موسسه راکی ​​کوه پلتفرمی را برای اندازه گیری و تجسم تولید گازهای گلخانه ای جهانی راه اندازی می کند

موسسه راکی ​​کوه پلتفرمی را برای اندازه گیری و تجسم تولید گازهای گلخانه ای جهانی راه اندازی می کند

بولدر ، کولو، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – موسسه Rocky Mountain (RMI) ، با مشارکت Spherical | Analytics (S | A) ، امروز موتور اقدام آب و هوا (CAE) را منتشر کرد ، یک بستر جدید داده ها و تجزیه و تحلیل ها که گاز گلخانه ای دقیق ، به موقع و قابل عملیاتی تولید می کند داده های انتشار (GHG) برای اطلاع از برنامه ریزی و اقدامات مربوط به کاهش انتشار متان از صنعت نفت و گاز در حوضه پرمیان تگزاس.

CAE در موقعیتی منحصر به فرد قرار دارد تا به نیاز صنعت نفت و گاز برای عملیاتی کردن کاهش انتشار گازهای متان پاسخ دهد. همانطور که با معادل سازی دی اکسید کربن اندازه گیری می شود ، بیش از نیمی از انتشار جهانی مربوط به انرژی از تولید ، حمل و نقل و استفاده از محصولات نفت و گاز حاصل می شود. در نتیجه ، کاهش انتشار گاز متان برای همه بازیگران و سرمایه گذاران در زنجیره ارزش نفت و گاز اهمیت فزاینده ای دارد. CAE با اتصال صنعت ، دارایی و سایر سهامداران با داده های با کیفیت بالا به آنها کمک می کند تا درک کنند که چگونه اهداف کاهش تولید گازهای گلخانه ای را به طور مشترک برآورده می کنند و به انتقال سرمایه برای حمایت از کاهش آب و هوا کمک می کند.

مطلب مرتبط  ماژول های جدید DeepBlue 3.0 با دیسک بستر 182 میلی متر در 182 میلی متر ، که توسط JA Solar ساخته شده است ، تعدادی گواهینامه دریافت کرده و بنابراین برای بازار جهانی آماده هستند čeština Polski English English English English Français Deutsch

“با جمع آوری داده ها ، اطلاعات و افراد در یک پلت فرم واحد ، RMI امکان راه حل های آب و هوایی را برای صنعت نفت و گاز فراهم می کند که برای منافع آب و هوا ، شرکت ها ، کشورها و مردم کار می کنند.” تاکو ایده، مدیر اصلی موسسه راکی ​​کوه.

مطلب مرتبط  Sinopec تحقیقات گسترده ای را در مورد اوج انتشار CO2 و کربن خنثی آغاز می کند

گفت: “استقرار RMI از پلت فرم پارچه داده داده سازمانی ما ، Immutably ، قدرت یادگیری ماشین را برای تولید داده های درجه دارایی و هوش مصنوعی را برای تجزیه و تحلیل درجه دارایی فراهم می کند تا بینش اساسی در مورد هوش اقلیمی فراهم کند.” دن هارپل، بنیانگذار و مدیرعامل Spherical | Analytics ، یک شرکت آزمایشگاه زمینه.

اپراتورهایی از جمله Shell ، Origin Energy ، Exxon و Chevron بازخورد ارزنده ای برای شکل دادن به خروجی های CAE و استفاده از موارد برای کمک به شناسایی فرصت های کاهش انتشار گاز متان تحت کنترل عملیاتی در تگزاس.

وی افزود: “ترکیب داده ها و هوش مصنوعی در یک پلت فرم واحد نوآوری است که می تواند مدیریت انتشارات متان ما را افزایش دهد و از آرزوی شل برای تبدیل شدن به یک تجارت انرژی خالص با انتشار صفر تا سال 2050 یا زودتر پشتیبانی می کند.” Frits Klap، شل VP شیل آمریکا. “ما منتظر مزایای احتمالی اضافی شرکت در این آزمایشی CAE هستیم.”

مطلب مرتبط  EnLink Midstream برای شرکت در کنفرانس های سرمایه گذاران

با گذشت زمان ، CAE گسترش خواهد یافت تا تمام انتشار گازهای گلخانه ای را در بخشهای مهم پوشش دهد.

سوالات رسانه لطفا با ما تماس بگیرید:
الکساندرا چین – همیار روابط رسانه ای | [email protected]

SOURCE Rocky Mountain Institute

لینک های مربوطه

http://www.rmi.org

پاسخی بگذارید