منابع Awalé امضای تمرین برای یادداشت تفاهم سهام درباره Odienné و Bondoukou

منابع Awalé امضای تمرین برای یادداشت تفاهم سهام درباره Odienné و Bondoukou

ونکوور ، قبل از میلاد، 12 آوریل 2021 / PRNewswire / – Awalé Resources Ltd. (TSXV: ARIC) (“شرکت” یا “Awalé”) خوشحال است که اعلام می کند که با Geodrill Limited (TSX: GEO) به یک تفاهم نامه الزام آور (“تفاهم نامه”) رسیده است. (“Geodrill”) برای یک 1 میلیون دلار آمریکا حفاری برای برنامه سهام عدالت در پروژه های طلای Awalé’s Odienné و Bondoukou در ساحل عاج.

این تفاهم نامه حداقل 10 هزار متر حفاری را برای ارزش پوشش می دهد 1 میلیون دلار آمریکا، از آوریل در دو زمینه تمرکز شرکت آغاز می شود.

  • پروژه اودینه (ساحل ساحل عاج شمال غربی) – حفاری تعریف و کشف منابع بر ساخت سریع در نزدیکی اونس های سطح طلای هم در منطقه کشف اصلی امپراتوری اصلی متمرکز شده است. گسترش مواد معدنی بیش از 900 متر ردپای ژئوشیمیایی در امپراطوری اصلی کشف طلای درجه یک اولویت است و چشم انداز شارژر فقط در شمال امپایر اصلی نیز آزمایش خواهد شد. شارژر جذاب است 700 متر ناهنجاری ژئوشیمیایی مرتبه بالا که با وجود دالان امپراتوری نهفته است.

به اطلاعیه های اخیر و آخرین ارائه مراجعه کنید:
https://www.awaleresources.com/_resources/presentations/corporate-presentation.pdf

  • پروژه Bondoukou (ساحل ساحل عاج شمال شرقی) – حفاری اکتشافی بیش از 5 تا بالقوه 8 هدف آماده شده برای تمرین جدید که در امتداد 60 کیلومتری محل ساختاری غیر عادی مداوم طلا میزبانی شده اند. این اهداف حفاری مرتبه بالا طی دو سال گذشته از اکتشاف سیستماتیک تولید شده اند. هر یک از اهداف جدید دارای تنظیمات مختلف زمین شناسی و ساختاری بوده و در هر سه مدت زمان واگذار شده واقع شده اند. چشم انداز شامل ساماندا وست، Awari Shear و روند طلای Kodio. به آخرین پیوند ارائه در بالا مراجعه کنید.
مطلب مرتبط  راه حلهای Univar و مواد پوشش دهنده Dow توافق نامه توزیع جدید در انگلستان ، ایرلند و ترکیه را اعلام کردند

Geodrill ، تاسیس شده در سال 1998 ، یک شرکت پیشرو در حفاری اکتشاف با فعالیت است غنا، بورکینافاسو، ساحل عاج ، مالی، و زامبیا و در هفته های آینده بسیج می شود.

مدیر عامل گلن پارسونز امروز اظهار نظر کرد:

“ما بسیار خرسندیم که این توافق نامه را با Geodrill اعلام کنیم زیرا این برنامه مهم حفاری ، توانایی Awalé را برای ادامه رشد و کشف اونس های طلای نزدیک سطح در و اطراف منطقه اصلی امپایر تضمین می کند.

علاوه بر این ، ما اطمینان داریم که در بوندوکو اکنون آماده کشف چندین طلا هستیم. بوندوکو این توانایی را دارد که به یک اردوگاه طلای جدید در ساحل عاج تبدیل شود ، و این نشان می دهد که کار سیستماتیک قابل توجهی که تیم Awalé طی دو سال و نیم گذشته انجام داده است. روند معدنی قابل توجه> 60 کیلومتر همچنان چندین هدف ناهنجار طلا را ارائه می دهد ، جایی که ما آماده آزمایش پیشرفته ترین اهداف هستیم.

مطلب مرتبط  تجدیدپذیرهای TransAlta با BHP Nickel West تمدید قرارداد 15 ساله در استرالیای غربی را اجرا می کنند

قابلیت های حفاری و در دسترس بودن Geodrill در ماه آوریل به شرکت امکان می دهد تا به پیشبرد نمونه کارهای خود ادامه دهد. ما اعتقاد داریم که Awalé در شرف تغییر حرکت است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با Geodrill در باز کردن این پتانسیل هستیم.

ماهیت این تفاهم نامه نشان دهنده اعتماد به نفس Geodrill در پروژه ها ، مدیریت Awalé و استراتژی آن است در حالی که به شرکت اجازه می دهد منابع نقدی را برای اکتشاف بیشتر حفظ کند.

دیو هارپرمدیر ارشد اجرایی اظهار داشت:

“ما قبلاً برنامه حفاری دوشیزه را برای Awalé انجام می دادیم و اکنون از حفاری این اهداف در Odienné و Bondoukou بسیار هیجان زده هستیم. پس از حضور در زمین ، مقیاس بالقوه این پروژه ها و روند طولانی مدت بسیار ناهنجار آنها را تشخیص می دهیم. همیشه جالب است. در حفاری اهداف کاملاً مشخصی که بطور سیستماتیک تا حدی اعتماد به نفس برای حفاری مورد بررسی قرار گرفته اند. اکنون نتایج را مشاهده خواهیم کرد و با این تفاهم نامه در آن صعود هیجان انگیز سهیم هستیم و منتظر نتیجه ای همسو با پتانسیل صعودی قابل توجه هستیم در مورد دارایی های طلای Awalé در ساحل عاج. ”

مطلب مرتبط  تریلیوم طلا خرید نیومن تاد را می بندد

جزئیات تفاهم نامه:

براساس تفاهم نامه ، Awalé این حق را دارد که Geodrill را برای خدمات خود به صورت نقدی یا ترکیبی از پول نقد و یا صدور سهام مشترک Avalé (“سهام پرداخت”) به Geodrill بر اساس قیمت در نظر گرفته شده برای هر سهم پرداخت برابر ، پرداخت کند. به بیشتر از:

  • VWAP 15 روزه برای سهام پرداخت بلافاصله قبل از صدور سهام پرداخت کمتر از 10٪ تخفیف ؛
    یا
  • “قیمت بازار تخفیف” همانطور که در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX (“TSXV”) تعریف شده است.

پیش بینی می شود که یک تفاهم نامه استاندارد با قرارداد حفاری استاندارد بین Awalé و Geodrill جایگزین و جایگزین شود و برنامه های حفاری را برای پروژه های ساحل عاج و ترکیب شرایط مندرج در تفاهم نامه “تماس با حفاری” جایگزین و جایگزین کند. تماس با حفاری برای مدت شش ماه خواهد بود.

صدور سهام پرداخت به Geodrill منوط به پذیرش TSXV است.

به جای هیئت مدیره
AWALÉ RESOURCES LTD.

“گلن پارسونز”
گلن پارسونز، مدیر

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

منابع Awale منابع

لینک های مربوطه

http://www.awaleresources.com/

پاسخی بگذارید