منابع استراتژیک اعطای گزینه ها را اعلام می کنند

منابع استراتژیک اعطای گزینه ها را اعلام می کنند

ونکوور ، قبل از میلاد، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – منابع استراتژیک (TSXV: SR) (“شرکت” یا “استراتژیک”) اعلام کرد که گزینه های سهام مشوق را در برنامه اختیار سهام سهام شرکت به برخی از مدیران ، افسران ، کارمندان و مشاوران شرکت برای خرید حداکثر 1040،000 سهام عادی شرکت اعطا کرده است. این گزینه ها با قیمتی معادل قابل اجرا هستند 0.37 دلار برای هر سهم ، منقضی می شود 19 نوامبر 2025، و در دو قسمت اول پس از اعطا در سه قسمت مساوی جلب خواهد شد.

مطلب مرتبط  Valor Mineral Management 250،000 دلار برای مشتری مدیریت مواد معدنی بازیابی می کند

درباره منابع استراتژیک

منابع استراتژیک (TSXV: SR) یک شرکت است ونکوور ، کانادا مستقر در شرکت اکتشاف و توسعه مواد معدنی که متمرکز بر پروژه های وانادیم در است فنلاند و پرو. این شرکت در درجه اول بر روی پرچمدار پروژه Mustavaara وانادیوم – آهن – تیتانیوم در فنلاند. این شرکت به ارزیابی فرصت های جدیدی که مربوط به الکتریکی سازی اقتصاد است ، ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  Global Market Insights، Inc. گفت: سروو درایو ارزش بازار تا سال 2026 به 9 میلیارد دلار رسید.

جزئیات بیشتر در وب سایت شرکت به آدرس https://strategic-res.com/ موجود است.

برای پیگیری اخبار منتشر شده در آینده ، لطفاً در https://strategic-res.com/contact/ ثبت نام کنید.

منابع استراتژیک INC.

امضاء شده: “اسکات هیکس”

اسکات هیکس، مدیر عامل

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این خبر را نمی پذیرند.

مطلب مرتبط  NACCO Industries، Inc و شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی به اعلامیه ایستگاه نهر زغال سنگ رود بزرگ انرژی پاسخ می دهند

SOURCE Strategic Resources Inc.

لینک های مربوطه

https://strategic-res.com

پاسخی بگذارید