مشاغل محلی به عنوان اولین دریافت کننده جایزه سه بار Baldrige تاریخ سازی می کنند

مشاغل محلی به عنوان اولین دریافت کننده جایزه سه بار Baldrige تاریخ سازی می کنند

تولسا ، اوکلا.، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک خانواده متعلق به خانواده اوکلاهما تجارت کوچک ماه گذشته به عنوان اولین دریافت کننده سه بار جایزه ملی کیفیت مالکوم بالدریج تاریخ خود را ثبت کرد. MESA در بین بیست متقاضی دریافت جایزه معتبر و در میان تنها 5 دریافت کننده جایزه برای سال 2020 است. MESA قبلاً این جایزه را در سال 2006 و 2012 دریافت کرده بود. این جایزه توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده ارائه شده است و از برتری در نوآوری ، رهبری و نتایج برخوردار است. سایر دریافت کنندگان 2020 شامل AARP ، اتحادیه اعتباری Elevations ، سیستم GBMC HealthCare و بیمارستان Wellstar Paulding هستند.

مطلب مرتبط  رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

در سال 1979 توسط تاسیس شد تری می، MESA راه حل های کنترل خوردگی را برای انواع صنایع ارائه می دهد. دفتر مرکزی MESA در تولسا ، اوکلاهما، جایی که یک تیم تولید کننده مرکزی راه حل های مادی را برای مشتریان در سراسر کشور ایجاد می کند. علاوه بر این ، خدمه ساختمانی مستقر در سراسر کشور هستند ایالات متحده خدمات نصب و بازرسی را ارائه دهید. با هدف ارائه SAFE ، راه حل های نوآورانه برای حفاظت از مردم ، اموال و کره زمین ، تیم های MESA در تلاشند تا تأثیر مخرب خوردگی بر زیرساخت ها و دارایی های اساسی را برطرف کنند. MESA تقریباً 250 نفر مشغول به کار است ، دارای دفاتر در سراسر کشور است. به عنوان یک تجارت ضروری ، MESA در طول سال 2020 به ارائه محصولات و خدمات به مشتریان زیرساخت در سراسر کشور ادامه داده است.

مطلب مرتبط  جایزه افتتاحیه شانگهای الکتریک جام "برنامه صنعتی" که به 16 برنامه استثنایی اعطا می شود ، نوآوری دیجیتال را برای بخش انرژی فراهم می کند - Pусский Polska - پولسکی

یک هیئت داوران مستقل ارزیابی انجام شده توسط Baldrige Examiners را بررسی کردند و توصیه کردند که MESA جایزه را امسال دریافت کند. معاینات بالدریج ، سازمان ها را در هفت زمینه ارزیابی می کنند ، همانطور که در چارچوب تعالی بالدریج تعریف شده است: مشتریان؛ اندازه گیری ، تجزیه و تحلیل و مدیریت دانش ؛ نیروی کار عملیات و نتایج MESA استراتژیهای اصلی و اقدامات مهم را در جریان کنفرانس مجازی تلاش برای تعالی 2021 در آوریل ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  انرژی هند به عنوان کسب و کار سال 2020 بومی آمریکا افتخار کرد

اطلاعات بیشتر در مورد این جایزه را می توانید در اینجا و اینجا پیدا کنید.
اطلاعات بیشتر در مورد MESA را می توانید در mesaproducts.com بیابید.

منبع MESA

لینک های مربوطه

https://www.mesaproducts.com

پاسخی بگذارید