منابع قاره ای قیمت 1.5 میلیون دلار پیشنهادی بزرگ یادداشت های ارشد جدید را که باید در سال 2031 ارائه شود اعلام کرد

منابع قاره ای قیمت 1.5 میلیون دلار پیشنهادی بزرگ یادداشت های ارشد جدید را که باید در سال 2031 ارائه شود اعلام کرد

شهر اوکلاهما، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Continental Resources، Inc. (NYSE: CLR) (“قاره ای” یا “شرکت”) امروز قیمت گذاری در محل قرارگیری خصوصی اسناد جدید 5.75٪ ارشد ناامن خود را با توجه به سال 2031 اعلام کرد که به 1.5 میلیارد دلار در مبلغ اصلی جمع شده از اصل پیشنهاد شده 1.0 میلیارد دلار ارائه. اسکناس ها در همان حد فروخته شد. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 25 نوامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف شرکت قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای تأمین پیشنهادات مناقصه همزمان برای بخشی از 5.0٪ اسکناس ارشد شرکت به علت 2022 و 4.5٪ اسکناس ارشد شرکت به علت 2023 (“پیشنهادات مناقصه”) ، برای پرداخت هزینه ها و هزینه های انجام شده استفاده کند. در ارتباط با آن ، و مازاد ، در صورت وجود ، برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله بازپرداخت های دیگر یا بازپرداخت بدهی شرکت.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/95419/continental_resources_logo.jpg

اوراق بهادار ارائه شده تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) ، یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی به ثبت نرسیده است و مگر اینکه به این ترتیب ثبت شده باشد ، ممکن است اوراق بهادار عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده مگر به استثنای معافیت یا معامله ای که مشمول شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی نباشد. انتظار می رود یادداشت های ارشد و بدون ضمانت طبق قانون 144A و افراد غیر آمریکایی تحت مقررات S واجد شرایط تجارت توسط خریداران م institutionalسسه واجد شرایط باشند.

این بیانیه مطبوعاتی مطابق با قانون 135 ج تحت قانون اوراق بهادار صادر شده است و نه پیشنهادی برای فروش است و نه پیشنهادی برای خرید اسکناس یا اوراق بهادار دیگر و به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی نیست. خرید ، یا فروش یادداشت ها یا سایر اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد.

مطلب مرتبط  IKO اروپا در مذاکرات اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشای ضد آب AXTER

درباره منابع قاره

منابع قاره ای (NYSE: CLR) 10 تولید کننده مستقل برتر نفت در 48 آمریکای پایین و رهبر در احیا energy انرژی آمریکا است. بر اساس شهر اوکلاهما، قاره بزرگترین دارنده اجاره و بزرگترین تولید کننده در میدان نفتی برتر کشور ، بازی Bakken است داکوتای شمالی و مونتانا. این شرکت همچنین دارای موقعیت های قابل توجهی در اوکلاهما، از جمله اکتشافات SCOOP Woodford و SCOOP Springer و نمایشنامه های STACK. با تمرکز بر اکتشاف و تولید نفت ، قاره اروپا قفل فناوری و منابع حیاتی برای استقلال انرژی آمریکا و رهبری کشورمان را در بازار جدید جهانی نفت باز کرده است. در سال 2020 ، این شرکت 53 سال فعالیت خود را جشن خواهد گرفت.

بیانیه احتیاط به منظور مقررات “بندر امن” قانون اصلاح دعوی دعوی اوراق بهادار خصوصی سال 1995

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. تمام بیانیه های موجود در این بیانیه مطبوعاتی غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، از جمله ، اما محدود به پیش بینی ها یا انتظارات در مورد اتمام یادداشت های پیشنهادی و استفاده از عواید حاصل از آن اظهاراتی آینده نگر است. کلمات “می تواند” ، “ممکن است” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “بودجه” ، “هدف” ، هنگام استفاده در این بیانیه مطبوعاتی برنامه ، “” ادامه “،” پتانسیل “،” راهنما “،” استراتژی “و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه عبارات آینده نگر چنین کلمات شناسایی را ندارند.

