یکی از تولید کنندگان پیشرو در MAP / DAP در سطح جهان ، یکی از تولید کنندگان پیشرو فسفاتهای خوراکی (MCP) در اروپا، و تنها تولید کننده روسیهو روسیه تنها تولید کننده کنسانتره nefheline (طبق RAFP).

محصولات اصلی PhosAgro شامل سنگ فسفات ، 39 درجه کود ، مواد فسفات خوراکی ، آمونیاک و تری تری فسفات سدیم است که توسط مشتریان در 100 کشور جهان در سراسر قاره های ساکن جهان استفاده می شود. بازارهای اولویت دار شرکت در خارج از کشور است روسیه و CIS هستند آمریکای لاتین، اروپا و آسیا.

سهام PhosAgro در بورس مسکو و رسید های سپرده گذاری جهانی (GDR) برای تجارت سهام در بورس اوراق بهادار لندن (تحت تیک PHOR) معامله می شود. از آنجا که 1 ژوئن 2016GDR های این شرکت در فهرست های MSCI روسیه و MSCI Newcastets Markets Markets قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر در مورد PhosAgro را می توان در وب سایت یافت: www.phosagro.com.

SOURCE PhosAgro

پاسخی بگذارید