منابع تجدیدپذیر بزرگ خلیج ، بودجه اضافی قابل بازیافت را برای Tri Global Energy تمدید می کند

منابع تجدیدپذیر بزرگ خلیج ، بودجه اضافی قابل بازیافت را برای Tri Global Energy تمدید می کند

این سرمایه گذاری بعدی در TGE اولین سرمایه گذاری انجام شده توسط Great Bay پس از سرمایه گذاری مشترک اخیراً اعلام شده بین وجوه خاصی است که توسط شرکت های وابسته Apollo Global Management، Inc و Altius Minerals Corporate Corporate شرکت Altius برای سرعت بخشیدن به رشد Great تجارت خلاقانه خلاقانه انرژی های تجدید پذیر خلیج

سرمایه گذاری اضافی در TGE توسعه جریان است 30 میلیون دلار سرمایه گذاری حق امتیاز که Great Bay در اوایل سال 2019 در TGE انجام داد ، و کل تعهد سرمایه حق امتیاز را به 55 میلیون دلار. همانطور که TGE پروژه های منفرد را توسعه می دهد و به فروش می رساند ، Great Bay حق امتیاز درآمد ناخالص را برای هر پروژه برای عمر کامل پروژه دریافت می کند. تا به امروز ، TGE تقریباً 1 گیگاوات از پروژه های انرژی تجدیدپذیر مشمول برنامه حق امتیاز Great Bay را فروخته و در حال حاضر بیش از 2.5 گیگاوات در خط تولید خود دارد.

مطلب مرتبط  SenseHawk 5.1 میلیون دلار برای سیستم عامل نرم افزاری خود برای افزایش بهره وری در توسعه ، ساخت و بهره برداری از نیروگاه های خورشیدی جمع می کند.

فرانک گتمن، رئیس جمهور و مدیرعامل گریت بای ، اظهار داشت: “ما از ارائه این افزایش سرمایه گذاری فعلی خود بر اساس موفقیت مستمر TGE در فروش پروژه ها و گسترش سبد توسعه آن هیجان زده هستیم. انرژی خورشیدی و همچنین پروژه های اضافی انرژی باد در مناطق جدید. ما برای همکاری خود با TGE ارزش قائلیم و از ادامه پیشرفت آینده انرژی پاک از طریق تأمین اعتبار حقوقی تجدیدپذیر خود هیجان زده هستیم. ”

“امروز Tri Global Energy به دلیل تعهد ما به رشد و مشارکت های قابل توجه ، مانند آن با Great Bay ، یکی از پنج توسعه دهنده برتر انرژی باد در ایالات متحده است.” جان بیلینگزلی، رئیس و مدیر عامل شرکت Tri Global Energy.

بیلینگسلی گفت: “ما واقعاً معتقدیم که آینده این کشور و سراسر جهان انرژی تجدیدپذیر است. و این مسئله این نیست که چه زمانی می خواهیم به آنجا برویم. ما قبلا اینجا هستیم.”

مطلب مرتبط  توپی بالاترین سود EBITDA ، عملیاتی و خالص را در طول تاریخ شرکت کسب می کند

Great Bay در این معامله توسط یک تیم مشاوره از CCA Capital LLC به هدایت راهنمایی شد مارتین پاسکوالینی و یک تیم حقوقی در Pierce Atwood LLP به رهبری کریس ایمیمیکه.

درباره تجدید پذیر Great Bay
Great Bay در ازای دریافت حق امتیاز در تأسیسات تولید انرژی تجدیدپذیر در تمام مراحل چرخه زندگی خود ، بخش انرژی تجدیدپذیر را تأمین می کند. تیم مدیریت گریت بای تجربه گسترده ای در زمینه توسعه انرژی تجدیدپذیر ، تأمین مالی و عملیات در طیف وسیعی از فناوری های تجدیدپذیر مستقر در سراسر کشور دارند ایالات متحده. گریت بای توسط Altius Renewable Royalties Corp. پشتیبانی می شود و وجوه آن توسط شرکت های وابسته اداره می شود آپولو. در مورد Great Bay در www.greatbayrenewables.com بیشتر بدانید یا ما را در LinkedIn دنبال کنید.

درباره Tri Global Energy
Tri Global Energy (TGE) یک مبتکر و توسعه دهنده انرژی تجدیدپذیر مستقل در ایالات متحده است. این شرکت پیشگام توسعه دهنده باد در تگزاس و در میان پنج برتر ایالات متحده برای پروژه های در دست ساخت. تقریباً 4000 مگاوات از پروژه های توسعه TGE در تأمین مالی ، ساخت و ساز یا بهره برداری از جمله پروژه های ذخیره انرژی بادی ، خورشیدی و انرژی است.

مطلب مرتبط  انتشار مطبوعات: شرکت شانگهای الکتریک در نتایج سالانه خود در سال 2019 رشد 26 درصدی ناخالص را به ثبت رسانده است

مأموریت Tri Global Energy که در سال 2009 تاسیس شده است ، بهبود جوامع از طریق توسعه اقتصادی محلی است که با تولید و بازرگانی پروژه های انرژی تجدیدپذیر تولید می شود. این شرکت در حال حاضر پروژه های انرژی بادی و خورشیدی در مقیاس سودمند را توسعه و مالک آن است تگزاس، نبراسکا، ایلینوی، ایندیانا، پنسیلوانیا و ویرجینیا. دفتر مرکزی شرکت Tri Global Energy در دالاس با دفاتر توسعه منطقه ای در لوبوک ، تگزاس؛ ال پاسو و فارستون ، ایلینوی و شهر هارتفورد ، ایندیانا. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.triglobalenergy.com.

SOURCE Tri Global Energy

لینک های مربوطه

http://www.Triglobalenergy.com

پاسخی بگذارید