مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

پوشش زمین دوستانه گرده افشان از انواع گیاهان گلدار تشکیل شده است که در هر فصل رشد ، مواد غذایی را به شکل شهد و گرده تهیه می کنند. این گیاه حاوی مخلوطی از گیاهان است که از اوایل بهار تا اواخر پاییز شکوفا می شوند به طوری که هنگام فعال شدن گرده افشان ها گل ها در دسترس خواهند بود. این گونه ها برای جلوگیری از سایه زدن پانل ها ، از نظر رشد کم رشد و همچنین دارای ریشه های عمیق در برابر دوره های شدید آفتاب و باران مقاوم بودند ، انتخاب شدند.

یک پروژه خورشیدی دوستانه گرده افشان در ایالت مریلند، یک مرکز باید از حداقل امتیاز مندرج در کارت برنامه ریزی زیست محیطی گرده افشانی و ارزیابی سایت استفاده کند. ارزیابی شامل درصد سایت با گیاهان گلدار ، استفاده از گیاهان بومی ، تعداد گیاهان مختلف استفاده شده و ترکیب گونه‌های شکوفه در فصول مختلف و موارد دیگر است. مزارع Perdue تا حد زیادی از شرایط لازم برای تولید “زیستگاه استثنایی” فراتر رفت.

این شرکت با Fresh Energy ، یک کاتالیزور گرده افشانی خورشیدی و صندوق زیستگاه زنبور عسل و پروانه همکاری داشته است ، که ماموریت آن افزایش و بهبود علوفه و زیستگاه های گرده افشان از طریق بذرهای متمرکز گرده افشان در پروژه NextGen Habitat است. مخلوطها از بیشترین فراوانی و تنوع گیاهان که توسط پادشاهان و زنبورهای بومی و همچنین زنبورهای عسل مدیریت شده و سایر گرده افشانها ترجیح داده می شوند ، پشتیبانی می کنند. زیستگاه Perdue Farms از 41 نوع مختلف گل و علف شامل گل سیاه سوزان ، السایک شبدر ، گل آفتابگردان Sawtooth ، شیر باریک-برگ میلکوه ، گل کن بنفش بنفش و … تشکیل شده است. جیم Passwaterهماهنگ کننده بافرهای رویشی محیطی برای صنعت طیور Delmarva ، محوطه را آماده کرده و بذرها را کاشت می کنند. در کل ، بیش از 250،000 گیاه بومی و دوستدار گرده افشانها در آرایه خورشیدی در مجاورت مقر مزارع Perdue در حال رشد هستند.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم مطرب

سال 2020 اولین سالی است که این زیستگاه در حال شکوفایی بوده است. کاشت در سال 2018 انجام شد و دو سال طول کشید تا دانه ها ریشه و شکوفه کنند.

در سال 2017 ، Perdue Farms بخشی از ائتلاف کشاورزی ، حفاظت و سازمان های انرژی بود که از SB 1158 طرفداری می کردند ، یک لایحه دو طرفه برای ایجاد استاندارد ایالتی برای گرده افشانی خورشیدی دوستانه در گرده افشان مریلند. این لایحه با حمایت متفق القول از تصویب شد مریلند قوه مقننه دولت و توسط فرماندار به قانون امضا شد لری هوگان در طی امضای تشریفات در بندر آناپولیس. این فرآیند منجر به تصمیم گیری مزرعه Perdue Farms برای تعویض چمن سنگ در تأسیسات خورشیدی خود با پوشش زمین دوستانه برای گرده افشان شد.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 5 سریال آقازاده رایگان

مریلند انرژی پاک و تجدید پذیر ، به ویژه انرژی خورشیدی را که با مصارف تولیدی زمین در زیر و اطراف پنل ها سازگار است ، در آغوش می گیرد. زیستگاه دوستانه گرده افشان به عنوان پوشش زمینی راهی شگفت انگیز برای گرد هم آوردن مردم و جوامع ، بهره مندی از کشاورزی و اکوسیستم ها و کمک به کشور ما برای رسیدن به اهداف بلند پروازانه محیطی و اقلیمی است. ” بن گرومبلزدبیر محیط زیست برای ایالت مریلند.

در مورد پیشرفت شرکت در اهداف پایداری محیط زیست در گزارش سالانه مباشرت شرکت بیشتر بدانید.

* U.N. سازمان غذا و کشاورزی ، آمار و ارقام اصلی

** ایالات متحده وزارت كشاورزي ، كاهش گرده افشان معكوس براي تغذيه آينده است

*** ایالات متحده وزارت انرژی آزمایشگاه ملی آرگون ، آیا انرژی خورشیدی می تواند زنبورها را نجات دهد؟

برای تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

درباره انرژی تازه و خورشیدی گرده افشان
بهترین روش ها و منابع برای توسعه خورشیدی سازگار با گرده افشان ها از مرکز گرده افشان های غیر انتفاعی انرژی ، برنامه ای از انرژی تازه ، www.BeesLoveSolar.org در دسترس است.

مطلب مرتبط  Obsidian Energy اعلام تمدید اعتبار تسهیلات اعتباری مشترک ما را انجام می دهد

درباره مزارع Perdue
ما یک گروه چهارم ، متعلق به خانواده ، متعلق به شرکت های مواد غذایی و کشاورزی ایالات متحده در 100 کشور ما هستیمهفتمسال تجارت. ما با اعتقاد ما به مواد غذایی و کشاورزی مسئول ، ما از طریق انتخاب قابل اعتماد در محصولات و خدمات ، به مصرف کنندگان ، مشتریان و کشاورزان توانمند می کنیم.

PERDUE® نام تجاری مارک شماره یک مرغ تازه در ایالات متحده است ، و این شرکت پیشرو در مرغ ارگانیک در ایالات متحده است ، و Perdue AgriBusiness یک شرکت بین المللی محصولات و خدمات کشاورزی است. اکنون در سال صد ساله ، مسیر پیشرفت ما بهتر می شود نه فقط بزرگتر. ما هرگز از مواد مخدر برای پیشرفت رشد در پرورش مرغ و دام استفاده نمی کنیم و به طور جدی برنامه های رفاه حیوانات خود را پیش می بریم. مارک های ما در مرغ ، بوقلمون و گوشت خوک بدون آنتی بیوتیک و در مرغ ارگانیک دارای مجوز USDA رهبر هستند. اطلاعات بیشتری در شرکت Corporate.perduefarms.com کسب کنید.

منابع مزارع معاصر

لینک های مربوطه

شرکت های بزرگ.perduefarms.com

پاسخی بگذارید