مطلب مرتبط  مواد معدنی روبیکون اصلاح مقالات جدید و یادآوری سهامداران از قالب مجازی فقط برای جلسه عمومی سالانه و ویژه سهامداران

اظهارات آینده نگر براساس انتظارات و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده و اطلاعات موجود در مورد نتیجه و زمان وقایع آینده است. اگرچه شرکت معتقد است این پیش فرض ها و انتظارات منطقی است ، اما ذاتاً در معرض خطرات و عدم قطعیت های تجاری ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر موارد است که پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. نمی توان اطمینان داد که چنین انتظاراتی صحیح است یا بدست می آید یا فرضیات دقیق است. خطرات و عدم قطعیت ها شامل نوسانات قیمت کالاها است اما محدود به آنها نیست. غلظت جغرافیایی عملیات ما ؛ بازار مالی و نوسانات اقتصادی ؛ اثرات هر بحران بهداشت ملی یا بین المللی ؛ عدم توانایی دسترسی به سرمایه مورد نیاز ؛ خطرات و تعهدات بالقوه ذاتی حفاری و تولید نفت خام و گاز طبیعی و وجود بیمه برای جبران خسارات ناشی از آن ؛ مشکلات در تخمین ذخایر اثبات شده و سایر اقدامات مبتنی بر ذخایر. کاهش در ارزش خواص نفت خام و گاز طبیعی ما که منجر به اتهامات کاهش ارزش می شود. توانایی ما برای جایگزینی ذخایر اثبات شده و تولید پایدار. توانایی ما در پرداخت سود سهام آینده یا خرید کامل سهام در دسترس بودن یا هزینه تجهیزات و خدمات میدان نفتی ؛ قبل از ایجاد تولید ، شرایط اجاره منقضی شده در سطح زیر کشت توسعه نیافته است. توانایی ما برای پیش بینی تولید آینده ، دستیابی به نتایج هدفمند در عملیات حفاری و چاه و پیش بینی میزان و زمان هزینه های توسعه. در دسترس بودن و هزینه حمل و نقل ، پردازش و امکانات تصفیه تغییرات قانونی و نظارتی بر صنعت و تجارت ما تأثیر منفی می گذارد ، از جمله اقدامات مربوط به شکست هیدرولیک و انتشار گازهای گلخانه ای. افزایش رقابت در بازار و صنعت ، از جمله سوختهای جایگزین و سایر منابع انرژی. و سایر خطرات توصیف شده در بخش I ، مورد 1A. عوامل خطر و سایر موارد در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K برای سال 31 دسامبر 2019، فرم 10-Q ما برای چهارم به پایان رسید 31 مارس 2020، 30 ژوئن 2020 و 30 سپتامبر 2020، اظهارات ثبت نام و سایر گزارشات که هر از گاهی در SEC ثبت می شود ، و سایر اطلاعیه هایی که شرکت هر از چند گاهی انجام می دهد.

مطلب مرتبط  کنفرانس مجازی برای شرکتهای فلزات و معادن و سرمایه گذاران پخش زنده از 6 و 7 ماه مه

به خوانندگان هشدار داده می شود كه به اظهارات آینده نگر كه فقط از تاریخ ارائه چنین گزارشی صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. در صورت بروز یك یا چند ریسك یا عدم قطعیت توصیف شده در این بیانیه مطبوعاتی ، یا نادرست بودن فرضیات اساسی ، نتایج و برنامه های واقعی شركت می تواند از آنچه در هر بیانیه آینده نگر بیان شده است ، متفاوت باشد. تمام بیانیه های آینده نگر صریحاً توسط این بیانیه احتیاطی واجد شرایط هستند. به استثنای موارد دیگری که طبق قانون قابل اجرا باشد ، شرکت تعهدی در قبال اصلاح یا به روزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه ندارد چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا شرایط پس از تاریخ این گزارش یا غیر آن.

تماس با سرمایه گذار:

تماس با رسانه:

روری سابینو

کریستین توماس

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

معاون ارشد رئیس جمهور ، روابط عمومی

9620 405-234

945- 404-234

[email protected]

[email protected]


لوسی گوتنبرگر

تحلیلگر روابط سرمایه گذار

405-774-5878

[email protected]

منابع منابع قاره

لینک های مربوطه

http://www.clr.com

پاسخی بگذارید