منبع بار قابل کنترل (“CLR”) رهبر بازار Lancium Files پرونده نقض حق ثبت اختراع علیه Layer1

منبع بار قابل کنترل (“CLR”) رهبر بازار Lancium Files پرونده نقض حق ثبت اختراع علیه Layer1

هوستون، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – Lancium LLC ، رهبر نرم افزار رمپ قدرت مرکز داده ، امروز با تشکیل دادخواستی مبنی بر نقض حق ثبت اختراع علیه Layer1 Technologies، Inc. در منطقه غربی غربی تگزاس.

این دادخواست ادعا می کند که Layer1 با تولید ، استفاده ، پیشنهاد فروش ، فروش و / یا وارد کردن سیستمهای نقض کننده و روشهای تعدیل مصرف برق مورد استفاده در حداقل یا حداقل امکانات Layer1’s Bitcoin ، چندین ادعای ثبت اختراع ایالات متحده با شماره 10،608،433 را نقض می کند. ”

مطلب مرتبط  ایمر ایلینویز از کمیسیون تجارت ایلینوی درخواست می کند تا از مشتریان پایین کشور در برابر افزایش هزینه های غیر ضروری محافظت کند

لانسیوم در سال 2017 تولید نوآوری های مربوط به قدرت را آغاز کرد.

“ما اولین بار تنها CLR هستیم و به تقویت اختصاص می دهیم تگزاس و شبکه کشور ، “گفت: مدیر عامل شرکت Lancium مایکل مک نامارا. “ما توسعه و حفاظت از فناوری انقلابی خود را توسعه داده ایم و همچنان ادامه خواهیم داد. ما همچنین با تهاجمی از این مالکیت معنوی دفاع خواهیم کرد.”

مطلب مرتبط  هورنبک دریایی از راه اندازی رای گیری رای در مورد معامله جامع تجدید ساختار بازپرداخت شده با حمایت اکثریت لازم اعتبار طلبکاران در رای گیری خبر داد

درباره Lancium:

لانسیوم یک شرکت فناوری است که راه حل های نرم افزاری و مالکیت معنوی را ایجاد می کند که انرژی تجدید پذیر بیشتری را در شبکه برق کشور ایجاد می کند. محصولات Lancium شامل Lancium Smart Response ™ برای مدیریت سریع سرور و Lancium Compute ™ ، بستری برای کاربردهای محاسباتی با توان بالا است. راه حل های Lancium به اطمینان از اینكه انرژی تجدید پذیر می تواند آینده ما را تأمین كند ، كمك می كند. لانسیوم دارای چندین اختراع ثبت شده و تعداد زیادی درخواست در انتظار است.

مطلب مرتبط  دولت زامبیا به زیرساخت های نامناسب قدرت CEC حرکت می کند

LANCIUM ، LANCIUM SMART RESPONSE و LANCIUM COMPUTE علائم تجاری Lancium، LLC هستند.

SOURCE Lancium، LLC

پاسخی بگذارید