مودی تایید کننده رتبه بندی سرمایه گذاری و چشم انداز پایدار Ecopetrol S.A است

مودی تایید کننده رتبه بندی سرمایه گذاری و چشم انداز پایدار Ecopetrol S.A است

BOGOTÁ ، کلمبیا، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ecopetrol S.A. (BVC: ECOPETROL؛ NYSE: EC) گزارش می دهد که آژانس رتبه بندی Moody’s رتبه بندی بلند مدت بین المللی شرکت را در Baa3 ، با چشم انداز ثابت حفظ کرده است.

در گزارش خود ، آژانس رتبه بندی علی رغم کاهش قیمت نفت و انقباض تقاضا ، ناشی از همه گیری COVID-19 ، عملکرد خوب شرکت را برجسته می کند. به همین ترتیب ، بر اقدامات اتخاذ شده توسط Ecopetrol برای محافظت از نقدینگی خود و واکنش پیشگیرانه به بحران تأکید دارد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی قصد دارد ضمن ادامه یاری رسانی به مشتریان نیازمند کارولینای جنوبی ، به تدریج به کارهای تجاری استاندارد برگردد

مودی رتبه اعتباری فردی Ecopetrol (ثابت – به تنهایی / بدون در نظر گرفتن پشتیبانی دولت) را در ba1 حفظ کرد.

Ecopetrol بزرگترین شرکت در است کلمبیا؛ این یک شرکت جامع زنجیره ای نفت ، یکی از 40 شرکت بزرگ نفتی در جهان و یکی از چهار شرکت برتر در این کشور است آمریکای لاتین. بعلاوه کلمبیا، جایی که بیش از 60٪ از تولید داخلی را تولید می کند ، فعالیت های اکتشافی و تولیدی در آن دارد برزیل، پرو و ایالات متحده (خلیج مکزیک) Ecopetrol بزرگترین پالایشگاه را در خود دارد کلمبیا، بیشتر شبکه نفت و خطوط لوله کشور و به طور قابل توجهی در حال افزایش مشارکت آن در بخش سوخت های زیستی است.

مطلب مرتبط  بیانیه رئیس جمهور انجمن های نفتی غربی درباره قطع برق کالیفرنیا

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهاراتی در مورد چشم انداز تجاری ، برآورد نتایج عملیاتی و مالی و بیانیه های مربوط به چشم انداز رشد Ecopetrol است. همه آنها پیش بینی هستند و به همین ترتیب ، صرفاً براساس انتظارات مدیر آن از آینده شرکت و ادامه دسترسی آنها به سرمایه به منظور تأمین مالی برنامه تجاری شرکت هستند. تحقق آینده این برآوردها ، از جمله عوامل دیگر ، به رفتار بازار ، مقررات ، رقابت و شرایط عملکرد اقتصاد و صنعت کلمبیا بستگی دارد. و به همین ترتیب ، بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند.

مطلب مرتبط  جیمز سازها طراحی مجدد برای الگوهای فعال سازی سیستم پروب ویندزور را تکمیل می کند

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
خوان پابلو جرثقیل ناروئز
رئیس بازارهای سرمایه
تلفن: (+571) 234 5190
پست الکترونیک: [email protected]

خورخه موریسیو تلز
روابط رسانه ای (کلمبیا)
تلفن: (+ 571) 234 4329
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Ecopetrol S.A.

لینک های مربوطه

http://www.ecopetrol.com.co

پاسخی بگذارید