منابع مگریس برای دستیابی به دارایی های تالک آمریکای شمالی

منابع مگریس برای دستیابی به دارایی های تالک آمریکای شمالی

تورنتو، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Magris Resources Canada Inc. (“مگریس”) با خوشحالی اعلام می کند که برای به دست آوردن قابل ملاحظه تمام دارایی های Imerys Talc America Inc ، Imerys Talc Vermont Inc و Imerys Talc به توافق نامه قطعی اسب سواری رسیده است. Canada Inc. (در مجموع “تجارت تالک آمریکای شمالی”) برای 223 میلیون دلار آمریکا. مشاغل تالک آمریکای شمالی تحت رویه هایی شروع می شود که توسط فروشندگان تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده و قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها آغاز شده است. این توافقنامه پس از انعقاد مربوطه کاملاً م effectiveثر و از نظر قانونی لازم الاجرا خواهد شد ایالات متحده و دادگاه های کانادا دستور تأیید آن را صادر می کنند.

مطلب مرتبط  گزارش صنعت صنعت قالب گیری تزریقی جهانی و چین ، 2020-2026

تجارت تالک آمریکای شمالی است آمریکای شمالی تولید کننده برتر تالک ، که یک ماده مهم برای افزایش عملکرد است که در انواع کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت های آن شامل سه معدن با عمر طولانی و شش مرکز پردازش واقع در ایالات متحده و کانادا.

“ما از به دست آوردن تجارت تالک آمریکای شمالی که تحت حمایت دارایی های با کیفیت بالا و با عمر طولانی است که انواع محصولات تالک را برای مشتریان تراشه های آبی در بازارهای مختلف مختلف صنعتی تولید می کند ، هیجان زده هستیم. ما از کیفیت بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. و فرهنگ ایمنی عملیات و نیروی کار ، و مشتاقانه منتظر مشارکت با تیم مدیریتی موجود برای ادامه رشد این تجارت هستیم. “” آرون رجنت ، رئیس و مدیر عامل شرکت Magris گفت.

مطلب مرتبط  هشدار معادلات: ROSEN ، یک شرکت معتبر و برتر رتبه بندی ، تشکیل پرونده دعوی اقدام به کلاس اوراق بهادار علیه شرکت شارژ چشمک زن را اعلام می کند. سرمایه گذاران را با ضرر بیش از 100 هزار دلار تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

“ما مشتاقانه منتظر استقبال از تجارت تالک آمریکای شمالی به خانواده مگریس هستیم. ترکیبی از تجارت تالک آمریکای شمالی و تجارت موجود نیوبیوم ما در کانادا این یک فرصت منحصر به فرد برای تحقق هم افزایی های معنادار و ایجاد یک بستر معدنی صنعتی است که مگریس می تواند به سرمایه گذاری و مقیاس خود ادامه دهد. متیو فنتون، رئیس و مدیر مالی Magris.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. شرکت های آتش نشانی Prairie را حفظ می کند

انتظار می رود معامله تا اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 بسته شود ، منوط به دریافت تأییدیه های نظارتی و سایر شرایط بسته شدن عادی است.

درباره مگریس

مگریس در سال 2012 توسط آرون رجنت برای به دست آوردن ، توسعه و بهره برداری از مواد معدنی صنعتی و دارایی های استخراج به صورت جهانی تأسیس شد. مگریس صاحب و اداره Niobec ، a کبکتولید کننده پایه نیوبیوم ، که یک عنصر حیاتی است که در تولید فولادهای با مقاومت بالا و کم آلیاژ استفاده می شود.

منبع Magris Resources Inc

لینک های مربوطه

http://magrisresources.com/

پاسخی بگذارید