مرکز ملی ضبط کربن آزمایش ضبط کربن را برای فناوریهای منفی کربن گسترش می دهد

مرکز ملی ضبط کربن آزمایش ضبط کربن را برای فناوریهای منفی کربن گسترش می دهد

وسعت فعالیت آینده این مرکز برای DOE ، آزمایشگاه فناوری ملی انرژی آن و مبتکران جذب کربن پیش بینی می شود که آزمایش دی اکسید کربن را شامل شود.2) استفاده و فناوری مستقیم ضبط هوا (DAC). علاوه بر این ، یک مورد جدید جدید در این مرکز به طور قابل توجهی آزمایش و ارزیابی آن از فناوری های جذب کربن برای تولید گاز طبیعی را بطور قابل توجهی گسترش می دهد.

“ما خوشحالیم که تصمیمات رسمی را برای استفاده از تخصص فنی مرکز ملی ضبط کربن در برابر چالش های CO شروع کنیم.2 استفاده و جذب مستقیم هوا. ” مارک اس. بری، معاون خدمات و خدمات شركت جنوب معاون پژوهش و توسعه. “و با زیرساخت های جدید خود ، این مرکز در حال حاضر اولین مرکز تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) در ایالات متحده است که آزمایش جامع فن آوری های ضبط کربن برای نیروگاه های گاز طبیعی را ارائه می دهد.”

مدیر و اداره آن توسط شرکت جنوبی ، مرکز ملی ضبط کربن ، در ویلسونویل ، آلاباما، بیش از 110،000 ساعت تست را برای توسعه دهندگان ایالات متحده و شش کشور دیگر به پایان رسانده است ، ضمن موفقیت با پیشرفت عملکرد و کاهش هزینه ، طیف گسترده ای از فناوری ها را در مقیاس تجاری پیش برد. تحقیقات و آزمایش بیش از 60 فناوری در حال حاضر هزینه پیش بینی شده جذب کربن از تولید فسیلی را بیش از یک سوم کاهش داده و از این رو کاهش هزینه های بیشتر پیش بینی می شود زیرا این تسهیلات به طور کامل راه حل های جذب کربن را برای تولید انرژی گاز طبیعی بررسی می کند.

مدیر مرکز گفت: “بیش از یک دهه است که مرکز ملی ضبط کربن تحقیقاتی را با همکاری دفتر زغال سنگ پاک و مدیریت کربن DOE در زمینه ضبط انتشار کربن از گاز دودکش های مبتنی بر زغال سنگ انجام داده است.” جان نورتینگتون. “تیم ما خوشحال است که از این دانش برای گسترش آزمایش ما در مورد ضبط کربن برای سیستمهای با گاز طبیعی استفاده کند. ما همچنین مشتاقانه منتظر هستیم تا دامنه کار خود را با DOE به روز کنیم تا CO در حال ظهور حرکت کند.2 استفاده و فن آوری های DAC از تحقیقات اساسی به سمت مقیاس خلبانی و تظاهرات بزرگتر. “

کار این مرکز در زمینه فن آوری های بهره برداری به پیشرفت برنامه ها در جایی که CO کمک خواهد کرد2 تولید گازهای گلخانه ای اسیر شده و برای تولید محصولات با ارزش افزوده مانند مصالح ساختمانی ، سوخت ، پلاستیک و مواد شیمیایی استفاده می شود – CO تا حدی جبران2 ضبط هزینه های تولید برق و ارائه گزینه های جایگزین برای فرآیندهای تولید سنتی. این مرکز در نظر دارد در اواخر سال جاری میلادی ، به همراه سایر CO ، میزبان یک فینالیست Carbon XPRIZE باشد2 پروژه های تحقیقاتی بهره برداری

مطلب مرتبط  منابع Antero برای 5.375٪ یادداشتهای ارشد خود به علت 2021 اعلامیه بازخرید می کند

نورتینگتون گفت: “در زمینه DAC ، شرکت جنوبی بطور جدی توافق های تحقیقاتی را با آزمایشگاه های ملی ، دانشگاه ها و سایر موسسات تحقیقاتی دنبال می کند.” “ما پیش بینی می کنیم سایت مرکزی میزبان فناوریهای DAC را در مرکز ملی ضبط کربن تهیه کنیم.”

