منابع انگولد برای شروع تجارت در TSX-V

منابع انگولد برای شروع تجارت در TSX-V

ونکوور، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – منابع انگولد (TSXV: AAU) (FRA: 13L1) (“انگولد” یا “شرکت”) تایید نهایی را از بورس سرمایه گذاری TSX (“TSX-V”) دریافت کرده است و سهام مشترک شرکت در TSX – V در تاریخ 31 دسامبر 2020، تحت نماد AAU. این امر به دنبال بسته شدن موفقیت آمیزه آمیختگی و تصرف معکوس ZTR Acquisition Corp. توسط Federal Gold Corp. در 21 دسامبر 2020 و تغییر نام به Angold Resources Ltd.

مدیر عامل آنگولد ، آقای آدریان روتول، اظهار داشت: “ما از آغاز معاملات در TSX-V و در کنار برخی از شرکتهای برجسته منابع اکتشافی جهان هیجان زده هستیم. با انجام بودجه ،ارزیابی داده های موجود برای املاک Uchi را آغاز می کنیم و تمرینات بسیج را در Dorado برای تکمیل حداکثر آغاز کرده ایم 5000 متر از حفاری ما هستیم مشتاقانه منتظر 2021 جذاب هستیم. “

پروژه دورادو این شرکت شامل 14،770 هکتار ادعای اکتشاف و بهره برداری در کمربند ماریکونگا است شیلی، تقریباً 135 کیلومتری شرق کوپیاپو با دسترسی خوب به زیرساخت ها. دورادو یک پورفیری دیوریتی است که دارای یک طلا است و دارای یک منبع تاریخی است و 9333 متر حفاری تأیید شده تاریخی نشان دهنده طلا در اکسیدها و سولفیدها در عمق و اهداف مختلف برای اکتشاف است.

مطلب مرتبط  برای پیش بینی تقاضای AI-Powered با شل همراه باشید

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و تجارت آن ، لطفاً به بیانیه تشکیل مورخ مراجعه کنید 18 دسامبر 2020 پشتیبانی از برنامه آن برای لیست کردن در TSX-V. یک نسخه از بیانیه تشکیل پرونده در زیر مشخصات شرکت در SEDAR ثبت شد.

درباره آنگولد
Angold یک شرکت اکتشاف و توسعه است که سیستم های معدنی بزرگ را در مناطق اثبات شده Maricunga هدف قرار داده است ، نوادا و انتاریو. انگولد دارای 100٪ علاقه به پروژه های دورادو ، کوردیلرا و South Bay-Uchi و ادعاهای خاصی است که پروژه اختیاری Butte Iron را ضمیمه می کند.

به نام هیئت مدیره ANGOLD RESOURCES LTD.

“آدریان روتول”
مدیر ارشد اجرایی

اطلاعات بیشتر در مورد آنگولد را می توانید در وب سایت شرکت به آدرس www.angoldresources.com و در www.sedar.com یا با تماس با شرکت از طریق ایمیل از طریق آدرس [email protected] یا از طریق تلفن با شماره (866) 852 8719.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت مادی

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

اظهارات رو به جلو: این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. این اظهارات مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است و شامل انتظارات از سرگیری معاملات سهام مشترک شرکت در بورس است. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ممکن است گزاره ها یا اطلاعات آینده نگرانه باشد. گفته ها و اطلاعات رو به جلو اغلب با استفاده از کلماتی مانند “ظاهر” ، “جستجو” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “تقریبی” ، “اما نه همیشه” شناسایی می شوند انتظار “،” ممکن است “،” خواهد شد “،” پروژه “،” پیش بینی “،” بالقوه “،” هدف قرار دادن “،” قصد “،” می تواند “،” ممکن است “،” باید “،” باور “،” می خواهم ” و عبارات مشابه گزاره ها و اطلاعات آینده نگر با هدف ارائه اطلاعات در مورد انتظارات فعلی و برنامه های مدیریت شرکت در مورد آینده ارائه می شود. خوانندگان هشدار می دهند که اتکا به چنین اظهارات و اطلاعاتی ممکن است برای اهداف دیگر مانند تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مناسب نباشد. از آنجا که گزاره ها و اطلاعات آینده نگر به حوادث و شرایط آینده می پردازند ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شوند. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات می تواند از نظر نتایج فعلی متفاوت باشد. این موارد شامل خطرات مرتبط با از سرگیری معاملات سهام مشترک شرکت در بورس می شود ، اما محدود به آنها نیست. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه ها ، جدول زمانی و اطلاعات موجود در این اخبار اعتماد بی جهت داشته باشند.

مطلب مرتبط  رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

SOURCE Angold Resources Ltd.

پاسخی بگذارید