منابع تجدیدپذیر نیکلاس ویتکومب را به عنوان مدیر عامل استخدام می کند

منابع تجدیدپذیر نیکلاس ویتکومب را به عنوان مدیر عامل استخدام می کند

گرینویچ ، اتصال، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – منبع تجدید پذیر ، LLC (“منبع”) خوشحال است که اعلام کند ، نیکلاس ویتکومب به عنوان مدیرعامل به تیم پیوسته است. نیک در نقش جدید خود به توسعه ، خرید ، واگذاری و تأمین مالی پروژه برای مشاغل خورشیدی در حال رشد در جامعه کمک خواهد کرد.

نیک نزدیک به 30 سال تجربه تأمین منابع و ساخت و ساز معاملات مالی شرکت ها و پروژه ها در بخش انرژی دارد. قبل از پیوستن به منبع تجدیدپذیر ، نیک تأمین مالی بیش از 50 معامله در مجموع بیش از 900 میلیون دلار در یک مجموعه متنوعی از سرمایه گذاری در مسکن ، C&I و سرمایه گذاری انرژی خورشیدی ، بادی ، انرژی و سرمایه گذاری شرکت ها در بانک سبز نیویورک ، یک صندوق سرمایه گذاری با حمایت دولت. در ایالت نیویورک ، نیک پیشگام تمرکز بر روی انرژی خورشیدی در جامعه شد و در نتیجه بیش از 300 مگاوات پروژه های خورشیدی را تأمین مالی کرد.

قبل از بانک سبز نیویورک ، نیک یک افسر فدرال مسئول تضمین وام وزارت انرژی ایالات متحده برای غنی سازی و تولید هسته ای ، تولید باد و خورشید و پروژه های تولید خودرو بود. نیک همچنین در نقش های مختلفی در Jefferies ، CIT ، Fleet و NatWest کار کرده است ، از جمله مشتقات انرژی و سندیکاهای وام ، مبانی و تغییر ساختار. نیک از دانشگاه BS کسب کرد دانشگاه کرنل و MBA از دانشگاه وندربیلت.

“اضافه شدن نیک به تیم منبع توانایی ما را در اجرای برنامه رشد تقویت می کند و سازمان ما را به عنوان رهبر در صنعت تولید توزیع شده در جامعه در نیویورک، “گفت تاد تابوت، شریک مدیر منبع تجدیدپذیر LLC.

درباره منبع تجدیدپذیر:

Source Renewables یک شرکت انرژی تجدیدپذیر بصورت عمودی یکپارچه است که بر توسعه و تأمین مالی پروژه های توزیع شده خورشیدی و ذخیره انرژی در سراسر نیویورک تمرکز دارد. شرکت تابعه منبع تجدید پذیر ، شرکت منبع نیرو یک شرکت خدمات انرژی تنظیم شده و منبع تأمین منابع انرژی توزیع شده است. منبع منبع خرده فروشی انرژی را با مدیریت مشتری برای پروژه های تولید توزیع شده در جامعه جفت می کند. رویکرد نوآورانه منبع پس انداز برای مشتریان خرده فروشی فراهم می کند و بازده شرکای توسعه خود را افزایش می دهد. راه حل های منحصر به فرد و خلاقانه منبع کمک خواهد کرد نیویورک اهداف انرژی تجدیدپذیر خود را تأمین کند تا اثرات محلی تغییرات آب و هوایی را کاهش دهد.

تماس با رسانه:
روز اندرو
تلفن: 917-426-0805
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

nicholas-whitcombe.jpg
نیکلاس ویتکومب

لینک های مربوطه

منبع تجدید پذیر

منبع برق شرکت

SOURCE Source Renewables، LLC

مطلب مرتبط  تغییر مخلوط انرژی اولیه در هند و سهم گاز طبیعی

پاسخی بگذارید