این کار شامل ارزیابی فن آوری هایی است که پتانسیل جذب کربن جوی را دارند.

در سال 2018 ، شرکت جنوبی اولین شرکت ابزار ترکیبی گاز طبیعی و الکتریکی بود که هدف کم و بدون کربن را برای سیستم خود تعیین کرده است. اکنون انتظار می رود که در اوایل سال 2025 ، تقریباً 50٪ از میزان انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد ، بسیار زودتر از هدف خود در سال 2030. براساس تحقیق و برنامه ریزی های اضافی ، این شرکت پیش بینی می کند كه برخی از گازهای طبیعی به احتمال زیاد در سال 2050 بخشی از مخلوط انرژی سیستم خود باقی بمانند و مسیرهایی را برای تركیب استراتژی های كربن منفی و دستیابی به انتشار كربن خالص صفر تا سال 2050 تعیین می كند.

“شرکت جنوبی به طور فعال درگیر تحقیق و توسعه است که می کوشد با ارائه فن آوری هایی که باعث کاهش و از بین بردن CO می شود ، انتقال به آینده خالص صفر را تسهیل کند.2 تولید گازهای گلخانه ای ضمن افزایش ارزش مشتری و تأمین انرژی مقرون به صرفه ، گفت: “در حالی که تلاش های ما در جذب ، استفاده و ذخیره سازی کربن همچنان به سمت جداسازی نسل فسیلی مبتنی بر فسیل ادامه می یابد ، ما همچنین در حال کشف راه حل های فناوری برای استفاده از CO هستیم.2و همچنین سیستمهای طبیعی برای از بین بردن و توالی کربن از جو “.

علاوه بر پیشرفت در فن آوری های جذب کربن در نسل بعدی ، شرکت جنوبی یک برنامه تحقیق و تفکیک زمین شناسی در سطح جهانی را هدایت می کند که توانایی ذخیره ایمن حجم زیادی از CO انسان شناسی را نشان داده است.2 در چاه های مجاز آژانس حفاظت از محیط زیست تحقیقات مداوم با همکاری DOE و شرکای بی شماری در حال ارزیابی هم افزایی منبع کربن و سینک در جنوب شرقی است.

درباره شرکت جنوبی
شرکت جنوبی (NYSE: SO) یک شرکت انرژی پیشرو است که 9 میلیون مشتری را از طریق شرکت های تابعه خود ارائه می دهد. این شرکت انرژی پاک و ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را از طریق شرکت های عامل برق در سه ایالت ، شرکت های توزیع گاز طبیعی در چهار ایالت ، یک شرکت تولیدی رقابتی که به مشتریان عمده فروشی در سراسر آمریکا ، یک شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی توزیع شده ، یک شبکه فیبر نوری و ارتباطات از راه دور تأمین می کند. خدمات. مارک های شرکت جنوبی به دلیل خدمات عالی مشتری ، قابلیت اطمینان بالا و قیمت های مناسب پایین تر از میانگین ملی شناخته شده اند. بیش از یک قرن است که ما در حال ساختن آینده انرژی و توسعه پرتفوی کامل منابع انرژی از جمله هسته ای عاری از کربن ، فناوری های پیشرفته جذب کربن ، گاز طبیعی ، تجدید پذیر ، بازده انرژی و فناوری ذخیره سازی هستیم. شرکت جنوبی و شرکتهای تابعه این شرکت با تعهد پیشرو در صنعت برای نوآوری و آینده ای کم کربن ، راه حل های انرژی سفارشی شده ای را برای مشتریان و جوامع ما ایجاد می کنند تا رشد و پیشرفت را رونق دهند. ارزش های غیر قابل انعطاف پذیر ما اطمینان حاصل می کند که نیازهای کسانی را که در خدمت آنها هستیم در مرکز هر کاری که انجام می دهیم قرار داده و تجارت خود را به نفع جهان خود اداره می کنیم. فرهنگ سازمانی و شیوه های استخدام ما توسط وزارت دفاع ایالات متحده ، G.I. به رسمیت شناخته شده است. مجله جابز ، DiversityInc ، Black Enterprise ، لیست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” فورچون ، فوربس و جایزه انتخاب زنان. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.southerncompany.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

