منابع استراتژیک نتایج جلسه سهامداران را اعلام می کند

منابع استراتژیک نتایج جلسه سهامداران را اعلام می کند

ونکوور ، قبل از میلاد ، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – منابع استراتژیک (TSXV: SR) (“شرکت” یا “استراتژیک”) خوشحال است که نتایج مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران خود را در تاریخ 9 سپتامبر 2020 که در ونکوور (ملاقات”). سهامداران استراتژیک به هر یک از مواردی که در مجمع مورد بررسی قرار گرفت ، از جمله انتخاب هر یک ، رای مثبت دادند اسکات هیکس، تیمو مکی ، مایکل مور و ماردان سردان به عنوان مدیران شرکت برای مسئولیت در سال بعد ، انتصاب BDO کانادا LLP به عنوان بازرسان شرکت برای سال پس از آن و اختیار هیئت مدیره برای تعیین حق الزحمه آنها ، و تصویب 10٪ برنامه گزینه راه آهن استراتژیک.

مطلب مرتبط  دفع واحدهای جداسازی هوایی توسط Sasol South Africa Limited؛ به روزرسانی بیانیه معاملات و اعلامیه احتیاطی بیشتر

درباره منابع استراتژیک

منابع استراتژیک (TSXV: SR) یک شرکت است ونکوور ، کانادا شرکت مستقر در اکتشاف و توسعه مواد معدنی که متمرکز بر پروژه های وانادیم در است فنلاند و پرو. این شرکت به ارزیابی فرصت های جدیدی که مربوط به الکتریکی سازی اقتصاد است ، ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

جزئیات بیشتر در وب سایت شرکت به آدرس https://strategic-res.com/ موجود است.

برای پیگیری اخبار منتشر شده در آینده ، لطفاً در https://strategic-res.com/contact/ ثبت نام کنید.

منابع استراتژیک INC.
امضاء شده: “اسکات هیکس”
اسکات هیکس، مدیر عامل

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این خبر را نمی پذیرند.

مطلب مرتبط  CITGO بازنشستگی شرکت کنترل خزانه های باری را اعلام کرد

SOURCE Strategic Resources Inc.

لینک های مربوطه

https://strategic-res.com

پاسخی بگذارید