منابع ذغال سنگ CONSOL تعلیق توزیع موقت را اعلام کرد

منابع ذغال سنگ CONSOL تعلیق توزیع موقت را اعلام کرد

CANONSBURG ، PA، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره CONSOL منابع ذغال سنگ GP LLC ، شریک عمومی شرکت زغال سنگ CONSOL LP (NYSE: CCR) ، امروز تعلیق موقت توزیع سه ماهه نقدی را به کلیه واحدهای غیرمجاز به دلیل عدم قطعیت در کالاها اعلام کرد. بازارهای رانده شده توسط کاهش تقاضای مرتبط با همه گیر COVID-19.

وی گفت: “ما در زمان های بسیار نامشخصی زندگی می کنیم و عمق و وسعت تقاضای کاهش در این لحظه بسیار غیرقابل پیش بینی است.” جیمی بروک، رئیس دفتر اجرایی منابع زغال سنگ CONSOL GP ، LLC. “بر این اساس ، ما احساس می کنیم که صرفه جویی در پول نقد ، تقویت نقدینگی و کاهش بدهی های بدهی خود محتاطانه است. تیم مدیریت طی چند ماه گذشته اقدامات مختلفی را در سطح عملیاتی و شرکتی انجام داده است که ما به دنبال مدیریت ترازنامه و نقدینگی خود هستیم. در طی سه ماه آینده دید بهتری از تقاضای مشتری بدست آورید ، هیئت مدیره سطح مناسبی برای توزیع وجه نقدی تعیین می کند. ”

این بیانیه مطبوعاتی در نظر گرفته شده است تا اعلان هایی را كه در بخش تنظیم مقررات خزانه داری 1.1446-4 (ب) پیش بینی شده است ، یك اعلامیه واجد شرایط برای نامزدها باشد. کارگزاران و نامزدهای انتخاب شده باید صددرصد (100.0٪) از توزیع های زغال سنگ CONSOL منابع زغال سنگ را به سرمایه گذاران غیر ایالات متحده اختصاص دهند و این امر به درآمد مربوط می شود که به طور مؤثر با تجارت یا تجارت ایالات متحده در ارتباط است. بر این اساس ، توزیع های LP منابع زغال سنگ CONSOL به سرمایه گذاران غیر آمریکایی مشمول مالیات بر درآمد فدرال هستند که در بالاترین نرخ مالیاتی مؤثر اعمال می شود. با نامزدها ، و نه منابع زغال سنگ CONSOL LP ، به عنوان مأمورین بازدارنده مسئول بازپرداخت از توزیع های دریافت شده توسط آنها به نمایندگی از سرمایه گذاران خارجی رفتار می شود.

مطلب مرتبط  شرکت نیکل کانادا معاملات املاک را با شرکت اکتشاف مواد معدنی شریف بسته می کند.

درباره منابع زغال سنگ CONSOL LP

منابع ذغال سنگ CONSOL (NYSE: CCR) یک همکاری عالی است که در سال 2015 برای مدیریت و توسعه بیشتر کلیه فعالیت های زغال سنگ فعال شرکت CONSOL Energy (NYSE: CEIX) تشکیل شده است. پنسیلوانیا. دارایی CCR شامل 25٪ علاقه جدا نشده و کنترل عملیاتی بر روی مجتمع معدن پنسیلوانیا است که از سه معدن زیرزمینی – بیلی ، انلو فورک و هاروی و زیرساختهای مرتبط تشکیل شده است. CCR به دلیل منافع مالکیت خود ، ظرفیت تولید سالانه مؤثر 7.1 میلیون تن ذغال سنگ متالورژی حرارتی و متقاطع Btu North Appalachian را دارد. اطلاعات بیشتر در وب سایت ما www.ccrlp.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم های ایرانی با لینک مستقیم

اظهارات احتیاطی

برخی اظهارات در این بیانیه مطبوعات ، از جمله با توجه به تعلیق مورد انتظار و بازگرداندن احتمالی پس از آن در توزیع سه ماهه نقدی ، میزان توزیع وجه نقدی سه ماهه و وضعیت مالی و نقدینگی ما ، “اظهارات رو به جلو” است (همانطور که در بخش 21E تعریف شده است. قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده). به استثنای موارد تاریخی ، موضوعاتی که در این بیانیه مطبوعاتی مورد بحث قرار گرفته عبارتند از بیانیه های آینده نگر که شامل خطرات ، فرضیات و عدم قطعیت هایی می شود که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر معنادار با نتایج پیش بینی شده متفاوت باشند. بر این اساس ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. وقتی از کلمات “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “ادامه” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” “استفاده کنیم باید “” اراده “، یا منفی آنها یا اصطلاحات مشابه دیگر ، جملاتی را که شامل این کلمات است ، معمولاً جملات آینده نگر هستند. وقتی استراتژی را توصیف می کنیم که شامل ریسک ها یا عدم قطعیت ها است ، ما اظهارات آینده نگر می کنیم. ما این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی خود در مورد رویدادهای آینده قرار داده ایم. در حالی که مدیریت ما این انتظارات و فرضیات را منطقی می داند ، اما ذاتاً در معرض ریسکهای مهم اقتصادی ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر ریسکها ، احتمالات و ابهامات قرار گرفته اند که اکثر آنها دشوار برای پیش بینی هستند و بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند. خطرات خاص ، احتمالات و عدم قطعیت ها در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار می گیرد. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کند و CCR از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهار نظر آینده ، خواه در پاسخ به اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، صرف نظر می کند. طبق قانون قابل اجرا

مطلب مرتبط  PBF Logistics برای انتشار نتایج درآمدهای سه ماهه دوم 2020

مخاطب:

سرمایه گذار:
میتت تاکار، (724) 416-8335
[email protected]

رسانه ها:
زاک اسمیت، (724) 416-8291
[email protected]

SOURCE CONSOL منابع زغال سنگ LP

لینک های مربوطه

http://www.ccrlp.com

پاسخی بگذارید