درباره مرکز ملی ضبط کربن
مرکز ملی ضبط کربن در سال 2009 ایجاد شده است ، مرکز ملی ضبط کربن یک مرکز تحقیقاتی خنثی در سطح جهانی است که در جهت سرعت بخشیدن به تجاری سازی فن آوری ها برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از گاز طبیعی و نیروگاه های زغال سنگ و ترویج استفاده از کربن و نوآوری مستقیم عنوان هوایی. واقع در ویلسونویل ، آلابامااین مرکز فرآیندهای جذب کربن را از توسعه دهندگان شخص ثالث – با تمرکز بر توسعه راه حل های امیدوار کننده ترین و مقرون به صرفه برای مقیاس و استقرار تجاری – ارزیابی می کند و منحصر به فرد شکاف بین تحقیقات آزمایشگاهی و تظاهرات در مقیاس بزرگ را بررسی می کند. این مرکز رهبری جهانی را برای ارتقاء سطح آمادگی برای جذب ، استفاده و ذخیره کربن (CCUS) فراهم می کند ، و یکی از بنیانگذاران شبکه بین المللی مرکز آزمایش ، ائتلاف جهانی از امکانات متمرکز بر فن آوری های CCUS است.

مطلب مرتبط  Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

توجه به احکام پیشرو:
برخی از اطلاعات موجود در این نسخه ، اطلاعات آینده نگر بر اساس انتظارات و برنامه های جاری است که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. اطلاعات پیشرو ، از جمله موارد دیگر ، اظهارات مربوط به کاهش پیش بینی شده در انتشار گازهای گلخانه ای و ترکیب انرژی در آینده را شامل می شود. شرکت جنوبی هشدار می دهد که عوامل خاصی وجود دارد که می تواند نتایج واقعی را از نظر مادی با اطلاعات آینده به دست آمده متفاوت کند. به خواننده هشدار داده شده است كه به این اطلاعات آینده نگر اعتماد نكرد ، كه این ضمانتی برای عملکرد آینده نیست و در معرض تعدادی از عدم قطعیت ها و عوامل دیگر است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت جنوبی است. بر این اساس ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین نتایج پیشنهادی محقق شود. عوامل زیر علاوه بر مواردی که در گزارش سالانه شرکت جنوبی درباره فرم 10-K برای سال مورد بحث قرار گرفته است 31 دسامبر 2019، گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 و تشکیل اوراق بهادار متعاقباً ، می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با انتظارات مدیریتی که توسط چنین اطلاعات آینده نگر پیشنهاد شده است ، متفاوت باشد: تأثیر تغییرات نظارتی اخیر و آینده فدرال و ایالتی ، و همچنین تغییر در اعمال قوانین و مقررات موجود. منابع و هزینه های موجود در گاز طبیعی و سایر سوخت ها؛ توانایی کنترل هزینه ها و جلوگیری از هزینه های اضافی و برنامه زمانی بیش از حد در طول توسعه ، ساخت و بهره برداری از امکانات یا پروژه های دیگر. توانایی ساخت تسهیلات مطابق با الزامات پروانه ها و مجوزها ، برآورده کردن هرگونه استاندارد عملکرد محیطی و الزامات اعتبارات مالیاتی و مشوق های دیگر ، و ادغام تسهیلات در سیستم شرکت جنوبی پس از اتمام ساخت و ساز. پیشرفت در فن آوری؛ عملکرد همتایان تحت مشارکت های انرژی تجدید پذیر و توافق های توسعه در حال انجام. مقررات مربوط به نرخ ایالتی و فدرال و تأثیر پرونده ها و مذاکرات در انتظار تعقیب و روند آتی؛ و امکان اجرای موفقیت آمیز تأسیسات تولیدی ، انتقال و توزیع تاسیسات برقی و تأسیسات توزیع و ذخیره سازی گاز طبیعی شرکت جنوبی گاز و عملکرد موفق عملکردهای لازم شرکت ها. شرکت جنوبی و شرکتهای تابعه آن صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات به دنبال جلو خودداری می کنند.

شرکت جنوبی SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.southerncompany.com

پاسخی بگذارید