منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

هنگ کنگ، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – چین منابع طبیعی ، INC (NASDAQ: CHNR) (“شرکت”) ، یک شرکت مستقر در جمهوری خلق چین (“PRC”) ، امروز اعلام کرد که در 2 سپتامبر 2020، از بخش صلاحیت های فهرست بندی مقررات Nasdaq (“Nasdaq”) اخطار کتبی دریافت کرد که شرکت مجدداً با حداقل ارزش بازار اوراق بهادار ذکر شده (“MVLS”) مطابق با قانون ذکر شده در Nasdaq 5550 (b) (2) مطابقت دارد. .

این شرکت قبلا نامه ای از نزدک در تاریخ دریافت کرده بود 24 مارس 2020 به شرکت اطلاع دهید که مطابق با قانون فهرست Nasdaq 5550 (b) (2) نیست ، که به اوراق بهادار ذکر شده برای حفظ حداقل MVLS نیاز دارد 35 میلیون دلار.

آقای گفت: “ما خوشحالیم که می بینیم ارزش بازار سهام شرکت بار دیگر از الزامات ادامه لیست در Nasdaq فراتر رفته است. بازیابی مجدد انطباق امکان دسترسی مستمر شرکت به بازارهای سرمایه و نقدینگی سهامداران ما را فراهم می کند.” Wong Wah On Edward، رئیس شرکت

مطلب مرتبط  ترویج پایداری در صنعت پلاستیک و مواد شیمیایی با یک مرکز داده سازگار با محیط زیست

درباره منابع طبیعی چین ، وارز:

منابع طبیعی چین ، شرکت ، a جزایر ویرجین انگلیس این شرکت ، از طریق شرکت تابعه خود در PRC ، در حال حاضر در (الف) کسب و بهره برداری از حقوق معدن در مغولستان داخلی ، از جمله اکتشاف مقدماتی سرب ، نقره و سایر فلزات غیر آهنی مشغول به کار است. و (ب) تجارت مس در PRC.

اظهارات آینده نگر:

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده است. این اظهارات شامل ، بدون محدودیت ، اظهاراتی در مورد قصد ، اعتقاد و انتظارات فعلی شرکت ، مدیران یا افسران آن در رابطه با تطابق مداوم شرکت با قوانین لیست Nasdaq است. گزاره های آینده نگر تضمینی برای عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت هستند و نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج موجود در آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف متفاوت باشد. از جمله خطرات و عدم اطمینان هایی که می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت با اظهارات آینده نگرانه آن متفاوت باشد: عدم قطعیت مرتبط با نوسان قیمت فلزات ؛ عدم اطمینان مربوط به توانایی شرکت در تأمین بودجه عملیات ؛ عدم قطعیت مربوط به افزایش احتمالی آینده هزینه های عملیاتی ، از جمله هزینه های کار و مواد. عدم اطمینان در مورد تأثیر همه گیر COVID-19 ؛ عدم اطمینان در مورد اوضاع سیاسی بین جمهوری خلق چین و ایالات متحده، و تأثیرات منفی بالقوه بر شرکت های دارای فعالیت در PRC که در مبادلات در فهرست شده است ایالات متحده؛ و سایر خطرات که هر از گاهی در پرونده های شرکت در SEC شرح داده می شود ، از جمله بدون محدودیت اطلاعات مندرج در گزارش های سالانه ما در فرم 20-F تحت عنوان “عوامل خطر”. هنگامی که ، در هر بیانیه آینده نگر ، شرکت یا مدیریت آن ، انتظار یا اعتقاد به نتایج آینده را ابراز می کند ، آن انتظار یا اعتقاد با حسن نیت ابراز می شود و اعتقاد بر این است که مبنایی منطقی دارد ، اما اطمینان نمی تواند وجود داشته باشد که انتظار یا اعتقاد اعلام شده نتیجه یا تحقق یابد یا محقق شود. به استثنای قانون مورد نیاز ، شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال بروزرسانی اظهارات آینده نگر ندارد.

مطلب مرتبط  آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

منبع چین منابع طبیعی INC

لینک های مربوطه

www.chnr.net

پاسخی بگذارید