مصرف کنندگان نکاتی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ارائه می دهند زیرا دمای تابستان به تعطیلات 4 ژوئیه می رسد

مصرف کنندگان نکاتی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ارائه می دهند زیرا دمای تابستان به تعطیلات 4 ژوئیه می رسد

JACKSON ، میشی، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – با افزایش دمای روز در طول روز تا 90 درجه یا بالاتر میشیگان، Consumers Energy ایده هایی را برای کمک به خانواده ها برای کاهش صورتحساب ماهانه انرژی و استفاده خود ارائه می دهد.

میشیگان ساکنان باید بدانند که می توانند هر روز قدم های ساده ای در خانه های خود بردارند تا اتلاف انرژی و کاهش صورتحساب خود را کاهش دهند. ” لورن Youngdahl Snyder، معاون تجربه مشتری از Consumers Energy. “Consumers Energy متعهد است به مردم كمك كند تا بتوانند انرژی خود را كنترل كنند و حتی در گرمترین روزهای تابستان همچنان راحت بمانند.”

Consumers Energy 100000 ترموستات Google Nest Nest را از طریق آن در اختیار شما قرار می دهد 31 ژوئیه. مشتریان مصرف کننده انرژی می توانند اطلاعات بیشتری کسب کرده و ترموستات را در ConsumersEnergy.com/freethermostat دریافت کنند. از زمان آغاز این برنامه از اواسط ماه مه ، حدود 42000 ترموستات برای مشتریان برق ارسال شده است.

با دریافت ترموستات فعال شده از طریق Wi-Fi ، مشتریان در Peak Power Savers Consumers Energy ثبت می شوند® برنامه ترموستات هوشمند. در اوایل روزی که انتظار می رود هوای گرم ، شرکای فناوری Consumers Energy یک سیگنال مطمئن به دستگاه می فرستند تا از قبل خنک شود. مشتریان یک روز از قبل مطلع می شوند و می توانند در صورت تمایل بدون هیچ گونه مجازاتی سیگنال را رد کنند. ترموستات ها می توانند تا 15 درصد در ماه در هزینه های خنک کننده صرفه جویی کنند ، حتی اگر دمای آنها هرگز بیش از 2 درجه تنظیم نشوند.

مطلب مرتبط  بازار باتری لیتیوم-یون تا سال 2027 با ارزش 15.6٪ CAGR: 115.98 میلیارد دلار جهانی ، در سطح جهانی به ارزش جهانی CAGR: تأیید شده در مورد تحقیقات بازار

به عنوان بخشی از برنامه انرژی پاک ، Consumers Energy به طور فعال مشتریان را ترغیب می کند تا مصرف انرژی خود را از زمان اوج ، به طور معمول تغییر دهند. 2-7 بعد از ظهر روزهای هفته تابستان ، هنگامی که تقاضا بالا می رود و تأمین برق گران تر است. علاوه بر برنامه هوشمند ترموستات ، Consumers Energy مشتریان الکتریکی را ترغیب می کند تا در یکی از ذخیره کننده‌های Peak Power خود ثبت نام کنند.® برنامه هایی که می توانند به کاهش صورتحساب انرژی کمک کنند.

Youngdahl Snyder همچنین هفت نکته برای کمک به کاهش مصرف انرژی در تابستان ارائه داد:

  1. اگر تهویه مطبوع مرکزی دارید ، برگها و بقایای آن را از دستگاه تمیز کرده و از کمپرسور دور باشید زیرا آنها می توانند جریان هوا را مسدود کنند. مرتباً فیلتر را تمیز کنید. فیلترهای گرد و غبار باعث می شوند تهویه مطبوع شما سخت تر شود.
  2. ترموستات خود را هنگام خانه و بالاتر از 78 درجه تنظیم کنید. یک ترموستات اتوماتیک تنظیم شونده یا قابل برنامه ریزی که تهویه هوا شما کمی قبل از رسیدن به خانه شروع می شود ، نصب کنید.
  3. در طول روز پارچه ها ، سایه ها و پرده را ببندید تا از گرم شدن نور خورشید در خانه خود بی رویه جلوگیری شود. پنجره ها و درها را در اوایل صبح و عصر باز کنید تا هوا خنک تر شود.
  4. حتماً خانه خود را آب بندی و عایق بندی کنید. کاهش نشت هوا می تواند به همان اندازه مهم باشد که در تابستان خنک شود و گرما در زمستان گرم بماند. اطلاعات مربوط به تخفیف برای آب بندی هوا ، عایق کاری و ویندوز در www.ConsumersEnergy.com/myhome یا با شماره تلفن 866-234-0445 در دسترس است.
  5. اجاق گاز ، اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی و خشک کن لباس خود را هنگام صبح یا عصر هنگام خنک شدن در بیرون از اتاق کار کنید. آنها گرمای اضافی را به خانه شما اضافه می کنند و تهویه هوا را سخت تر می کنند.
  6. با هواداران خونسرد باشید. پنکه سقفی سریع خنک می شود و هزینه کمتری نسبت به تهویه هوا دارد. همچنین می توانید با نصب پنکه اتاق زیر شیروانی ، نیاز به تهویه هوا را کاهش دهید.
  7. تجهیزات تهویه مطبوع قدیمی خود را جایگزین یا تنظیم کنید و تخفیف های مختلفی از آن دریافت کنید 50 دلار به 500 دلار. برای انتخاب یک پیمانکار مشارکت کننده ، که تجهیزات نصب می کند ، تجهیزات نصب ، اجرای تنظیمات را انجام داده و درخواست تخفیف را برای شما ارائه می دهد ، به آدرس www.ConsumersEnergy.com/myhome یا با شماره تلفن 866-234-0445 تماس بگیرید.
مطلب مرتبط  پلاستیک انواع DURANEX (R) -PBT را در برنامه های کاربردی در رانندگی خودمختار متمرکز می کند

انرژی مصرف کننده ، میشیگان بزرگترین تأمین کننده انرژی ، شرکت اصلی زیرمجموعه CMS Energy (NYSE: CMS) است که 6.7 میلیون نفر از 10 میلیون ساکن ایالت در 68 کشور شبه جزیره تحتانی ، گاز طبیعی و یا برق را تأمین می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Consumers Energy ، قابل اعتماد و متخصص ConsumersEnergy.com.

مطلب مرتبط  دایرکتوری 350 شرکت روشنایی لامپ اروپا

انرژی مصرف کننده در رسانه های اجتماعی را بررسی کنید
فیس بوک: https://www.facebook.com/consumersenergymichigan
توییتر: https://twitter.com/consumersenergy
YouTube: https://www.youtube.com/user/consumersenergy
فلیکر: https://www.flickr.com/photos/consumersenergy

منبع انرژی مصرف کننده

لینک های مربوطه

http://www.consumersenergy.com

پاسخی بگذارید