مین های طلای تتا محدود به وب پخش در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

مین های طلای تتا محدود به وب پخش در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

WALES NEW NEW ، استرالیا، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – معدن طلای تتا محدود (ASX: TGM | OTCQB: TGMGF) ، مستقر در سیدنی، استرالیا تمرکز روی معدن طلا در آفریقای جنوبی امروز اعلام کرد که آقای بیل گایرئیس هیئت مدیره در VirtualInvestorConferences.com حضور خواهد داشت 21 مهخیابان.

تاریخ: پنجشنبه 21 اردیبهشت
زمان: 11:30 (EDT)
LINK: https://www.tinyurl.com/May21VICPR

اگر شرکت کنندگان قادر به پیوستن به این رویداد به صورت زنده در روز همایش نباشند ، پخش اینترنتی بایگانی شده نیز پس از این رویداد در دسترس قرار می گیرد.

مطلب مرتبط  Delek Group خلاصه سال 2019 را منتشر می کند و گزارش های تلفیقی را منتشر می کند

توصیه می شود سرمایه گذاران برای تسریع در مشارکت و دریافت به روزرسانی های رویداد ، چک سامانه آنلاین را از پیش ثبت نام کرده و اجرا کنند.

درباره این رویداد در www.virtualinvestorconferences.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات برجسته اخیر شرکت

درباره شرکت معادن طلای محدود

تتا گلد در حال حاضر 6Moz از منابع طلای را کنترل می کند و هدف آن ایجاد 4 معدن نزدیک به سطح برای تولید بیش از 160،000oz طلای در سال است. پروژه 1 – Theta Starter-Pits ، هدف از تحویل گرفتن آن است 180 میلیون دلار EBITDA (در 1600 دلار آمریکا/ قیمت هر اونس طلا).

مطلب مرتبط  هایكرافت پیشنهاد پیشنهادی عمومی پذیرفته شده واحدهای سهام عادی و ضمانت نامه ها را اعلام می كند

درباره کنفرانس های سرمایه گذار مجازی®
کنفرانس های سرمایه گذار مجازی (VIC) پیشرو مجموعه کنفرانس سرمایه گذاران اختصاصی است که یک انجمن تعاملی را برای شرکت های دارای تجارت عمومی فراهم می کند تا مستقیماً با سرمایه گذاران ملاقات و ارائه دهند.

کنفرانس های سرمایه گذار مجازی ، یک راه حل در زمان واقعی برای مشارکت سرمایه گذار ، بخشی از مجموعه خدمات روابط سرمایه گذار OTC Market Group است که به طور خاص برای دسترسی کارآمدتر سرمایه گذار طراحی شده است. کنفرانس های سرمایه گذار مجازی با تکیه بر نگاه و احساس کنفرانس های سرمایه گذار در محل ، قابلیت های کنفرانس پیشرو و ارتباطات سرمایه گذار را با یک شبکه جامع مخاطبان سرمایه گذار جهانی ترکیب می کند.

مطلب مرتبط  قطعه مواد شیشه ای برای پیشبرد رشد قابل توجه در بازار بازیافت پانل خورشیدی: TMR

SOURCE VirtualInvestorConferences.com

لینک های مربوطه

https://www.virtualinvestorconferences.com

پاسخی بگذارید