مدیر عامل شرکت PhosAgro در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی در استفاده منطقی از منابع طبیعی شرکت می کند

مدیر عامل شرکت PhosAgro در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی در استفاده منطقی از منابع طبیعی شرکت می کند

مسکو، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – آندری گوریف ، مدیرعامل PhosAgro و رئیس انجمن تولیدکنندگان کود روسیه ، در شانزدهمین دوره شرکت کردهفتم مجمع بین المللی – مسابقه برای دانشجویان و دانشمندان جوان در مورد موضوعات موضوعی مربوط به استفاده منطقی از منابع طبیعی.

این مسابقه توسط دانشگاه معدن سن پترزبورگ و مرکز بین المللی صلاحیت مهندسی معدن تحت نظارت یونسکو برگزار شد. PhosAgro یک شریک رسمی این رقابت است که بیش از 1000 سخنران و کارشناس از 49 کشور جهان میزبان آن خواهد بود.

علاوه بر آقای گوریف ، به شرکت کنندگان خطاب داده شد والری فالکوفوزیر علوم و آموزش عالی روسیه؛ کریل مولودتسمعاون رئیس ستاد رئیس جمهور فدراسیون روسیه؛ پگی اوتی بواتنگمدیر بخش سیاست گذاری علوم و ظرفیت سازی در یونسکو؛ الكساندر یاكوونكوعضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه از فدراسیون روسیه و رئیس آکادمی دیپلماتیک وزارت امور خارجه روسیه؛ چارلز هندریرئیس شورای مدیریت اتاق بازرگانی روس و انگلیس؛ و نمایندگان دانشگاههای تخصصی برجسته از سراسر جهان.

در سخنان آغازین خود ، ولادیمیر لیتویننکو، رئیس دانشگاه معدن، اعلام كرد كه تحقيقات شركت كنندگان در 17 بخش موضوعه ارائه خواهد شد و هر بخش شامل بيش از 50 سخنران از كشورهاي دنيا خواهد بود. کار آنها توسط کارشناسان برجسته بین المللی ارزیابی خواهد شد.

“این تالار گفتگو فرصتی برای ادغام فعالتر در بین جامعه دانشگاهی است ، برای دانشمندان مشكلات مربوط به استفاده منطقی از منابع طبیعی برای تعامل با یكدیگر. من به طور جدی اطمینان دارم كه محققان جوان ، متخصصان و دانشمندان جوان هستند. [the basis of] آینده امیدوارکننده برای بخش ما ، و آنها در حال حاضر کمکهای علمی مهمی در توسعه آن انجام می دهند ، ” گفت: آقای Litvinenko.

وزیر علوم و آموزش عالی فالکوف همچنین از شرکت کنندگان و برگزار کنندگان استقبال کرد. “موضوع استفاده منطقی از منابع طبیعی یکی از مهمترین موضوعات در دستور کار فعلی محیط زیست و اقتصادی جهانی است. فقط تحولات عمدی و عقلانی و معادن ایمن و کارآمد و استفاده از مواد معدنی باعث ایجاد تعادل بین منافع انسان و طبیعت می شود. علم نقش اصلی را در جستجوی رویکردهای استفاده منطقی از منابع طبیعی ایفا می کند. امیدوارم این مجمع فرصتی را برای کارهای جالب و شدید ، نوید تماس های حرفه ای جدید ، پروژه های نوآورانه و موفقیت در اجرای آنها فراهم کند. ” وزیر فالکوف گفت.

مطلب مرتبط  منابع MDU جلسات آینده سرمایه گذار را اعلام می کند

به گفته آقای مولودتف معاون رئیس ستاد رئیس جمهور فدراسیون روسیهصنعت زمین شناسی پایه و اساس اقتصاد هر کشور است و از معادن ، مواد اولیه ، انرژی و امنیت اقتصادی اطمینان می دهد.

“این رقابت که قبلاً خود را به عنوان یک بستر علمی و عملی برای توسعه رویکردهای جدید در علم ایجاد کرده است ، یک رویداد مهم است. به این معنا ، دانشگاه معدن میزبان آن و همکاران ما در آن شرکت خواهند کرد و زمینه پیشرفت را ایجاد می کند. از زمین شناسی و سایر بخش های اقتصاد ما ، ” گفت: آقای مولودتسو.

به گفته خانم اوتی بواتنگ ، مدیر بخش سیاست گذاری علوم و ظرفیت سازی در یونسکوسازمان دهندگان این مجمع یک مأموریت مهم را در پیش گرفتند: اجتماع مردم از سراسر جهان برای تعامل با یکدیگر و حل مشکلات جهانی به عنوان یک کل متحد.

خانم اوتی بواتنگ در تشویق افراد شرکت کننده در این رقابت گفت: “همه دنیا به شما ، محققان جوان توجه می کنند و آینده ما به شما بستگی دارد. کشف موفقیت های جدید را به سود توسعه پایدار می توان بر عهده شما گذاشت.”

