معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی AES ، گوستاوو پیمنتا ، در کنفرانس جهانی اجرایی انرژی و انرژی RBC حضور خواهد یافت

معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی AES ، گوستاوو پیمنتا ، در کنفرانس جهانی اجرایی انرژی و انرژی RBC حضور خواهد یافت

آرلینگتون ، وا، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – گوستاوو پیمنتا، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی شرکت AES (NYSE: AES) ، در کنفرانس اجرایی جهانی انرژی و انرژی RBC در مورد چهارشنبه 3 ژوئن 2020 در 2:40 p.m. وقت شرقی.

قالب ارائه ، یک پرسش و پاسخ چیروز است که با پخش فقط در حالت گوش دادن به رسانه ها و عموم آزاد خواهد بود. علاقه مندان می توانند با انتخاب “سرمایه گذاران” و سپس “ارائه و پخش” به وب سایت و ارائه مطالب در وب سایت AES به آدرس www.aes.com دسترسی پیدا کنند.

درباره AES

شرکت AES (NYSE: AES) یک شرکت برق جهانی Fortune 500 است. ما از طریق سبد متنوعی از مشاغل توزیع و همچنین امکانات تولید حرارتی و تجدید پذیر ، به 14 کشور انرژی مقرون به صرفه ارائه می دهیم. نیروی کار ما متعهد به تعالی عملیاتی و رفع نیازهای در حال تغییر در جهان است. درآمد سال 2019 ما بود 10 میلیارد دلار و ما مالک و مدیریت می کنیم 34 میلیارد دلار در کل دارایی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.aes.com مراجعه کنید. AES را در توییتر دنبال کنید TheAESCorp.

مطلب مرتبط  اندازه بازار شیر کنترل تا سال 2025 به مبلغ تقاضای بالای صنایع دارویی ، شیمیایی ، نفت و گاز ، مواد غذایی و آشامیدنی تا سال 2025 به 11/85 میلیارد دلار برسد

افشای بندر ایمن

این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این بیانیه های آینده نگر شامل موارد مربوط به درآمد ، رشد و رشد اقتصادی و مالی در آینده نیست. کارایی. گفته های پیشرو به معنای تضمین نتایج آینده نیست ، بلکه در عوض انتظارات فعلی AES را بر اساس پیش فرض های معقول تشکیل می دهند. اطلاعات مالی پیش بینی شده براساس مفروضات خاص مواد است. این فرضیات شامل انتظارات ما در مورد همه گیر COVID-19 ، پیش بینی دقیق نرخ بهره آتی ، قیمت کالاها و قیمت گذاری خارجی ، ادامه سطح عادی عملکرد عملیاتی و حجم برق در شرکت های توزیع ما و عملکرد عملی در مشاغل نسل ما مطابق با سطوح تاریخی و همچنین اجرای PPA ها ، تبدیل بقیه و سرمایه گذاری های رشد ما در سطح سرمایه گذاری عادی و نرخ بازده مطابق با تجربه قبلی است.

مطلب مرتبط  OSEA در سال 2020 با اجرای زنده برنامه ریزی شده برای سال 2021 به اجرا در می آید

نتایج واقعی می تواند از لحاظ پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر ما به دلیل خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر از نظر مادی تفاوت داشته باشد. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند ، در پرونده های AES با کمیسیون اوراق بهادار و بورس کالا (“SEC”) ، شامل ، اما محدود به آنها ، خطرات مورد بحث در مورد 1A: “عوامل خطر” و مورد 7: “مدیریت” مورد بحث قرار نمی گیرد. بحث و تحلیل “در گزارش سالانه AES ‘2019 در مورد فرم 10-K و در گزارش های بعدی ارسال شده به SEC. خوانندگان تشویق می شوند تا پرونده های AES را بخوانند تا در مورد عوامل خطر مرتبط با تجارت AES اطلاعات بیشتری کسب کنند. AES هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد.

مطلب مرتبط  MSA برای شرکت در فراخوان کنفرانس حمایت مالی Baird

هر سهامدار که مایل به کپی گزارش سالانه شرکت در سال 2019 در مورد فرم 10-K است که در تاریخ 27 فوریه 2020 به SEC ارسال شده است می تواند یک نسخه (به استثنای نمایشگاه) را بدون پرداخت هزینه با مراجعه به درخواست دبیرخانه شرکت ، شرکت AES دریافت کند. ، بلوار 4300 ویلسون ، آرلینگتون ، ویرجینیا 22203. ممکن است از نمایشگاه نیز درخواست شود اما هزینه ای برابر با هزینه تولید مثل آن انجام می شود. نسخه ای از فرم 10-K را می توان با مراجعه به وب سایت شرکت در www.aes.com دریافت کرد.

منبع شرکت AES

لینک های مربوطه

http://www.aes.com

پاسخی بگذارید