مشاوران انرژی متمركز یك كمك كمك می كنند و برنامه خیرخواهانه را تقویت می كنند

مشاوران انرژی متمركز یك كمك كمك می كنند و برنامه خیرخواهانه را تقویت می كنند

مارلبوروج ، توده.، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – خانواده مشاوران انرژی متمرکز از شرکت ها ، (مشاوران انرژی متمرکز ، مشاوران سرمایه CE ، مشاوران کنسانتره ULC ، و انتشارات انرژی متمرکز) ، به طور جمعی “کنسانتره” ، مفتخر به اعلام دو برنامه خیرخواهانه جدید برای شناخت ما هستند همسایگان و سازمان های محلی که در این زمان فوق العاده نیاز به دیگران خدمت می کنند.

در برنامه اول ، کنسانتره کمک مالی قابل توجهی به بیش از دهها موسسه خیریه انتخاب شده توسط کارمندان ما کرده است. سازمان های گیرنده شامل بانک های مواد غذایی ، مراکز مراقبت های ارشد ، منابع مسکن اضطراری و سایر سازمان های ارزشمند در جوامع محلی ما هستند. به عنوان بخشی از برنامه دوم ، کنسانتره به کلیه کارتهای هدیه برای کارمندان داده است تا در محلات خود توزیع کنند تا قهرمانان محلی را که در آن مشغول انجام وظیفه هستند ، بشناسند تا زندگی را برای بقیه ما در این زمان دشوار دشوار کنند.

مطلب مرتبط  کارگیل از ساخت اولین کارخانه بیودیزل نسل 2 خود خبر می دهد ، که زباله ها و بقایای آن را متحول می کند و کاملاً اقتصاد دایره ای را تجسم می بخشد

گفت: “همه ما از انتخاب های دشوار مردم با آن روبرو هستیم.” جان جی رید، رئیس و مدیر اجرایی کنسانتره. “تیم کنسانتره متعهد است تا وظایف ما را در گسترش کمک یاریگر برای بالا بردن دیگران در جوامع محلی ما انجام دهد. توانایی ما برای حمایت از دیگران توسط گذشته ، حال و آینده تلاش های هر عضو تیم کنسانتره را فعال می کند.” یک خانواده و داشتن فرصتی برای حمایت از دیگران ما را حتی به هم نزدیک کرده است. من افتخار می کنم که چنین گروه سخاوتمند ، دلسوز و متعهدی را رهبری می کنم. “

مطلب مرتبط  قرار است خدمه جورجیا پاور برای بازیابی طوفان لورا یاری کنند

مشاوران انرژی متمرکز ، متخصص در مشاوره مدیریت و خدمات مشاوره مالی با تمرکز بر صنایع انرژی و آب آمریکای شمالی است. کنسانتره از طریق شرکتهای تابعه خود ، مشاوران سرمایه سرمایه ، مشاوران کنسانتره ULC و انتشارات انرژی متمرکز ، پشتیبانی مشاوره ای از بازار سرمایه و خدمات مشاوره ای در کانادا، و گزارش فاستر را منتشر می کند. با عضویت در Concentric Connection با Concentric در تماس باشید.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard به روزرسانی را برای دستیابی به Caltex استرالیا ارائه می دهد

تماس با رسانه:
وندی پرستون
508-263-6272
[email protected]

منبع مشاوران انرژی متمرکز

لینک های مربوطه

www.ceadvisors.com

پاسخی بگذارید