مطالعه مواد زائد پلاستیک در “پیشرفتهای علمی” تصویر ناقصی را ارائه می دهد

مطالعه مواد زائد پلاستیک در “پیشرفتهای علمی” تصویر ناقصی را ارائه می دهد

واشنگتن، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مطالعه جدید “ایالات متحده’ سهم زباله های پلاستیکی به خشکی و اقیانوس “، منتشر شده امروز در مجله Science Advances به بررسی انواع مختلف درمان زباله های پلاستیکی در داخل و سراسر جهان می پردازد. شورای شیمی آمریکا با بیانیه زیر پاسخ داد ، که ممکن است به جوشوا باکا، معاون رئیس پلاستیک ACC:

“زباله های پلاستیکی در محیط ما قابل قبول نیست و سازندگان پلاستیک در آمریکا در تلاشند تا سریع راه حل های مسئولانه را برای حل این مسئله پیش ببرند. ما با نویسندگان این تحقیق موافقیم که هرگونه زباله یا زباله سو mis مدیریت در محیط زیست بیش از حد است. متأسفانه ، مطالعه انجام شده است ذکر نشده است که صادرات زباله های پلاستیکی ایالات متحده از زمان اوج خود در سال 2016 به میزان چشمگیری کاهش یافته است – تقریبا 70٪ – واقعیت این است که صادرات زباله های پلاستیکی مخلوط توسط بسیاری از کشورها تحت کنوانسیون بازل ممنوع است 1 ژانویه 2021.

“سازندگان پلاستیک به طور جدی نقش خود را در ایجاد راه حل برای مقابله با زباله های پلاستیکی در محیط جدی می گیرند و در حال همکاری مشترک با دولت ، صنعت و شرکای غیرانتفاعی در مورد روش های نوآورانه برای استفاده موثرتر و استفاده مجدد از منابع پلاستیکی ما و پیشبرد اقتصاد دایره ای هستند. به عنوان مثال:

  • ما هدف گذاری کردیم 100٪ بسته بندی پلاستیکی ایالات متحده قابل بازیافت یا بازیافت تا سال 2030 و استفاده مجدد ، بازیافت یا بازیابی آن تا سال 2040 باشد.
  • سازندگان پلاستیک نقشه راهی را برای استفاده مجدد معرفی کردند ، مسیری را برای کمک به تسهیل مدل های کسب و کار دایره ای که به کاهش زباله و به حداقل رساندن دفن زباله کمک می کند ، ارائه می دهند ، در حالی که مزایای پلاستیک را برای جامعه حفظ می کنند.
  • ما مجموعه ای از اصول سیاست راهنما را اعلام کرده ایم که به طور قابل توجهی ظرفیت آمریکا را برای پیشبرد راه حل های مسئولانه برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی ، مانند تصویب استانداردهای محتوای بازیافتی اجباری برای محصولات جدید و بسته بندی ، افزایش می دهد.
  • و با هم ، بخش خصوصی سرمایه گذاری های خود را اعلام کرده است 5.3 میلیارد دلار از سال 2017 برای مدرن سازی قابل توجه فناوری و سیستم های بازیافت در سراسر ایالات متحده ”
مطلب مرتبط  پیش بینی می شود حجم بازار باتری ردوکس جریان تا سال 2026 به 403 میلیون دلار برسد

http://www.americanchemistry.com

شورای شیمی آمریکا (ACC) نمایندگی از شرکتهای پیشرو در تجارت شیمی است. اعضای ACC از علم شیمی برای تولید محصولات و خدمات نوآورانه استفاده می کنند که زندگی افراد را بهتر ، سالم و ایمن تر می کند. ACC متعهد به بهبود عملکرد محیط زیست ، بهداشت و ایمنی از طریق مراقبت مسئولانه است. حمایت از عقل سلیم که برای پرداختن به موضوعات عمده سیاست عمومی طراحی شده است. و تحقیقات بهداشتی و زیست محیطی و آزمایش محصول. تجارت شیمی یک است 565 میلیارد دلار شرکت و عنصر اصلی اقتصاد کشور است. این کشور در میان بزرگترین صادرکنندگان کشور است که ده درصد از صادرات کالاهای ایالات متحده را تشکیل می دهد. شرکت های شیمی از بزرگترین سرمایه گذاران تحقیق و توسعه هستند. ایمنی و امنیت همیشه از نگرانی های اصلی اعضای ACC بوده است ، و آنها تلاش های خود را تشدید کرده اند ، و با همکاری نزدیک با سازمان های دولتی برای بهبود امنیت و دفاع در برابر هر گونه تهدید زیرساخت های مهم کشور.

مطلب مرتبط  Ballard Reports نتایج Q3 2020

SOURCE شورای شیمی آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.americanchemistry.com

پاسخی بگذارید