موسسه حقوقی پومرانتز از تشکیل یک اقدام طبقاتی علیه شرکت FirstEnergy و برخی از افسران خبر داد

موسسه حقوقی پومرانتز از تشکیل یک اقدام طبقاتی علیه شرکت FirstEnergy و برخی از افسران خبر داد

نیویورک، 22 آگوست 2020 / PRNewswire / – LLP Pomerantz اعلام کرد که دادخواست اقدام طبقاتی علیه شرکت FirstEnergy (“FirstEnergy” یا “شرکت”) (NYSE: FE) و برخی از افسران آن تشکیل شده است. اقدام طبقاتی ، ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای S ، و دارای فهرست زیر 20-cv-06896 ، به نمایندگی از کلاس متشکل از کلیه اشخاص و اشخاص غیر از متهمین است که اوراق بهادار FirstEnergy را خریداری و یا در غیر این صورت به دست آورده اند. 21 فوریه 2017و 21 ژوئیه سال 2020، فراگیر (“دوره کلاس”). شاکی به دنبال پیگیری راه حل های مقابله با FirstEnergy و برخی از مدیران ارشد فعلی و سابق شرکت تحت بند 10 (ب) و 20 (الف) قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 (“قانون مبادله”) و قانون l0b-5 منتشر شده است. پس از آن

اگر شما یک سهامدار هستید که اوراق بهادار FirstEnergy را در طول دوره کلاس خریداری کرده اید ، باید تا آن زمان داشته باشید 25 سپتامبر 2020، از دادگاه بخواهیم شما را به عنوان شاکی رهبر برای کلاس تعیین کند. نسخه ای از شکایت را می توان در www.pomerantzlaw.com دریافت کرد. برای بحث در مورد این اقدام با ما تماس بگیرید رابرت اس. ویلوبی در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW) ، بدون عوارض ، اضافی. 7980. کسانی که از طریق پست الکترونیکی پرس و جو می کنند ، می توانند آدرس پستی ، شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده خود را درج کنند.

مطلب مرتبط  جدیدترین دانلود فیلم های خارجی

[Click here for information about joining the class action]

متهم FirstEnergy در دفتر مرکزی قرار دارد آکرون، اوهایو این شرکت یک شرکت ابزار برقی با شرکت های تابعه و شرکت های وابسته در توزیع ، انتقال و تولید برق و همچنین مدیریت انرژی و سایر خدمات مرتبط با انرژی می باشد. ده شرکت بهره برداری برقی FirstEnergy یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذار ایالات متحده را تشکیل می دهد که به بیش از شش میلیون مشتری در اوهایو، پنسیلوانیا، ویرجینیای غربی، ویرجینیا، مریلند، نیوجرسی، و نیویورک این شرکت همچنین دو نیروگاه هسته ای در اوهایو – ایستگاه تولید هسته ای پری و نیروگاه هسته ای دیویس – بس ، متعلق به آن را اداره و اداره می کرد.

شکایت ادعا می کند که متهمین در طول دوره کلاس ، اظهارات مادی و دروغگوئی را در مورد سیاست های تجاری ، عملیاتی و سیاست های شرکت رعایت کرده اند. به طور خاص ، متهمین نتوانستند به سرمایه گذاران فاش كنند كه: متهمان از “راه حل” قانونگذاری FirstEnergy برای مشكلات مربوط به تأسیسات هسته ای خود استفاده كردند ، اما نتوانستند فاش كنند كه این “راه حل ها” متمركز یك كارزار غیرقانونی برای فاسد قانون گذاران ممتاز دولتی برای تضمین قانون طرفداری از شرکت. در طی یک دوره تقریباً سه ساله ، FirstEnergy و شرکت های وابسته به آن بیش از قیمت حفر کردند 60 میلیون دلار از جمله سیاستمداران برجسته دولت و لابی ها اوهایو بلندگو صاحبخانه لری (“صاحب خانه”) ، برای اطمینان از عبور از خانه اوهایو بیل 6 (“HB6”) ، که یک 1.3 میلیارد دلار وجهی با تأمین هزینه نرخ بازپرداخت برای تأمین نشدن تأسیسات هسته ای شرکت در کار. علاوه بر این ، متهمین به غلط اظهار داشتند كه در طول دوره كلاس به قوانین و مقررات ایالتی و فدرال مربوط به امور نظارتی عمل می كنند ، این شركت و سرمایه گذاران آن را در معرض خطرات ناشناخته آسیب های اعتباری ، حقوقی و مالی قرار می دهند.

مطلب مرتبط  Oyu Tolgoi در مورد منبع تغذیه بلند مدت ترجیح می دهد

حقیقت شروع به فاش شدن شد 21 ژوئیه، 2020. در آن روز ، ماموران فدرال از دستگیری خانه دار و چهار نفر دیگر ، از جمله یک لابیست برجسته FirstEnergy ، در ارتباط با 60 میلیون دلار طرح راکتی و رشوه خواری. شکایت و اعتراف کیفری 82 صفحه ای به تفصیل یک طرح پرداخت به بازی را ارائه می دهد که FirstEnergy روند قانونی را برای اطمینان از عبور HB6 خراب می کند. دادستان این پرونده را “بزرگترین رشوه ، پولشویی” در سال توصیف کرد اوهایو تاریخ.

مطلب مرتبط  Toray Composite Material America، Inc. كاهش عملیاتی و بازسازی را اجرا می كند

در این خبر ، قیمت سهام FirstEnergy سقوط کرد و معاملات آن به همان میزان پایین بود 22.85 دلار در هر سهم در 22 ژوئیه سال 2020نزدیک به 45٪ از قیمت بسته شدن آن پایین تر است 41.26 دلار در هر سهم در 20 ژوئیه سال 2020به سهامداران FirstEnergy آسیب می رساند.

شرکت Pomerantz با دفاتر در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلسو پاریس، به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه های دادرسی شرکت ها ، اوراق بهادار و کلاس ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم ابراهیم ال پومرانتزموسسه Pomerantz که به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، در زمینه اقدامات کلاس اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت پومرانتز به همان روشی که او برقرار کرده است ، ادامه می دهد و برای دفاع از حقوق قربانیان تقلب در اوراق بهادار ، نقض تعهدات اعتباری و سوء رفتار شرکتها می جنگد. این شرکت جوایز خسارت های چند میلیون دلاری را به نمایندگی از اعضای کلاس دریافت کرده است. به www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید

مخاطب:
رابرت اس. ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com

پاسخی بگذارید