مراسم اهدای جوایز “برنامه صنعتی” برای افتتاحیه جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، تقویت نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی آمریکای لاتین – اسپانیایی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی Polska – Polski Spain – اسپانیایی koesko – čeština France – Français

مراسم اهدای جوایز “برنامه صنعتی” برای افتتاحیه جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، تقویت نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی آمریکای لاتین – اسپانیایی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی Polska – Polski Spain – اسپانیایی koesko – čeština France – Français

شانگهای ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (“شرکت”) (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، تولید کننده و تأمین کننده برتر تجهیزات تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات ادغام در سطح جهان ، اخیراً یک مسابقه پنج ماهه در زمینه برنامه های نوآوری صنعتی به پایان رسیده است. افتتاحیه “جام الکتریک شانگهای” در ژوئیه سال جاری با حمایت کمیسیون اقتصاد و اطلاع رسانی شهرداری شانگهای و انجمن اینترنت صنعتی شانگهای برگزار شد. با هدف پرورش محیط نوآوری دیجیتال ، این مسابقه 140 شرکت کننده از سراسر جهان را دریافت کرد و در مجموع 16 جایزه اهدا کرد.

این اولین باری است که شانگهای الكتریك این رویداد را برگزار می كند و در این حالت ، این فرصت را برای تیم های داخلی و خارجی این شركت برای ارتقا innovation نوآوری صنعتی و تسریع در تحول دیجیتال غنیمت شمرده است. هدف از این مسابقه این بود که متقاضیان را به توسعه برنامه های کاربردی قابل استفاده در محیط های صنعتی سوق دهد و خواستار حفظ تمرکز بر اتصال چهار مفهوم بود: شهرهای هوشمند ، انرژی هوشمند ، تولید هوشمند و حمل و نقل هوشمند. چهار منطقه ای که جهت آینده شانگهای الکتریک را مشخص می کند.

مطلب مرتبط  بازار هیدروکلوئیدها به ارزش 12.6 میلیارد دلار تا سال 2025

از 140 شرکت کننده تیم های ملی و بین المللی ، سه جایزه اول به 16 پروژه اعطا شد که ده پروژه از شانگهای الکتریک و شش جایزه از شرکت های دیگر بود. انستیتوی تحقیقات مرکزی این شرکت با چهار تیم خارجی برنده جوایز قرارداد انکوباسیون پروژه را امضا کرد. فناوری دیجیتال شانگهای الکتریک (SEDT) و شش شرکت دیگر توافق نامه همکاری اکوسیستم را برای SEunicloud ، بستر اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک امضا کردند.

در مورد رقابت و نشان دادن برندگان ، رئیس شانگهای الکتریک ، هوانگ اووگفت: “در راه بهبود مهارت های ما در طراحی سه بعدی و برنامه های صنعتی ، دستاوردهای خارق العاده شرکت کنندگان که در مسابقه امسال مشاهده کردیم گام های کوچکی در جهت تسریع در تحول دیجیتال شانگهای الکتریک است ، اما این موارد تلاش های مشترک یک گام بزرگ به جلو برای کل شرکت بوده است. “

مطلب مرتبط  فیل هیکی جایزه صفحه طلای IFMA را دریافت می کند

“از دیجیتال سازی مدل های محصول تا مدل های تجاری ، این رقابت بنیان شانگهای الکتریک را برای ساخت یک اکوسیستم جدید برای SEunicloud و همچنین گردهم آوردن یک تیم تخصصی برای تسریع در تحول دیجیتالی شرکت ما ایجاد کرده است.” اضافه.

آنچه در مراسم اهدای جایزه نیز رونمایی شد این بود که به روزرسانی بستر صنعتی صنعتی Seunicloud 2.0 پیشرفتهایی را در زمینه ادغام هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ، هوش تجاری (BI) و هوش خلاق (CI) نشان داد. با این پیشرفت ها ، این پلتفرم تحول دیجیتال شانگهای الکتریک را تسریع می کند و موفقیت بزرگ دیگری در ساخت شبکه اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک به شمار می رود.

نسخه 2.0 دارای یک ماژول جدید داده بزرگ AI است که قادر به تجسم مقادیر داده ها و تجزیه و تحلیل های تجاری برای بسیاری از سناریوهای صنعتی است. ماژول پیشرفته هوش تجاری از ابزارهای تجسم و پردازش سریع داده برای تولید تجسم های بصری و امکان تجزیه و تحلیل هوشمند در مجموعه های عظیم داده استفاده می کند. بعلاوه ، از طریق یک سیستم توسعه بصری یکپارچه ، این پلتفرم می تواند به عنوان یک پلت فرم InaaS (نوآوری به عنوان سرویس) مورد استفاده قرار گیرد.

مطلب مرتبط  اسحاق نوریانی عنوان رسمی شرکت IRA طلای رسمی به تالار مشاهیر کارفرمای جو مونتانا را اعطا کرد

تمرکز شانگهای الکتریک بر دیجیتالی سازی و توسعه در نرخ سرمایه گذاری مداوم بالا در تحقیق و توسعه بیش از 3.4٪ منعکس شده است. پیش بینی می شود این رقم برای توسعه صنایع جدید بیشتر باشد ، پیش بینی با افزایش 6 درصدی نسبت به سال 2019 و همچنین سرمایه گذاری در پروژه های مقدماتی تحقیق و توسعه که افزایش آنها 11 درصد تخمین زده شده است.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید