مسابقات WIE 2020 در چانگژو چین آغاز می شود

مسابقات WIE 2020 در چانگژو چین آغاز می شود

با شعار “صنعت جدید ، انرژی جدید ، زیرساخت های جدید و قدرت جدید” ، این نمایشگاه صدها نفر از متخصصان داخلی و خارجی ، نمایندگان علمی شرکت ها و مقامات دولتی را برای تبادل نظرات و تجربیات خود در این نمایشگاه 10 روزه گرد هم خواهد آورد. برای کشف روند جدید توسعه صنعتی.

اینترنت صنعتی به عنوان محصولی از ادغام عمیق نسل جدید فناوری اطلاعات و تولید ، کلیدی برای ارتقا promoting ادغام اقتصاد دیجیتال و اقتصاد واقعی است و در حال تبدیل شدن به یک موتور مهم برای ارتقا توسعه اقتصادی با کیفیت بالا است.

مطلب مرتبط  به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

در سال های اخیر ، با بهبود بیشتر اکوسیستم ساخت هوشمند ، تولید هوشمند و انرژی به شاخص های مهمی در پیشرفت چانگژو در ساختن شهر ستاره تولید هوشمند تبدیل شده اند.

چی جیابین ، دبیر کمیته شهرداری چانگژو CCP گفت: “چانگژو دارای پایگاه صنعتی مناسب ، منابع کاربری فراوان و یک محیط زیست محیطی قابل قبول برای توسعه اینترنت صنعتی و اینترنت انرژی است.”

“در آینده ، این شهر از فرصت ها استفاده خواهد کرد تا ادغام عمیق اینترنت ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و اقتصاد واقعی را ارتقا بخشد و به یک شهر برتر برای اینترنت صنعتی و اینترنت انرژی با زیرساخت های بهتر ، قابلیت های پیشرو در صنعت و درجه بالاتر تبدیل شود. برای ایجاد گشودگی و همکاری. “چی اضافه کرد.

مطلب مرتبط  بازسازی ساختار DDW Offshore انجام شد

یک سالن نمایشگاه ابر نیز در این نمایشگاه به بهره برداری رسید که شامل 4 منطقه با موضوعات اینترنت صنعتی ، اینترنت انرژی ، فناوری سیاه و تجهیزات اصلی است. تقریباً 100 شرکت معروف محصولات خود را از بسیاری زمینه ها مانند Al ، رایانش ابری و مقدار زیادی داده ، پیوندهای ارتباطی و امنیت اینترنتی صنعتی ، کارخانه دیجیتالی ، پلت فرم اینترنت انرژی و برنامه محصول و شهر هوشمند در نمایشگاه ابر نشان می دهند.

مطلب مرتبط  شرکت طلائی ایالات متحده برنامه وبینار سرمایه گذاران در ماه اکتبر را اعلام کرد

در میان ده فعالیت مضمونی WIEIE 2020 ، روز سه شنبه ، مجمع استعدادهای درخشان و آموزش اینترنت در شهر علم و آموزش و پرورش چانگژو برگزار شد. این راه های جدید آموزش استعدادها را که به طور مشترک توسط دانشگاه ها و شرکت های اینترنتی صنعتی با هدف دنبال می شود ، کشف کرد چانگژو تا آن را به شهری برتر برای تولید هوشمند با توسعه استعدادها تبدیل کند.

به لینک اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/316259.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1276254/Xinhua_Silk_Road_WIEIE_2020.jpg

لینک های مربوطه

www.zjzkypt.com

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید