مهندسان روسی اولین وسیله نقلیه خورشیدی بدون سرنشین را در زمین اثر اختراع کردند

مهندسان روسی اولین وسیله نقلیه خورشیدی بدون سرنشین را در زمین اثر اختراع کردند

تست نمونه اولیه نهایی خودرو با اثر بال در سطح زمین برای تابستان سال 2020 برنامه ریزی شده است. “قایق پرواز” روی رودخانه نوا در سنت پترزبورگ (روسیه) بیش از یک هفته.

وی گفت: “این دستگاه به معنای واقعی کلمه بالای آب شناور است. هنگامی که یک بالشتک آیرودینامیکی زیر بال هواپیما ایجاد می شود ، اثر صفحه نمایش وجود دارد. وسیله نقلیه دارای اثر بال در زمین ما دارای بال های بلند است ، بنابراین در امتداد خود بالشتک هوا حرکت می کند. الكی ماسترو گفت: “دروس فیزیك در مدرسه این آزمایش نشان داده می شود كه یك توپ تنیس در جریان هوا از جاروبرقی آویزان می شود: سقوط نمی كند و پرواز نمی كند. همان اصل در اینجا استفاده می شود.” محقق دانشکده عالی فیزیک و فناوری مواد SPbPU ، رئیس پروژه.

مطلب مرتبط  سوخت های انرژی برنامه خودپرداز خود را تجدید می کند

باتریهای خورشیدی بر روی بدنه و بال های وسایل نقلیه دارای اثر بال در زمین نصب می شوند و در کنار سیستم برنامه ریزی مصرف انرژی کار می کنند (شامل دستگاه های ذخیره سازی ویژه ای است که می توانند انرژی را توزیع کنند) ، این به شما امکان می دهد تا قایق به طور مداوم حرکت کند. در طول منطقه آب

مطلب مرتبط  Flowfinity از صنعت فاضلاب با یکپارچه سازی نقشه برداری داخلی و اتوماسیون فرایند رباتیک حمایت می کند

وی گفت: “ما یک رادار لیزری (برجسته) را برای نصب وسایل نقلیه دارای اثر بال در زمین نصب کردیم تا موانع را بشناسید و از آنها جلوگیری کنید. همچنین رادار رادیویی نیز اضافه شده است تا برد سیستم بینایی را به 30 مایل افزایش دهد. “اضافه کرد الکسی مایسترو.

یک مزیت رقابتی مهم از خودروی دارای اثر افقی در سطح زمین «طوفان -600» سرعت آن است ، در حال حاضر حداکثر سرعت آن 200 کیلومتر در ساعت است. اما محققان قصد دارند حداقل 100 کیلومتر در ساعت دیگر آن را افزایش دهند.

مطلب مرتبط  Southwire اعلام کرد خرید الایت ریخته گری آمریکایی (AEM)

وسیله نقلیه خورشیدی دارای نیروی خورشیدی به دلیل کمبود مخازن سوخت سبک تر شد. مهندسان SPbPU راه حل را پیشنهاد دادند ، بنابراین خلبان با فناوری AI جایگزین شد ، همچنین باعث کاهش وزن سازه شد.

منابع دانشگاه پلی تکنیک پیتر بزرگ ، پترزبورگ

لینک های مربوطه

https://english.spbstu.ru/

پاسخی بگذارید