مشارکت برنامه ریزی اتصال به مشرق گزارش کامل در مورد پاسخ فرکانس اتصال متقابل شرقی را تکمیل می کند

مشارکت برنامه ریزی اتصال به مشرق گزارش کامل در مورد پاسخ فرکانس اتصال متقابل شرقی را تکمیل می کند

آتلانتا، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سیستم های برق بهم پیوسته که دو سوم ایالات متحده و کانادا بر اساس گزارشی که امروز توسط مشارکت برنامه ریزی اتصال به مشرق (EIPC) منتشر شده ، پیش بینی می شود كه حداقل 5 سال آینده فركانس سیستم را حفظ كنند ، علی رغم تغییر در مخلوط منابع كه می تواند این توانایی را تحت تأثیر قرار دهد.

EIPC ، ائتلافی از 19 هماهنگ کننده اصلی برنامه ریزی انتقال که مسئول برنامه ریزی شبکه برق فله در سراسر اتصال شرقی (EI) هستند ، دومین تجزیه و تحلیل دقیق پاسخ فرکانس سیستم قدرت دقیق خود را برای شرکت قابلیت اطمینان الکتریکی آمریکای شمالی (NERC) انجام داد. در پاسخ به درخواست NERC ، EIPC در جولای 2017 شروع به ایفای نقش رهبری در ارائه بازبینی پاسخهای فراوانی آینده نگرانه کرد. گزارشی از مطالعه اولیه کارگروه پاسخ به فرکانس (FRWG) در سال منتشر شد آوریل 20191.

“EIPC دومین بررسی خود را در مورد پاسخ فرکانس انتظارات EI طی پنج سال آینده به اتمام رسانده است. همانطور که ترکیب منابع تولید به مرور زمان برای ترکیب فن آوری های جدید و نوظهور و پرداختن به سیاست های انرژی و زیست محیطی به تکامل ادامه می یابد ، درک این مسئله ضروری است. چگونه EI آماده خواهد بود تا فرکانس سیستم را در طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی حفظ کند. ” کیت دانیل، معاون ارشد سیاست انتقال در شرکت انتقال جورجیا و رئیس کمیته اجرایی EIPC. “FRWG EIPC در سالهای آینده ، در حمایت از درخواست NERC ، تجزیه و تحلیل خود را به روز خواهد كرد. EIPC همچنین درگیر تجزیه و تحلیل اضافی در مورد مسائل مدل سازی سیستم قدرت گسترده تر برای EI است. ما خوشحالیم كه سازمان EIPC قادر به انجام تجزیه و تحلیل سیستم قدرت که اطلاعات مهمی را برای حفظ قابلیت اطمینان سیستم برق الکتریکی عمده و آگاهی از تنظیم کنندگان و سیاست گذاران ایالتی و فدرال فراهم می کند. “

مطلب مرتبط  صنعت جهانی افزودنی های ZDDP (2020 تا 2027)

فرکانس یکی از معیارهای وضعیت سیستم قدرت است. تولید برق و مصرف برق باید تقریباً در تعادل کامل باقی بماند تا ثبات سیستم حفظ شود.

اگر ژنراتور به صورت آفلاین حرکت کند ، تولید برق کمتر از مصرف برق یا بار است و فرکانس سیستم کاهش می یابد. اگر فرکانس بیش از حد و خیلی سریع کاهش یابد ، ممکن است بار به طور خودکار یا توسط اپراتورهای شبکه کاهش یابد تا عدم تعادل بین بار و تولید کاهش یابد و از تأثیرات گسترده تر جلوگیری کند. ژنراتورهای سنکرون سنتی موجود در سیستم قدرت به طور خودکار با سرعت کم و آزاد کردن انرژی بیشتر در شبکه ، به طور خودکار پاسخ می دهند (پاسخ اینرسی) ، به جلوگیری از کاهش فرکانس کمک می کنند. ویژگی های ناهمزمان مولد های جدید انرژی بادی و خورشیدی می تواند آنها را در برابر تغییرات فرکانس کمتر پاسخ دهد مگر اینکه برای تهیه نوعی کنترل فرکانس طراحی و تجهیز شده باشند.

مطلب مرتبط  همکاران محصولات کالوم ، L.P. برای انتشار نتایج سه ماهه اول سال 2020 در 7 مه

با بازنشستگی برنامه ریزی شده از منابع همزمان (مانند نفت ، زغال سنگ و هسته ای) که به طور خودکار به تغییرات فرکانس بازداشت پاسخ می دهند ، همراه با افزودن نسل غیر همزمان (مانند باد ، خورشید و سایر انرژی های تجدید پذیر) ، نگرانی در مورد ادامه توانایی اتصالات بزرگ برای حفظ صحیح فرکانس. EIPC وظیفه شناسایی و درک چگونگی وقوع حوادث غیرمترقبه نسل آینده را به دلیل کاهش پشتیبانی فرکانس حاصل از مخلوط منابع در حال تغییر ، در رویدادهای تحت فرکانس دانلود (UFLS) منجر کرده است.

“تجزیه و تحلیل به روز شده ما نشان داده است که مخلوط منابع مشارکت شرقی طی پنج سال آینده ، با مدل سازی مخلوط منابع تولید ، بار و مبادله ، اینرسی سیستم کافی را برای حفظ پاسخ فرکانسی کافی حفظ می کند.” گفت جاناتان گلیدول، مدیر پروژه گروه پایداری برنامه ریزی انتقال برای خدمات جنوب شركت و رئیس EIPC FRWG. “تلاش های ما برای پیگیری پاسخ اینرسی اتصال ، یک چارچوب و خط پایه برای برنامه ریزان سیستم ایجاد کرده است. با هماهنگی با سایر گروه های صنعتی ، EIPC به کار خود برای بهبود مدل ها و تکنیک های مورد استفاده برای این تجزیه و تحلیل مهم ادامه می دهد تا در هنگام تغییر منبع توجه کافی داشته باشد. مخلوط می تواند اثر سوئی بر پاسخ فرکانسی داشته باشد و راه حلهایی برای آن اثرات سو ad ایجاد کند.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال همچنان به حمایت از صنعت دریایی ادامه می دهد و توافق نامه های سه ساله قاب سیستم های تصفیه آب بالاست را امضا می کند

گزارش کارگروه پاسخ فرکانس 2020 در وب سایت EIPC موجود است2.

درباره EIPC

تحت توافق نامه ای توسط 19 هماهنگ کننده برنامه ریزی از شرق و ایالات متحده مرکزی، EIPC یک رویکرد “از پایین به بالا” را برای برنامه ریزی انتقال ، با شروع برنامه های توسعه شبکه موجود از مقامات برنامه ریزی سیستم الکتریکی در اتصال شرقی آغاز کرده است. عضویت EIPC شامل Associated Electric Coorperative، Inc. Cube Hydro Carolinas، LLC؛ Dominion Energy کارولینای جنوبی ، شرکت. Duke Energy Carolinas ، Duke Energy Florida و Duke Energy Progress ؛ فلوریدا پاور & شرکت سبک شرکت انتقال جورجیا (یک شرکت عضویت الکتریکی) ؛ ISO نیوانگلند ، شرکت. شرکت گاز و برق لوئیزویل و شرکت تأسیسات کنتاکی ؛ اپراتور سیستم انتقال مستقل میانه قاره ، شرکت. اداره برق شهرداری گرجستان؛ اپراتور مستقل سیستم نیویورک ، شرکت. اتصال PJM ؛ تعاونی انرژی PowerSouth؛ اداره خدمات عمومی کارولینای جنوبی (سانت کوپر) ؛ Southern Company Services Inc. ، به عنوان نماینده شرکت برق آلباما ، شرکت برق جورجیا و شرکت برق می سی سی پی. استخر برق جنوب غربی ، شرکت. و اداره دره تنسی.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.eipconline.com/

1 گزارش FRWG 2018 را می توان در وب سایت EIPC به آدرس زیر مشاهده کرد:
گزارش نهایی EIPC FRTF 2018 2019-02-27

2 گزارش FRWG 2020 را می توان در وب سایت EIPC به آدرس زیر مشاهده کرد:
گزارش نهایی EIPC FRTF 2020 2020-10-21

منبع EIPC

پاسخی بگذارید