موفقیت کسب و کار را با کمک برنامه ضدعفونی کردن LiquidTech به دست آورید

موفقیت کسب و کار را با کمک برنامه ضدعفونی کردن LiquidTech به دست آورید

دریاچه ماری ، فلا.، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت مواد شیمیایی LiquidTech ، یک شرکت اختصاص داده شده برای طراحی محصولات تمیز کننده با کیفیت و قابل اطمینان ، در حال راه اندازی یک برنامه ضد عفونی کننده انتهایی است که به منظور راهنمایی شرکت ها از طریق مراحل ترمیم پایه مشتری و درآمد خود به دلیل COVID-19 طراحی شده است. تأثیر بر نرخ موفقیت در تجارت.

برای مشتریان صاحب مشاغل ما برنامه ای داریم که دسترسی به آن را شامل می شود: یکی از انواع محصولات تمیز کردن تجاری تجاری با ضمانت ایمنی. یک برنامه اطمینان قدم به قدم مشتری که از تصاویر استفاده می کند تا به مشتریان کمک کند درک عمیق تری از فن آوری در پشت اقدامات بهداشتی کسب و کارها داشته باشند. و به زودی از ما خارج می شود ، ابزار حسابرسی تعریف موجود در یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد سطح تمیزی را کنترل کنید. علاوه بر این ، ارزیابی رایگان برای مشتریان مشاغل برای تعیین نمره نظافت و تمیز کردن شاخص (CSI) خود ، ابزاری مبتنی بر الزامات پاکیزگی CDC COVID-19 است که می تواند برای تقویت اعتماد به نفس با مشتری ارائه شود.

مطلب مرتبط  Kaskela Law LLC اعلام کرد تحقیق در مورد صنایع Mohawk ، Inc (MHK) و سهامداران بلند مدت MHK را تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

“ما روش هایی را اصلاح کرده ایم که تجارت بتواند مشتریان خود را به دست آورد. با استفاده از شاخص پاکیزگی و ضد عفونی (CSI) همراه با برنامه پاکسازی و تصفیه ما ، مشاغل امروز می توانند به سرعت مشتریان خود را جلب کرده و آنها را به عقب برگردانند.” – کاندیدو آرکه ، جونیور، مدیر عامل

در چند ماه گذشته ، تعداد زیادی از شرکت ها ، از شرکت های سراسر کشور گرفته تا مشاغل محلی ، به دلیل گسترش COVID-19 رنج قابل توجهی متحمل شده اند. با وجود این فشار در حضور مصرف کنندگان ، کارمندان و تجهیزات تولیدی ، مشاغل در حال ورشکستگی با نرخی هستند که به دلیل تانکرینگ فروش از سال 2013 فراتر رفته است. در پایان ژوئن سال 2020، 3،427 شرکت آمریکایی از آغاز سال ورشکستگی کردند. دلیل این امر: نگرانی عمومی از سلامت ، پاکیزگی و ایمنی.

مطلب مرتبط  ION اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی اعلام کرد

به درستی ، مردم از پاکیزگی در هر جایی که سفر می کنند آگاه هستند. این امر تأثیر بسیاری بر تصمیمات مردم در مورد ورود به اماکن عمومی مانند رستوران ها ، خرده فروشان ، سالن های بدنسازی ، مراکز مهمان نوازی ، خطوط هوایی و غیره دارد. آنچه بسیاری از مشاغل برای دستیابی به آن تلاش می کنند ، کسب اعتبار و اعتماد به نفس با مشتری خود به منظور ایجاد احساس امنیت و امنیت است. این امر بویژه برای ناتوانی شرکتها از بهبودی ناتوان کننده است زیرا آنها حتی نمی دانند بزرگترین نقطه ضعف آنها کجاست.

خوشبختانه ، تیم های LiquidTech در ایجاد برنامه ای برای مشاغل همکاری کرده اند که ترکیبی از محصولات تمیز کننده انقلابی ما با ابزارها و استراتژی های بازاریابی برای کمک به فضای کسب و کارها نه تنها تمیز و محافظت می شود بلکه می تواند اتحاد مشتریان را جلب کند.

مطلب مرتبط  Credit Suisse AG اطلاعیه ای از شتاب سرعت قبلی حذف شده آن را اعلام کرد و ETN های نفت خام معکوس 3x3 و VelocityShares ™ 3x نفت خام طولانی ETNs

برای مشاغل و سازمانها ، با ارتباط با ما از طریق وب سایت ما در https://www.liquidtech.net/ یا با تماس مستقیم با شماره (407) 565-8100 با ما تماس بگیرید.

در باره

شرکت شیمیایی LiquidTech یک شرکت شیمیایی چند بعدی است که متخصص در محصولات تمیز کننده و بهداشتی بسیار مؤثر و در عین حال ایمن است. ما بر روی سه خط مختلف تجارت متمرکز شده ایم و سطح بالایی از ارزش را برای مشتریان خود مانند هیچ شرکت شیمیایی دیگری به ارمغان نمی آورد. سه خط ما شامل موارد زیر است: 1) محافظت شخصی و محصولات ضد عفونی کننده دستی ، 2) محصولات تمیز کننده و بهداشتی تجاری و همچنین برنامه های تمیز کردن و ضد عفونی بهداشتی و 3) محصولات تمیز و تفصیلی محصولات پیشرفته خودرو.

LiquidTech توسط دو مدیر Fortune 500 ایجاد شده است که اصول خدمات به مشتری خوب ، یک محصول خوب و بهبود مستمر را می فهمند.

مخاطب

تاتوم رز شون، [email protected]

شرکت شیمیایی SOURCE LiquidTech

لینک های مربوطه

https://www.liquidtech.net

پاسخی بگذارید