مشتریان دوک انرژی کارولیناس در کارولینای شمالی در صورت مشاهده اسکناس ها در تاریخ 1 سپتامبر کاهش می یابد

مشتریان دوک انرژی کارولیناس در کارولینای شمالی در صورت مشاهده اسکناس ها در تاریخ 1 سپتامبر کاهش می یابد

RALEIGH، N.C.، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – مشتریان دوک انرژی کارولیناس در کارولینای شمالی با افت نرخ برق خود مواجه خواهیم شد اول سپتامبر.

به طور کلی ، هزینه های انرژی 2.9 درصد برای مشتریان مسکونی ، 2.5 درصد برای مشتریان تجاری و 2.1 درصد برای مشتریان صنعتی کاهش می یابد.

تأثیر کل ماهانه برای یک مشتری معمولی مسکونی که از 1000 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) در هر ماه استفاده می کند ، کاهش خواهد یافت 3.13 دلار – از جانب 106.97 دلار به 103.84 دلار.

به عنوان بخشی از پاسخ COVID-19 ، این شرکت صرفه جویی در مصرف سوخت را از سه ماهه اول سال 2020 به پرونده سوخت خود در ماه فوریه اضافه کرد تا در سال 2020 صرفه جویی بیشتری را برای مشتریان به همراه داشته باشد – به جای اینکه این پس اندازها را در پرونده 2021 خود وارد کند.

کاهش خالص نرخ ها ، که توسط کمیسیون تاسیسات کارولینای شمالی تصویب شده است ، شامل تعدیلات سالانه برای هزینه های مربوط به سوخت مورد استفاده برای تولید برق در نیروگاه ها و همچنین انطباق با استاندارد نمونه کارها انرژی تجدیدپذیر دولت و اجرای تدارکات رقابتی تجدیدپذیر اساسنامه انرژی

نرخ سوخت بر اساس هزینه پیش بینی شده سوخت مورد استفاده برای تولید برق برای مشتریان است ، به علاوه میزان واقعی پیش بینی سال قبل.

در حالی که هزینه های واقعی شرکت به طور معمول در ماه دسامبر قبلی محاسبه می شود ، نرخ های جدید شامل حقیقت تا ماه مارس هستند تا منافع فوری بیشتری به مشتریان ارائه دهند. طبق قانون ، این شرکت از مؤلفه سوخت نرخ بهره نمی برد.

مطلب مرتبط  Ellomay Capital تصویب مجوز شرطی برای پروژه ذخیره سازی پمپ شده صخره مانارا توسط سازمان برق اسرائیل را اعلام کرد

دوک انرژی کارولیناس به 2 میلیون خانوار و مشاغل در مرکز و غربی خدمت می کند کارولینای شمالی، شامل دورام، سه گانه و شارلوت.

کمک بیشتر برای مشتریان

Duke Energy همچنان به مشتریان مسکونی و تجاری که حسابشان به دلیل بیماری یا از دست دادن دستمزد عقب افتاده است کمک می کند.

پشتیبانی از این تلاش ها شامل موارد زیر است:

  • بودجه ای فدرال از جمله برنامه های کمک به انرژی در منزل با درآمد کم (LIHEAP). بودجه اضافی به دلیل بیماری همه گیر به برنامه اضافه شد ، و دولت در حال ترغیب مشتریان برنامه های کاربردی از طریق آژانس های اقدام جامعه در سراسر کشور است. برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید
  • سهولت اضافه شده برای مشتریان برای انتخاب ترتیب پرداخت گسترده که پاسخگوی نیازهای آنها بصورت آنلاین و در هر زمان باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید مشتریانی که در یک ترتیب پرداخت طولانی مدت شرکت می کنند ، در معرض خطر قطع خدمات نخواهند بود.
  • مشتری های Advanced Energy Progress که به کمک اضافی احتیاج دارند می توانند به صفحه وب صندوق همسایگان انرژی مراجعه کنند تا بدانند آژانسهای جامعه چگونه می توانند در پرداخت قبض انرژی کمک کنند.
  • مشتریان Duke Energy Carolinas که به کمک اضافی احتیاج دارند می توانند به وب سایت Share the Warmth مراجعه کنند تا بدانند آژانسهای جامعه چگونه می توانند در پرداخت قبض انرژی کمک کنند.
  • در حال بازگشایی منابع برای مشتریان مشاغل کوچک در دسترس است ، از کمک مالی گرفته تا گزینه های صورتحساب و پرداخت تا راهنمایی های حرفه ای برای مدیریت مصرف انرژی آنها.
  • برای سهولت در پرداخت ، این شرکت تا اطلاع ثانوی ، از پرداخت هزینه کارت اعتباری و بدهی مشتریان مسکونی خودداری خواهد کرد. هزینه های پرداخت برای مشتریان مسکونی در ماه دسامبر از سر گرفته می شود.
مطلب مرتبط  Golden Arrow نخستین برنامه مته الماس را در پروژه طلای Tierra Dorada ، پاراگوئه آغاز می کند

دوک انرژی کارولیناس

دوک انرژی کارولیناس ، یک شرکت تابعه دوک انرژی ، دارای هسته ای هسته ای ، ذغال سنگ ، گاز طبیعی ، تجدید پذیر و نیروگاه برق است. این مخلوط سوخت متنوع تقریباً 20200 مگاوات ظرفیت الکتریکی متعلق به حدود 2.6 میلیون مشتری در یک منطقه سرویس 24000 مایل مربعی از کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی.

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ انرژی در ایالات متحده است. 30،000 نفر مشغول به کار است و ظرفیت تولید برق آن 51000 مگاوات از طریق برنامه های کاربردی تنظیم شده و 3000 مگاوات از طریق واحد غیر قابل تنظیم انرژی تجدیدپذیر Duke است.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده ای هوشمندانه تر برای مردم و جوامع مورد استفاده خود است. تاسیسات نظارتی واحد برق و زیرساخت تقریباً 7.7 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت ارائه می دهند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد آب و برق و زیرساخت های گاز در پنج کشور گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، امکانات تولید انرژی بادی و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

مطلب مرتبط  EPA پروژه جایگزینی مخزن آب Levine را با مخازن آب تصویب کرد

Duke Energy در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2020 و در فهرست “بهترین کارفرمایان آمریکا” در سال 2019 فوربس قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

مخاطب: مریدیت آرچی
24-ساعت: 800.559.3853

منبع انرژی دوک

لینک های مربوطه

www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید