نام های EPA Clorox Safer Choice شریک سال برای ارتقا of شیمی ایمن ، محصولات

نام های EPA Clorox Safer Choice شریک سال برای ارتقا of شیمی ایمن ، محصولات

اوکلند ، کالیفرنیا، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Clorox (NYSE: CLX) به دلیل موفقیت چشمگیر در تولید محصولاتی که برای خانواده ها ، حیوانات خانگی ، ایمن تر برای خانواده ها ، حیوانات خانگی ، حیوانات خانگی ، حیوانات خانگی ، حیوانات خانگی ، حیوانات خانگی ، حیوانات خانگی محل کار ، جوامع و محیط زیست. این شرکت برای سومین بار است که این جایزه را در گروه جایزه فرمولاسیون / محصول تولید می کند.

برنامه انتخاب ایمن سازمان حفاظت محیط زیست یک برنامه داوطلبانه است که ذینفعان را برای پیشبرد استفاده از مواد شیمیایی ایمن و ارتقا promote پایداری در محصولات دور هم جمع می کند. اگر محصولات با EPA مطابقت داشته باشند ، می توانند برچسب Safer Choice را کسب کنند استاندارد Safer Choice، که شامل معیارهای دقیق بهداشت انسان و محیط زیست است.

در حال حاضر ، 21 محصول Clorox دارای برچسب Safer Choice هستند که از 19 محصول از سال 2018 افزایش یافته است. اخیراً ، دستمال مرطوب کمپوست Clorox و خط تولید Real Simple® دارای گواهینامه Safer Choice هستند.

“ما هیجان زده هستیم که یکبار دیگر توسط EPA شناخته می شویم شریک انتخاب ایمن تر سال “، گفت لیزا پانکیویچ، معاون رئیس جمهور ، مدیریت جهانی – تحقیق و توسعه برای Clorox. “مصرف کنندگان به دنبال گزینه های م effectiveثر تمیز کردن هستند که فدای سلامتی یا پایداری نمی شوند. برنامه Safer Choice اعتبار معتبری را ارائه می دهد که ما بر اساس آن قول می دهیم.”

مطلب مرتبط  پلاستیک ها درجه جدیدی از DURANEX (R) PBT را با مقاومت بهبود یافته در برابر هیدرولیز و شوک حرارتی معرفی می کنند

Clorox از سال 2007 در برنامه Laber Choice Safer Product و برنامه پیشین خود ، Design for the Environment ، نقش فعالی داشته است. از آن زمان ، Clorox برای حمایت و پشتیبانی از این برنامه مهم که مطابق با اهداف IGNITE ESG این شرکت برای پیشگامی در مسئولیت مسئولیت محصول است. این شرکت قبلاً به عنوان a شناخته شده بود شریک انتخاب ایمن تر سال در 2016 و 2017.

جوایز Safer Choice Partner of 2020 در طی یک مراسم مجازی در تاریخ اهدا شد 24 سپتامبر 2020.

شرکت کلوراکس

شرکت Clorox (NYSE: CLX) با تولید حدود 8،800 کارمند در سراسر جهان و فروش مالی 6.7 میلیارد دلاری در سال 2020 ، تولید کننده و بازاریاب برجسته تولید کننده کالاهای مصرفی و حرفه ای است. Clorox برخی از معتبرترین و شناخته شده ترین نام های تجاری مصرف کننده را به بازار عرضه می کند ، از جمله سفید کننده های نام آور و محصولات تمیز کننده آن. کاج سول® پاک کننده ها Liquid-Plumr® مسدود کننده ها شاعر® محصولات مراقبت از منزل؛ مرحله تازه® بستر گربه؛ خوشحالم® کیف و بسته بندی کینگزفورد® زغال چوبی؛ دره پنهان® سس ها و سس ها بریتا® محصولات تصفیه آب زنبورهای برت® محصولات مراقبت شخصی شخصی و RenewLife®، چراغ رنگین کمان®، آرامش حیات طبیعی ™ ، NeoCell® و ویتامین ها ، مواد معدنی و مکمل ها پیری اکنون را متوقف کنید. این شرکت همچنین محصولات و فناوری های پیشرو در صنعت را برای مشتریان حرفه ای ، از جمله کالاهایی که تحت CloroxPro ™ و Clorox Healthcare به فروش می رسند ، به بازار عرضه می کند.® نام های تجاری. بیش از 80٪ از فروش این شرکت از مارک هایی حاصل می شود که در رده های خود دارای موقعیت شماره 1 یا شماره 2 بازار هستند.

مطلب مرتبط  صنعت تجهیزات شناور سازی جهانی Froth تا سال 2025

کلوراکس امضاکننده قرارداد جهانی ملل متحد و تعهد جهانی اقتصاد پلاستیک جدید بنیاد الن مک آرتور است. این شرکت به دلیل تلاش های مسئولیت شرکتی خود به طور گسترده ای شناخته شده است ، به نامهای رتبه بندی شهرت آلوسیس هریس نظرسنجی 2020 2020 ، لیست 100 شرکت با دوام Barron و شاخص برابری شرکت 2020 کمپین حقوق بشر. در حمایت از جوامع خود ، شرکت Clorox و بنیادهای آن بیش از این کمک کردند 25 دلار میلیون دلار کمک هزینه نقدی ترکیبی ، کمک های مالی محصول و ایجاد بازاریابی در سال مالی 2020. برای اطلاعات بیشتر ، از TheCloroxCompany.com ، از جمله وبلاگ رشد خوب ، بازدید کنید و شرکت را در توییتر به آدرسCloroxCo دنبال کنید.

مطلب مرتبط  AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

درباره برنامه Safer Choice

برنامه Safer Choice ، که قبلاً به عنوان برنامه برای محیط زیست (DfE) برنامه برچسب گذاری ایمن تر شناخته می شد ، در سال 1997 ساخته شد و از تجربیات شیمیایی و زیست محیطی از سراسر EPA استفاده می کند. Safer Choice با استفاده از ابزارهای فنی و تخصصی برنامه جدید مواد شیمیایی EPA ، تأثیرات زیست محیطی و بهداشتی هر ماده شیمیایی موجود در یک محصول را ارزیابی می کند و فقط به ایمن ترین مواد موجود در محصولات مجاز اجازه می دهد. Safer Choice به عنوان یک برنامه مشارکت داوطلبانه ، همه طرف های علاقه مند را گرد هم می آورد تا پایداری در محصولات شیمیایی را ارتقا دهد. Safer Choice در حال حاضر حدود 2000 محصول را تأیید می کند.

محصولات دارای گواهینامه Safer Choice به مصرف کنندگان و خریداران تجاری کمک می کند تا محصولی را مطابق با استانداردهای عملکرد و با مواد اولیه ایمن تر تشخیص دهند. EPA برچسب Safer Choice را برای کمک به مصرف کنندگان در یافتن محصولات نظافتی و بهداشتی که برای مردم و محیط زیست ایمن تر است ، ایجاد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Safer Choice ، به این آدرس مراجعه کنید: www.epa.gov/saferchoice.

CLX-C

منبع شرکت Clorox

لینک های مربوطه

http://www.clorox.com

پاسخی بگذارید