منابع GoGold برای پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

منابع GoGold برای پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

HALIFAX ، نوا اسکوشیا، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت منابع GoGold (TSX: GGD) (OTCQX: GLGDF) ، مستقر در حلیفاکس، بر روی بهره برداری ، توسعه ، اکتشاف و دستیابی به پروژه های نقره و طلا با کیفیت بالا در مکزیکامروز اعلام کرد برد لنگیلمدیر عامل شرکت ، در VirtualInvestorConferences.com به صورت زنده حضور خواهد داشت 21 مه.

تاریخ: پنجشنبه 21 اردیبهشت
زمان: 2:00 PM ET
LINK: https://www.tinyurl.com/May21VICPR

این یک رویداد آنلاین و تعاملی زنده است که از سرمایه گذاران دعوت می شود در زمان واقعی سؤالات شرکت را بپرسند. اگر شرکت کنندگان قادر به پیوستن به این رویداد به صورت زنده در روز همایش نباشند ، پخش اینترنتی بایگانی شده نیز پس از این رویداد در دسترس قرار می گیرد.

مطلب مرتبط  NextEra Energy و NextEra Energy Partners برای شرکت در کنفرانس مالی EEI و ملاقات با سرمایه گذاران در طول ماه نوامبر

توصیه می شود سرمایه گذاران برای تسریع در مشارکت و دریافت به روزرسانی های رویداد ، چک سامانه آنلاین را از پیش ثبت نام کرده و اجرا کنند.

درباره این رویداد در www.virtualinvestorconferences.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات برجسته اخیر شرکت

  • تقاطعات GoGold 3.2 متر از 1،094 گرم در روز معادل نقره
  • گزارش های GoGold 1.9 میلیون دلار جریان نقدی رایگان ایالات متحده برای پایان سه ماهه 31 مارس 2020
  • تقاطعات GoGold 11.2 متر از 625 گرم / تن نقره معادل و 3.0 متر از 1،271 گرم در روز معادل نقره
  • GoGold گزارش 600.697 رکورد برابر معادل اونس نقره ای تولید سه ماهه در پارال
مطلب مرتبط  شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. برنامه عدالت At-The-Market را دوباره برقرار کرد

درباره منابع GoGold

منابع GoGold (TSX: GGD) تولید کننده نقره و طلای مستقر در کانادا است که در زمینه بهره برداری ، توسعه ، اکتشاف و دستیابی به پروژه های با کیفیت بالا در مکزیک متمرکز است. این شرکت پروژه Parral Tailings را در ایالت Chihuahua و پروژه اکتشاف لس ریکو را در ایالت جالیسکو. دفتر مرکزی در Halifax ، NS، GoGold در حال ساخت یک نمونه کار از پروژه های کم هزینه و با حاشیه بالا است. برای اطلاعات بیشتر به gogoldresource.com مراجعه کنید.

درباره کنفرانس های سرمایه گذار مجازی®
کنفرانس های سرمایه گذار مجازی (VIC) پیشرو مجموعه کنفرانس سرمایه گذاران اختصاصی است که یک انجمن تعاملی را برای شرکت های دارای تجارت عمومی فراهم می کند تا مستقیماً با سرمایه گذاران ملاقات و ارائه دهند.

مطلب مرتبط  Corp. Marathon Petroleum Corp. اعلام کرد نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

کنفرانس های سرمایه گذار مجازی ، یک راه حل در زمان واقعی برای مشارکت سرمایه گذار ، بخشی از مجموعه خدمات روابط سرمایه گذار OTC Market Group است که به طور خاص برای دسترسی کارآمدتر سرمایه گذار طراحی شده است. کنفرانس های سرمایه گذار مجازی با تکیه بر نگاه و احساس کنفرانس های سرمایه گذار در محل ، قابلیت های کنفرانس پیشرو و ارتباطات سرمایه گذار را با یک شبکه جامع مخاطبان سرمایه گذار جهانی ترکیب می کند.

SOURCE VirtualInvestorConferences.com

پاسخی بگذارید