مواد Venator 225 میلیون دلار خصوصی از یادداشتهای ارشد سال گذشته 2025 را تکمیل می کند

مواد Venator 225 میلیون دلار خصوصی از یادداشتهای ارشد سال گذشته 2025 را تکمیل می کند

WYNYARD، بریتانیا، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Venator Material PLC (NYSE: VNTR) (“Venator”) امروز اعلام کرد که پیشنهاد قبلی را اعلام کرده است 225 میلیون دلار در مبلغ اصلی اوراق بهادار ارشد به دلیل سال 2025 به قیمت 98.008٪ از ارزش چهره آنها از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به آن ، Venator Finance S.à r.l. و Venator Material LLC.

وناتور در نظر دارد از درآمد خالص پیشنهادی برای بازپرداخت وام های تحت تسهیلات ABL ، پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به پیشنهاد و برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله تقویت موقعیت نقدینگی وناتور استفاده کند.

سیمون ترنررئیس جمهور و مدیر عامل شرکت وناتور اظهار داشت: “صدور موفقیت آمیز این اوراق ، نقدینگی ما را در طی عدم اطمینان ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 بهبود می بخشد. ما همچنان بر روی افزایش رقابت خود و بهبود جریان نقدی آزاد خود متمرکز هستیم.”

درباره وناتور
Venator یک تولید کننده و بازاریاب جهانی محصولات شیمیایی است که طیف گسترده ای از رنگدانه ها و مواد افزودنی را تشکیل می دهد و باعث ایجاد رنگ و لرزش به ساختمان ها ، محافظت و افزایش عمر محصول و کاهش مصرف انرژی می شود. ما محصولات خود را در سطح جهانی از طریق دو بخش: تیتانیوم دی اکسید ، که متشکل از تجارت TiO2 ماست ، و افزودنی های عملکردی ، که از مواد افزودنی کاربردی ، رنگدانه های رنگی ، تصفیه الوار و مشاغل تصفیه آب تشکیل شده است ، به بازار عرضه می کنیم. ما 24 تسهیلات داریم ، تقریباً 4،000 همکار در سراسر جهان به کار می گیریم و محصولات خود را در بیش از 110 کشور جهان به فروش می رسانیم.

مطلب مرتبط  منابع صعودی Utica Holdings نتایج اولیه پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت خود را شامل رضایت از حداقل شرایط مناقصه اعلام می کند

بیانیه احتیاطی مربوط به اظهارات پیشرو
برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات “بیانیه های آینده نگر” را به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، تشکیل می دهند. این بیانیه های آینده نگر ، بیانگر انتظارات یا عقاید Venator در مورد رویدادهای آینده است ، و ممکن است که نتایج مورد انتظار شرح داده شده در این بیانیه مطبوعاتی حاصل نمی شود. این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگری هستند که بسیاری از آنها خارج از کنترل وناتور هستند ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مباحث مورد بحث در جمله های آینده نگر از جمله تأثیرات و مدت زمان جهانی متفاوت باشند. شیوع بیماری همه گیر بیماری Coronavirus 2019 در مورد اقتصاد جهانی و کلیه جنبه های تجارت ما ، از جمله کارمندان ، مشتریان ، تأمین کنندگان ، شرکا ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی ، شرایط اقتصادی جهانی ، توانایی ما برای حفظ سرمایه در گردش کافی ، ما توانایی دسترسی به بازارهای سرمایه با شرایط مطلوب ، توانایی ما برای انتقال فناوری و ظرفیت تولید از پوری ، فنلاند تأسیسات تولیدی به سایت های دیگر در شبکه تولیدی ما ، هزینه های مربوط به چنین انتقال و بسته شدن تسهیلات پوری ، توانایی ما در تحقق مزایای مالی و عملیاتی از برنامه ها و ابتکارات بهبود تجارت ، تأثیرگذاری بر بازارهای TiO2 و اقتصاد جهانی گسترده تر اعمال تعرفه توسط ایالات متحده و سایر کشورها ، تغییر در قیمت مواد اولیه و انرژی و یا وقفه در مواد اولیه و انرژی ، ظرفیت تولید صنعت و نرخ بهره ، تعادل تقاضای عرضه برای محصولات ما و سایر محصولات رقیب ، فشار قیمت ، تحولات فن آوری ، ادعاهای قانونی توسط ما یا علیه ما ، تغییر در مقررات دولتی از جمله افزایش مقررات مربوط به تولید ، برچسب زدن و دفع زباله و طبقه بندی TiO2 به عنوان یک سرطان زا در اتحادیه اروپا ، وقایع ژئوپلیتیک ، حملات سایبری و بحران های بهداشت عمومی مانند coronavirus.

مطلب مرتبط  Hawai Electric Industries، Inc. نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در 6 نوامبر سال 2020 اعلام می کند. بانک پس انداز آمریکا نتایج مالی سه ماهه سوم را در تاریخ 30 اکتبر سال 2020 اعلام می کند

هر بیانیه آینده نگر فقط در مورد تاریخ تهیه شده صحبت می کند ، و به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، وناتور هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، و چه در آینده نخواهد پذیرفت. حوادث یا موارد دیگر. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و پیش بینی این امکان برای وناتور امکان پذیر نیست. هنگام بررسی این گفته های مشتاقانه ، باید عوامل خطر و سایر احتیاط های موجود را در گزارش سالانه Venator در مورد فرم 10-K برای سال به یاد داشته باشید. 31 دسامبر 2019 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شده و در گزارش فصلنامه خود در مورد فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 ثبت شده در SEC. عوامل خطر و سایر عواملی که در آن ذکر شده است می تواند باعث شود نتایج واقعی وناتور از لحاظ معنوی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر است متفاوت باشد.

مطلب مرتبط  Crescent Point 2020 AGM را به عنوان نشست مجازی اعلام می کند

SOURCE Venator Material PLC

پاسخی بگذارید