منابع Antero برای 5.375٪ یادداشتهای ارشد خود به علت 2021 اعلامیه بازخرید می کند

منابع Antero برای 5.375٪ یادداشتهای ارشد خود به علت 2021 اعلامیه بازخرید می کند

دنور، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت منابع آنترو (NYSE: AR) (“Antero Resources” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که اطلاعیه ای را به دارندگان یادداشتهای ارشد 5.375٪ مربوط به سال 2021 (“یادداشت های 2021”) صادر کرده است که شرکت قصد دارد همه آنها را بازخرید کند یادداشت های 2021 برجسته در 30 نوامبر 2020 در حد برابر ، به علاوه سود تعهدی و پرداخت نشده به تاریخ بازخرید (“بازخرید یادداشت”). این شرکت انتظار دارد از ترکیبی از درآمد حاصل از برنامه فروش دارایی ، جریان وجوه نقدی ناشی از عملیات و وامهای موجود تحت تسهیلات اعتباری گردان خود برای تأمین اعتبار بازخرید استفاده کند.

مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تسریع در همگرایی با کشورهای اتحادیه اروپا -15 از اولویت های اساسی در منطقه CESEE است"

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و پیشنهادی برای خرید یادداشت های 2021 یا هرگونه ضمانت دیگر نیست. اطلاعات اضافی در مورد شرایط بازخرید به طور کامل در اطلاعیه بازخرید توزیع شده به دارندگان یادداشت های 2021 شرح داده شده است. دارندگان سودمند 2021 یادداشت با هر گونه سوال در مورد بازخرید باید با شرکت کارگزاری یا موسسه مالی مربوطه خود تماس بگیرند.

منابع Antero یک شرکت گاز طبیعی و مایعات گاز طبیعی مستقل است که در زمینه دستیابی ، توسعه و تولید خواص غیر متعارف واقع در حوضه آپالاچی در ویرجینیای غربی و اوهایو. در ارتباط با شرکت وابسته آن ، Antero Midstream (NYSE: AM) ، Antero یکی از مجتمع ترین تولیدکنندگان گاز طبیعی در ایالات متحده است. وب سایت شرکت در www.anteroresources.com.

مطلب مرتبط  شهردار آر. رکس پاریس از هیدروژن به عنوان سوخت پاک سبز بعدی استفاده می کند

این نسخه شامل “گزاره های آینده نگر” است. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی است که بسیاری از آنها تحت کنترل منابع Antero نیستند. تمام اظهارات ، به استثنای اظهارات واقعیت تاریخی ، در این نسخه در رابطه با رستگاری تبصره ارائه شده اظهاراتی آینده نگرانه به مفهوم بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 است. همه آینده نگر عبارات فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه منابع Antero معتقدند که برنامه ها ، اهداف و انتظارات منعکس شده یا ارائه شده توسط بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما اطمینان حاصل نمی شود که این برنامه ها ، اهداف یا انتظارات محقق خواهد شد. بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی می توانند از نظر بیان شده ، ضمنی یا پیش بینی در چنین عباراتی متفاوت باشند. منابع آنترو به استثنای قانون ، صریحاً از هرگونه تعهد نسبت به هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه بازنگری می کند و قصد ندارد آن را اصلاح کند.

مطلب مرتبط  شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه دوم سود را اعلام کرد

SOURCE Antero Resources Corporation

لینک های مربوطه

http://www.anteroresources.com

پاسخی بگذارید