آقای یاکوفنکو ، مدیر آکادمی دیپلماتیک وزارت امور خارجه روسیه، خاطر نشان کرد که علاقه زیاد به این انجمن نه تنها در روسیه بلکه در خارج از کشور

وی گفت: “من با نماینده یونسکو کاملاً موافقم: این مجمع انگیزه بیشتری برای همکاری های بین المللی و همچنین فرصتی اضافی برای محققان جوان فراهم می کند تا برای خودشان نامی بسازند. از طرف ما با اجازه ولادیمیر لیتویننکو، ما نتایج حاصل از بهترین تحقیقات را منتشر خواهیم کرد و آنها را با سفیران کشورهای خارجی معتبر در کشور به اشتراک می گذاریم مسکو. این امر باعث می شود متخصصان معدن در سراسر جهان با نتایج کار برندگان مسابقه آشنا شوند ، ” گفت: آقای یاکوovenko.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی ایزوسیانات در طول سالهای 2020-2024 با 4.60 میلیون تن رشد یابد و در CAGR 5٪ طی دوره پیش بینی پیشرفت کند

آقای هندری ، رئیس شورای حکام اتاق بازرگانی روس و انگلیس ، با آقای یاکوفنکو موافقت کرد و گفت: تماس ها و همکاری هایی که در میان شرکت کنندگان در انجمن ایجاد می شود باید برای چند دهه دوام داشته باشد و برای جامعه علمی فواید بسیار خوبی داشته باشد.

وی گفت: “این تالار تجلیل از آنچه جوانان با دستیابی به مرزهای علمی و دانش موجود می توانند به آن دست یابند تا چالش هایی را که امروز ما با آن روبرو هستند و چالش هایی که در آینده با آنها روبرو خواهیم شد ، به دست آوریم.” آقای هندری.

آقای گوریف ، مدیرعامل PhosAgro و عضو هیئت مدیره مرکز صلاحیت بین المللی مهندسی معدن تحت نظارت یونسکو، خاطرنشان کرد: با برگزاری یک رویداد مهم علمی بین المللی با شرکت کنندگان 232 دانشگاه از سراسر جهان ، دانشگاه معدن وضعیت خود را به عنوان یک دانشگاه تخصصی پیشرو در مقیاس جهانی تأیید کرده بود.

وی ادامه داد: “علیرغم همه گیر بودن ، که بسیاری از کشورها را مجبور به بسته شدن کرده و موانع همکاری را برپا کرده است ، زندگی علمی با فعالیت در این تالار گفتگو خواهد شد و ادامه راه خود را ادامه خواهد داد.” آقای گوریف.

وی افزود: PhosAgro که از طریق محققان Green Chemistry for Life از محققان جوان در سراسر جهان پشتیبانی می کند ، در رابطه با یونسکو ، این انجمن را با علاقه دنبال می کند و متخصصان این شرکت به عنوان متخصص در بخش های مسابقه فعالیت می کنند.

“برای PhosAgro ، یکی از 36 شرکت در جهان که توسط سازمان ملل متحد به دلیل تعهد خود به انجام تجارت به عنوان رهبر در Global Compact Global شناخته شده است ، بسیار مهم است که برخی از بخش های این انجمن به اصول توسعه پایدار اختصاص یابد. زمینه های استخراج معادن و استفاده پایدار از مواد معدنی. این امر به ایجاد یک اخلاق جدید پیشرفت علمی کمک می کند که به دنبال حفظ تنوع طبیعی سیاره و نگرانی برای رفاه نسل های آینده است. ” آقای گوریف.

مطلب مرتبط  KORE Mining نتایج 2020 AGM را اعلام می کند

درباره PhosAgro

PhosAgro (www.phosagro.com) یکی از تولید کنندگان برتر کودهای شیمیایی با محوریت فسفات در جهان است که از نظر حجم تولید کودهای مبتنی بر فسفات و سنگ فسفات با درجه بالا و دارای محتوای P2O5 39٪ و بالاتر است. کودهای سازگار با محیط زیست PhosAgro به دلیل راندمان بالای خود ، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و منجر به آلودگی خاکها با فلزات سنگین نمی شوند.

این شرکت بزرگترین تولیدکننده کود فسفات مستقر در کشور است اروپا (با کل ظرفیت ترکیبی برای DAP / MAP / NP / NPK / NPS) ، بزرگترین تولید کننده سنگ فسفات درجه بالا با محتوای P2O5 با 39٪ و یکی از تولید کنندگان پیشرو در MAP / DAP در سطح جهان ، یکی از تولید کنندگان پیشرو فسفاتهای خوراکی (MCP) در اروپا، و تنها تولید کننده روسیهو روسیه تنها تولید کننده کنسانتره nefheline (طبق RAFP).

محصولات اصلی PhosAgro شامل سنگ فسفات ، 39 درجه کود ، مواد فسفات خوراکی ، آمونیاک و تری تری فسفات سدیم است که توسط مشتریان در 100 کشور جهان در سراسر قاره های ساکن جهان استفاده می شود. بازارهای اولویت دار شرکت در خارج از کشور است روسیه و CIS هستند آمریکای لاتین، اروپا و آسیا.

سهام PhosAgro در بورس مسکو و رسید های سپرده گذاری جهانی (GDRs) برای تجارت سهام در بورس اوراق بهادار لندن (زیر تیک PHOR) معامله می شود. از آنجا که 1 ژوئن 2016GDR های این شرکت در فهرست های MSCI روسیه و MSCI Newcastets Markets Markets قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر در مورد PhosAgro را می توان در وب سایت یافت: www.phosagro.com.

SOURCE PhosAgro

پاسخی بگذارید