موسسه Rocky Mountain مرکز امور مالی هماهنگ با آب و هوا را راه‌اندازی کرد

موسسه Rocky Mountain مرکز امور مالی هماهنگ با آب و هوا را راه‌اندازی کرد

نیویورک، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – موسسه Rocky Mountain (RMI) ، پیشرو در صنعت انرژی پاک جهانی پیشرو ، امروز از راه اندازی مرکز سرمایه گذاری با هماهنگی آب و هوا با همکاری Wells Fargo ، Goldman Sachs ، Bank of America و JPMorgan Chase چهار فروند خبر داد. بزرگترین موسسات مالی جهان. مأموریت این مرکز خدمت به عنوان یک موتورخانه برای بخش مالی برای همکاری با مشتریان شرکتها و شناسایی راه حلهای عملی از طریق همکاری با صنعت ، جامعه مدنی و سیاستگذاران برای تسهیل انتقال جهانی به انتشار خالص صفر تا اواسط قرن است.

مرکز امور مالی متفق القول با شرایط اقلیمی بطور مستقل توسط RMI اداره می شود و با بخش مالی همکاری می کند تا راهکارهای یکپارچه و چارچوبهای مفید برای تصمیم گیری را با همکاری مشتری های صنعت در بخش های فاقد کربن برای رانندگی دفع گاززدایی و همچنین توسعه معیارهای مربوطه همکاری کند. ابزارها و ابزاری برای ردیابی پیشرفت به سمت انتقال خالص صفر.

مطلب مرتبط  OGCI هدف شدت کربن را تعیین می کند

این مرکز با تکیه بر تجربه تقریباً 40 ساله RMI در زمینه توسعه راه حلهای مبتنی بر بازار برای تسریع در انتقال انرژی ، به منظور شکل دادن به ابتکارات مربوط به تراز اقلیمی بخش برای صنایع پرمصرف تلاش خواهد کرد. این کار تا حدودی بر اساس تجربه RMI در کمک به توسعه و راه اندازی اصول Poseidon برای بخش حمل و نقل خواهد بود.

مطلب مرتبط  گزارش محصولات همکاران کالوم ، L.P. گزارش نتایج سه ماهه دوم سال 2020

این مرکز در نظر دارد جامعه گسترده ای از رهبران شرکت ها ، موسسات مالی ، شرکای جامعه مدنی و سایر ذینفعان اصلی را در کار خود درگیر کند. این موسسه با سایر موسسات مالی مانند Vision Ridge Partners و Amalgamated Bank و همچنین سازمانها و سکوهای برجسته غیرانتفاعی از جمله Ceres ، مشارکت مالی برای حسابداری کربن (PCAF) ، طرح مالی برنامه های محیط زیست سازمان ملل متحد (UNEP FI) ، 2 درجه ابتکار سرمایه گذاری همکاری می کند. (2DII) ، پلت فرم ممکن ماموریت و کمیسیون انتقال انرژی. این مرکز از بنیادهای ویلیام و فلورا هیولت و بنیاد WeatherWorks حمایت خیرخواهانه دریافت می کند.

مطلب مرتبط  بازارهای جهانی ذخیره سازی انرژی 552.1 میلیون دلار چرخ دنده ، تجزیه و تحلیل 2016-2019 و پیش بینی های 2020-2027

“وقتی تاریخ انتقال انرژی نوشته شده است ، می توان بخش مالی را به عنوان یکی از مهمترین محرکهای تحول دگرگون تلقی کرد – اما تنها درصورتی که ما در سالهای آینده به سرعت و جسورانه کار کنیم تا موانع عملی برای تأمین مالی تراز اقلیم را برطرف کنیم.” ما از دیگر موسسات مالی دعوت می کنیم تا در این سفر به ما بپیوندند. “ گفت ژول كورتنورست ، مدیرعامل RMI.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز و فرصت های نامزدی ، به سایت weatheralignment.org مراجعه کنید

سوالات رسانه ای لطفا با ما تماس بگیرید:
نیک استیل، مدیر – روابط رسانه ای | [email protected]

SOURCE Rocky Mountain Institute

پاسخی بگذارید