مواد معدنی روبیکون اصلاح مقالات جدید و یادآوری سهامداران از قالب مجازی فقط برای جلسه عمومی سالانه و ویژه سهامداران

مواد معدنی روبیکون اصلاح مقالات جدید و یادآوری سهامداران از قالب مجازی فقط برای جلسه عمومی سالانه و ویژه سهامداران

TSX: RMX | OTCQX: RBYCF

تورنتو، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت معدنی روبیکون (TSX: RMX) (OTCQX: RBYCF) (“روبیکون” یا “شرکت“) اصلاحات در مورد مقالات جدید را که برای تصویب در جلسه عمومی سالانه عمومی و ویژه سهامداران در آینده ارائه می شود ، اعلام می کند. دوشنبه 22 ژوئن 2020 در 10:00 بعد از ظهر ET (“”ملاقات“) این اصلاحات برای همسوئی با مقالات روبیکون با توصیه های صادر شده توسط ISS و شیشه لوئیس انجام شده است. از سهامداران خواسته شده است که جزئیات اصلاح مطالبی را که می توانید در بازاریابی مجدد آن سندی که بعنوان” ثبت شده است ، بررسی کنند. ” سایر “سند تحت نمایه شرکت در www.sedar.com و تحت عنوان” مقالات جدید پیشنهادی اصلاح شده “در وب سایت شرکت در https://rubiconminerals.com/Investor-News/Events-Annual-Meeting/default.aspx.

علاوه بر این ، این شرکت آرزو می کند به سهامداران خود یادآوری کند که به دلیل نگرانی های بهداشتی و ایمنی برای سهامداران ، سایر ذینفعان و کارمندان در شرایط فعلی پیرامون همه گیری COVID-19 ، قالب جلسه خواهد بود. فقط مجازی. سهامداران ثبت نام شده و نمایندگان منصوب به درستی در این جلسه شرکت می کنند ، می توانند به طور کامل در جلسه شرکت کنند ، رأی دهند یا سؤالات خود را از طریق پخش مستقیم صوتی ارسال کنند. سایرانی که مایل به حضور در جلسه هستند می توانند این کار را به عنوان مهمان انجام دهند و قادر به گوش دادن به پخش مستقیم صوتی جلسه هستند ، اما قادر به رأی دادن یا ارائه سوالات در طول جلسه نخواهند بود.

مطلب مرتبط  AARP اوهایو مخالفت خود را با HB 6 تجدید کرد و خواستار فوری فوری کمک های مالی هسته ای شد

برای دسترسی به جلسه مجازی ، که از طریق پخش مستقیم صوتی پخش می شود ، لطفاً به https://web.lumiagm.com/224955177 مراجعه کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. برای کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه شرکت در جلسه به صورت آنلاین ، مهم است که به بخشنامه اطلاعات مدیریت برای جلسه مراجعه کنید (“چگونه می توانم در برنامه پخش زنده صوتی جلسه شرکت کنم و رأی دهم؟”) و “راهنمای کاربر جلسه مجازی”، هر دو مورد در وب سایت شرکت در https://rubiconminerals.com/Investor-News/Events-Anual-Meeting/default.aspx در دسترس هستند.

درباره شرکت معدنی روبیکون
شرکت Rubicon Minerals Corporation یک شرکت پیشرفته اکتشاف طلا است که صاحب پروژه طلای ققنوس ، واقع در پرکار دریاچه سرخ منطقه طلا در شمال غربی انتاریو ، کانادا. علاوه بر این ، روبیکون دومین زمین بزرگ را در اختیار دارد دریاچه سرخ متشکل از بیش از 285 کیلومتر مربع از زمین اصلی ، اکتشاف استراتژیک ، و بیش از 900 کیلومتر مربع از منافع املاک معدنی در منطقه طلایی Long Canyon در حال ظهور که مرزهای نوادا-یوتا در ایالات متحده است. سهام روبیکون در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده است (RMX) و بازارهای OTCQX (RBYCF) برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما مراجعه کنید www.rubiconminerals.com.

مطلب مرتبط  PSEM Nuclear's Salem Unit 2 برنامه قطع سوخت گیری و نگهداری برنامه ریزی شده را انجام می دهد

شرکت های معدنی روبیکون ، جورج اوگیلوی، P.Eng رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر

اظهارات احتیاطی درباره اظهارات پیشرو و سایر یادداشتهای احتیاطی
این خبر حاوی جملاتی است که “بیانیه های آینده نگر” و “اطلاعات مشتاقانه” (جمعاً “بیانیه های آینده نگر”) را به معنای کاربردی کانادایی و ایالات متحده قانون اوراق بهادار. به طور کلی ، این جملات آینده نگر را می توان با استفاده از کلمات ، اصطلاحات یا عبارات مشخص کرد که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج می توانند ، ممکن است ، ممکن است ، باید ، یا می توانند (یا نداشته باشند) یا در آینده حاصل شوند یا در نظر گرفته شوند. در بعضی موارد ، اطلاعات آینده نگر ممکن است در زمان حاضر بیان شود ، مانند موارد مربوط به موضوعات فعلی که ممکن است ادامه یابد ، یا ممکن است تأثیر یا تأثیرگذاری در آینده داشته باشد. اظهارات آینده نگر مبتنی بر عقاید و برآوردهای مدیریت از تاریخ اظهاراتی است که ارائه می شود و بهترین قضاوت مدیریت را براساس واقعیت ها و مفروضاتی بیان می کند که مدیریت آن را منطقی می داند. اگر چنین عقاید و برآوردهایی نادرست باشد ، نتایج واقعی و آینده ممکن است از نظر بیان شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، احتمالات و سایر مواردی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای روبیکون از لحاظ معنوی با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. چنین عواملی شامل مواردی است که در فرم اطلاعات سالانه شرکت به تاریخ مورخ ذکر شده است 27 مارس 2020 تحت عنوان “عوامل خطر” و سایر اسناد افشای مداوم شرکت ، که همه در زیر مشخصات آن در www.sedar.com موجود است. بیانیه های رو به جلو موجود در اینجا از تاریخ انتشار این خبر ساخته شده است و روبیکون از هرگونه تعهد برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده دار ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا نتایج یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه مورد نیاز اوراق بهادار قابل اجرا باشد. قوانین اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است صریحاً با این گفته احتیاط واجد شرایط هستند.

مطلب مرتبط  سریال هم گناه قسمت 11 یازدهم - نسخه کامل

SOURCE Rubicon Minerals Corporation

لینک های مربوطه

www.rubiconminerals.com

پاسخی بگذارید